איילון ביטוח – איך להשיג פוליסה טובה

 איך תשיגו ביטוח זול וטוב מחברת איילון ביטוח

אם אתם זקוקים לביטוח, בכל תחום ובמחירים הגיוניים, חברת "איילון ביטוח" היא אחת החברות המובילות בתחום ומספקת מענה מקצועי ופוליסות ביטוח תואמות, ולא פחות חשוב – זולות יותר מהמתחרות. זה כמובן לא אומר שאפשר למהר וללחוץ על מקשי הטלפון 6677*, אבל אפשר להיכנס לאתר האינטרנט שלהם www.ayalon-ins.co.il ולבדוק מה תוכלו להשיג. בכל אופן, תוכלו לקרוא גם כאן על החברה ועל מתחריה וטיפים מועילים בנושא, לפני שאתם רוכשים את הביטוח לו אתם זקוקים.

 כל הטיפים לפני שאתם רוכשים ביטוח מחברת איילון ביטוח

 

  • החליטו מה הצורך הביטוחי או הצרכים הביטוחיים שלכם – האם יש לכם צורך ביטוחי רפואי, האם אתם רוכשים רכב עם איבזור יקר וכדומה – כל אלה ישפיעו על הצרכים הביטוחיים שלכם. בנוסף, חישבו מה עשויים להיות הצרכים הביטוחיים שלכם בעתיד (הרחבת משפחה, נסיעה לחו"ל, משפחה וכדומה). כדאי לעבוד עם חברת ביטוח שמתמחה בתחום הביטוח שאתם מחפשים, מאחר והיא תוכל להציע לכם לא רק פוליסה מקיפה אלא לעיתים גם הנחות גדולות.
  • קיבעו תקציב – הגדרת תקציב היא צעד הכרחי לפני שאתם רוכשים ביטוח חיים. אל תתפתו בקלות לקנות מרכיבים ביטוחיים שאין לכם צורך בהם. כך למשל, אם אתם לא נוסעים לחו"ל, אין צורך להוסיף לביטוח הבריאות שתקנו מרכיב ביטוחי לחו"ל.
  • בידקו אילו כיסויים ביטוחיים יש לכם כבר היום – מינעו כפל ביטוחים. אם יש לכם ביטוח ממקום העבודה, קופת החולים, העבודה של בן או בת הזוג ועוד – אין טעם לרכוש ביטוח מקביל ולשלם פעמיים.
  • בידקו הצעות מתחרות – גם אם חברת איילון ביטוח היא החברה שאצלה בחרתם לרכוש ביטוח, תמיד כדאי שתבדקו איפה תקבלו את המחיר הכי נמוך (רשימת החברות המתחרות בסוף המאמר). בנוסף, בידקו אילו כיסויים תקבלו ולאילו מצבים. בנוסף, בידקו היטב מהם הסייגים של הפוליסה (מתי לא תהיו מבוטחים, מתי תהיו מבוטחים חלקית או אילו תוספות מחיר תאלצו לשלם במצבים מסוימים).
  • התמקחו – לאחר שקיבלתם הצעות מחברות מתחרות תוכלו להתמקח על מנת לקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התנאים. תופתעו לגלות עד כמה חברות הביטוח ישמחו ללכת לקראתכם ולשפר את התנאים שהציעו.

 למה איילון ביטוח מכל חברות הביטוח

חברת איילון ביטוח נוסדה בשנת 1976 – מה שהופך אותה לחברת ביטוח ותיקה בישראל. יתרון נוסף של איילון ביטוח הוא הנגישות. החברה מפעילה כיום 1,200 סוכנויות ביטוח וסוכני ביטוח – אחד מהם ודאי קרוב אליכם. אם אתם מחפשים חברה שבין השאר מבטחת לקוחות ענק כגון התעשייה האווירית, אגד, דן, עיריית תל אביב ועוד – זו החברה בשבילכם.

 

אילו ביטוחים אפשר לרכוש על ידי חברת איילון ביטוח

 

להלן חלק מפוליסות הביטוח העיקריות שתוכלו לרכוש מאיילון ביטוח:
  1. בתחום הבריאות תוכלו לרכוש ביטוח נסיעותביטוח שיניים, ביטוח בריאות,כולל חבילות בריאות למשפחה לכיסוי ניתוחים, השתלות ועוד. בנוסף, תוכלו לרכוש ביטוח במקרה של תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי כולל ביטוח עובד זר ועוד.
  2. בתחום ביטוחי הרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
  3. בתחומי ביטוח כללי תוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח מבנה, ביטוח רכוש.
  4. בתחום הביטוח המסחרי תוכלו לרכוש ביטוח מקיף לבתי עסק, כולל ביטוח למוסכים, ביטוח חלקאי, ביטוח למרפאות שיניים ועוד.

 בין היתרונות של איילון ביטוח: ביטוח פרויקטים לתשתית ובנייה וציוד מחשבים

לחברת איילון ביטוח ניסיון רב בביטוח פרוייקטים הנדסיים, טכנולוגיים והתמחות ייחודית בביצוע כיסויים לפרוייקטים של תשתית ובניה. בין השאר תוכלו לרכוש באמצעותה:

–          ביטוחים לקבלנים ולמבצעי עבודות הנדסיות
–          ביטוח ציוד מחשבים וציוד אלקטרוני
–          ביטוח שבר מכני
 

אילו מתחרים של איילון ביטוח כדאי לבדוק גם כן

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח (לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, דבר שיחסוך לכם מרץ וטלפונים):

 
 
כדאי לכם לבדוק מבצעים של חברות הביטוח המפורסמים בעיתונים ובמקומות אחרים, על ידי כך תוכלו להכיר את ההטבות המעודכנות ולדרוש אותן.