מנורה חברה לביטוח – מה הכי משתלם לכם

לוגו חברת מנורה

מנורה חברה לביטוח – איך להשיג את הביטוח הכי זול וטוב ממנורה חברת ביטוח

 אם תשפשפו מנורה בחוזקה, סביר להניח שייצא ג'יני שידאג לבטח אתכם מכל פגע, או לפחות יעשה פרצוף מצחיק. אם זה לא עובד, יש גם את מנורה – חברה לביטוח. מנורה חברת ביטוח היא חברת הביטוח החמישית בגודלה בישראל. אם אתם מתעניינים בביטוח, תוכלו לגלות ממש כאן כיצד להשיג ממנורה ביטוח שגם יחסן אתכם מצרות וגם יעלה לכם פחות. אז שניה לפני שאתם מתקשרים (מספר טלפון רב קווי 03-7107777, או 2066*) או מבקרים באתר האינטרנט www.menora.co.il, הבינו מה ניתן להשיג מהחברה ומי המתחרים שכדאי לכם גם לבדוק…

 

 

 • חפשו מבצעים – כאשר אתם מתקשרים לחברת מנורה מבטחים ביטוח, לא בהכרח יספרו לכם על המבצע החדש. חפשו מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ותבעו לקבל את המבצע או ההטבה.
 • השוו מול הצעה דומה – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימת חלק מהחברות המתחרות בתחתית המאמר), על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים והתנאים שתקבלו.
 • התמקחו על המחיר – שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגות שלא צברו עבירות תנועה וכו'.
 • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – הפוליסה צריכה לכסות את הצרכים שלכם בלבד. אז אם אתם לא נוסעים לחופשת סקי בחו"ל, אין טעם שבביטוח הנסיעות שלכם יהיה סעיף המכסה בפני תאונות סקי. כך, תוכלו לקצץ בעלויות ביטוח.
 • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, מקום העבודה וכו') ודאו מול סוכן הביטוח כי אין כאן כפל ביטוחים. לא רק שתשלמו שוב, אלא גם שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את התשלום כאשר אתם נתקעים באמצע.
 • הבינו על מה אתם חותמים – אין טעם לרכוש פוליסת ביטוח, יקרה ככל שתהיה, אם אינכם מבינים על מה אתם חותמים. דאגו להבין כל סעיף בפוליסה, גם אם המשמעות היא לשבת עם חברת הביטוח, נציג הביטוח או סוכן ביטוח לא מעט זמן.

 מדוע כדאי לבחור במנורה חברה לביטוח

חברת מנורה ביטוח היא חברת ביטוח ותיקה ואמינה, שנוסדה כבר בשנת 1935. בנוסף, מנורה ביטוח הינה חברת הביטוח החמישית בגודלה בישראל. יתרון נוסף של ביטוח מנורה הוא שהיא מאפשרת לכם לרכוש מגוון רחב של ביטוחים תחת קורת גג אחת, תוך נגישות ליותר מ-1,200 נציגי ביטוח הפרושים ברחבי הארץ.

 היתרון של מנורה מבטחים

בכל הנוגע לחסכונות והשקעות פיננסיות, מנורה מבטחים חברה לביטוח מציעה את מוצרי Top Finance – מוצרים מתקדמים בתחום ההשקעות והחיסכון. החברה מציעה תשואות שיא בשלושה מסלולים: חיסכון והשקעה, קרן מרכזית לפיצויים והשקעה לעצמאים.

כמו כן, חברת מנורה מבטחים מפעילה אתר אינטרנט www.menora.co.il ידידותי ונוח למשתמש המאפשר לכם לנהל את חשבונותיכם, לקבל מידע ואף להירשם לקבלת ניוזלטרים המכילים מידע חיוני. ניתן , בין היתר,למצוא באתר שמאים, רופאים, מוסכים ועוד.
בנוסף, החברה מפעילה מערכת שירות הפרושה בארבע חטיבות עסקיות ברחבי הארץ: תל-אביב, ירושלים, חיפה וראשון-לציון. במערכות השירות תוכלו לקבל שירות אישי ומקצועי ברמת הפרט וברמת העסק.

אילו מתחרים של מנורה ביטוח כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:

 
כדאי לכם לבדוק מבצעים של חברת הביטוח המפורסמים בעיתונים ובמקומות אחרים, פעמים רבות רק אם תגיעו עם ההצעה שראיתם בפרסום של החברה, תוכלו לקבל את ההטבה, לעומת אם תתקשרו כלקוח תמים שאינו מכיר את המבצעים השונים.

 

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ30% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  הוזלנו ל-90% מהפונים את הפוליסה בצורה משמעותית

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • פנינה להב
  "תמיד זלזלתי בביטוח דירה, כי מה כבר יש לגנוב אצלי. באתר קראתי מאמר בשפה ברורה והשתכנעתי. כעבור שבוע פרצו לנו והרימו שלוש פלזמות. קיבלתי פיצוי של 4,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ג'קי פורת
  "תמיד חשבתי שביטוח חיים זה לזרוק כסף לכיס של חברת הביטוח. בפורטל היה מאמר שהסביר איך לגרום לביטוח לעבוד בשבילי. פניתי לסוכן הביטוח והוצאתי מחיר מוזל ב-1,400 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברק יוסף
  "היה לי חוב גדול בביטוח הלאומי וניסיתי להתחמק מלשלם אותו. קראתי טיפים טובים באתר איך לעמוד על שלך מולם. ניגשתי אליהם ובפגישה אחת מחקתי כמעט 35% מהסכום!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורטל חלימי
  "עבדתי לפני הצבא במקום עם תלוש והורידו לי ביטוח לאומי. באתר קראתי שמגיע לי החזר. פניתי אליהם וקיבלתי החזר רטרואקטיבי של 2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל