חברת כלל ביטוח – מה היתרונות ולמה לשים לב

לוגו של חברת כלל

איך תשיגו ביטוח זול וטוב מחברת הביטוח כלל ביטוח

בכל מקרה של צרה, שעלולה לעלות בכסף רב, רצוי שתהיה לכם פוליסת ביטוח. אחת מחברות הביטוח שנותנות מענה לצרכים השונים היא חברת 'כלל ביטוח'. תוכלו לברר את הפרטים הדרושים לכם במספר טלפון רב קווי ישיר 03-9420440 או בטלפון 5454* מכל טלפון, וכמובן גם דרך אתר האינטרנט www.clalbit.co.il. אבל לפני שאתם בודקים עם 'כלל ביטוח', תוכלו לערוך סקר שוק אצל המתחרים שלהם (הפרטים בהמשך), ולברר כאן מה תוכלו להשיג מחברת 'כלל ביטוח', ושלל טיפים מועילים אחרים.

 

 למה לשים לב כאשר פונים לכלל ביטוח

 • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – אם הפוליסה מכסה פציעות סקי ואתם לא מתכננים חופשת סקי בקרוב – בידקו אם אפשר להוריד סעיף זה מביטוח הנסיעות שלכם וכך לשלם פחות.
 • השוו את המחיר מול הצעות דומות – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימה בתחתית המאמר) כדי שתוכלו להשוות מחירים ולהתמקח.
 • התמקחו על המחיר – שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגים שלא צברו עבירות תנועה וכו'. אפשר להתמקח על מחיר הביטוח גם עם חברת כלל ביטוח.
 • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, קופת החולים, מקום העבודה וכדו'), ודאו מול סוכן הביטוח שאין כאן כפל ביטוחים. אחרת, לא רק שתשלמו שוב אלא שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את האחריות והתשלום בזמן שאתם נתקעים באמצע.
 • חפשו מבצעים – כאשר אתם מתקשרים לחברת כלל ביטוח, לא בהכרח יספרו לכם על המבצע החדש. חפשו מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ודרשו לקבל את המבצע או ההטבה.

 מדוע כדאי לפנות לחברת כלל ביטוח

קבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל והיא מחזיקה בחברות ביטוח, סוכנויות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, חברות למתן אשראי וחברות לניהול נכסים פיננסיים – הכל תחת קורת גג אחת. אחד היתרונות שלה הוא מדד הנגישות. החברה משווקת את מוצריה באמצעות כ-2,000 סוכני ביטוח – אחד מהם ודאי נמצא בסמוך אליכם.

היתרון של חברת כלל ביטוח – ביטוחי בריאות

אם אתם זקוקים לביטוח בריאות, ייתכן וכלל בריאות היא המקום לחפש. חברת כלל בריאות (www.health.clalbit.co.il) הוקמה ב-2006 כחברה בת של כלל ביטוח, וחברת ביטוח עצמאית המתמחה בתחום ביטוח בריאות. כיום כלל בריאות היא החברה השניה בגודלה בתחום ביטוחי הבריאות בישראל. כלל בריאות מציעה מגוון מוצרים ליחידים, למשפחה ולקבוצות. בנוסף, החברה מתמחה במתן פתרונות כוללים לקבוצות יחודיות כגון נשים וילדים, ואף זכתה באחרונה במכרז הביטוח הסיעודי של קופת חולים לאומית. כמו כן, כלל בריאות מציעה תוכניות לעובדים זרים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח לישראלים השוהים בחו"ל ועוד.

אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות חברת כלל ביטוח

 

קיימים מספר סוגי ביטוחים שתוכלו לרכוש מכלל ביטוח:
 • בתחום ביטוחי הרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
 • בתחומי ביטוח כללי תוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח דירה, ביטוח רכוש.
 • בתחום הבריאות תוכלו לרכוש ביטוחי בריאות מקיפים או ביטוחים המותאמים אישית, ביטוח שיניים, ביטוח במקרה של תאונות אישיות, או אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי ועוד. את ביטוח הבריאות תרכשו מכלל בריאות – חברה בת של כלל ביטוח.
 • בתחום הביטוח המסחרי תוכלו לרכוש ביטוח מקיף לבתי עסק, ביטוח אובדן רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח אחריות לצד שלישי (הכולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח נושאי משרה ודירקטורים), ביטוח אחריות המוצר וביטוח חיים.

 אילו מתחרים של כלל ביטוח כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:

 
 
טיפ: כדאי לכם לבדוק מבצעים של חברות הביטוח אשר מפורסמים בעיתונים ובמקומות אחרים. פעמים רבות רק אם תגיעו עם ההצעה שראיתם בפרסום של החברה תוכלו לקבל את ההטבה, לעומת אם תתקשרו כלקוח תמים שאינו מכיר את המבצעים השונים.

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל