שירביט חברה לביטוח

לוגו שירביט חברה לביטוח

איך תשיגו משירביט ביטוח זול שגם יכסה אתכם בעת צרה

מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח? לא משנה לשם מה אתם זקוקים לפוליסת ביטוח, כדאי לבדוק היטב את סוגי הביטוח הקיימים לפני החתימה. אחת מחברות הביטוח המוכרות היא שירביט ביטוח. תוכלו לברר את פרטי הביטוחים שהיא מציעה בטלפון 2003* או באתר האינטרנט www.shirbit.co.il, אך קודם לכן מומלץ להבין אילו סוגי ביטוחים ניתן לרכוש מחברה זו ומי המתחרים שלה. כמובן שתוכלו לברר זאת כאן, כמו גם כיצד להשיג ביטוח משירביט שיכסה אתכם כאשר תזדקקו לו, ולא פחות חשוב – שיעלה לכם פחות כסף.

 

למה כדאי שתשימו לב כאשר תפנו לחברת שירביט ביטוח

 • הגדירו מראש את הצרכים הביטוחיים שלכם – חשוב שהביטוח יכסה אתכם בכל מצב שעלול לקרות. אין טעם לשלם פרמיה יקרה יותר או זולה יותר אם בסופו של דבר הביטוח לא יכסה אתכם. לכן, עליכם להגדיר מראש מהם הצרכים שיש לכם היום ומהם הצרכים שעשויים להיות לכם בעתיד (למשל חתונה, ילדים, נסיעה לחו"ל, סיכונים רפואיים שיש לכם במשפחה ועוד).
 • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, מקום העבודה וכו') ודאו מול סוכן הביטוח כי אין כאן כפל ביטוחים. לא רק שתשלמו שוב, אלא גם שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את התשלום, כאשר אתם נתקעים באמצע.
 • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – הפוליסה צריכה לכסות את הצרכים שלכם בלבד. אז אם אתם לא נוסעים לחופשת סקי בחו"ל, אין טעם שבביטוח הנסיעות שלכם יהיה סעיף המכסה בפני תאונות סקי. כך, תוכלו לקצץ בעלויות ביטוח שעלולות להיות מנופחות.
 • חפשו מבצעים – חברת הביטוח לא תמיד תספר לכם על מבצעים. לכן, חפשו בעצמכם מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ותבעו לקבל את המבצע או ההטבה. לפעמים גם אם ההטבה כבר אינה בתוקף חברת הביטוח תסכים לספק לכם אותה.
 • השוו מול הצעה דומה – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימת חלק מהחברות המתחרות בתחתית המאמר), על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים והתנאים שתקבלו.
 • התמקחו על המחיר – התמקחות היא שם המשחק. שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגות שלא צברו עבירות תנועה וכו'.
 • הבינו על מה אתם חותמים – אין טעם לרכוש פוליסת ביטוח, יקרה ככל שתהיה, אם אינכם מבינים על מה אתם חותמים. דאגו להבין כל סעיף וכל מילה בפוליסה, גם אם המשמעות היא לשבת עם חברת הביטוח, נציג הביטוח או סוכן ביטוח לא מעט זמן.

 

למה לפנות לשירביט ביטוח

שירביט חברה לביטוח פועלת בתחום הביטוח משנת 2000, כך שהיא אומנם חברה צעירה יחסית, אך את זה ניתן לזקוף גם לזכותה. החברה היא חברה דינמית הנמצאת בצמיחה מתמדת תוך שהיא מצליחה להתקיים בשוק מאוד תחרותי. לשירביט פעילות בענפי הביטוח הכללי, ביטוח רכב ורכוש, ביטוח דירות, ביטוח בתי עסק, ביטוחי חבויות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח בריאות, ביטוח נוסעים לחו"ל ועוד – כך שתוכלו לקבל מהחברה מגוון שירותים.

אילו ביטוחים אפשר לרכוש מחברת הביטוח שירביט ביטוח

 

 1. בתחום ביטוחי הרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'
 2. בתחומי הביטוח הכללי תוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח דירה וביטוח רכוש
 3. בתחומי הבריאות תוכלו לרכוש ביטוח בריאות, כולל ביטוח מורחב למשפחה וביטוח תאונות למשפחה
 4. ביטוח סוסים – ביטוח סוסים הוא מוצר חדש יחסית בביטוח שירביט, כולל ביטוח הסוס, ביטוח צד ג' עד חצי מיליון שקלים או עד מיליון שקלים וכיסוי הוצאות ניתוח
 5. ביטוח כלי שייט – ביטוח כלי שייט מאפשר לכם לבטח את כלי השיט שלכם בביטוח מקיף בלבד או בביטוח מקיף + צד ג'

אילו מתחרים של שירביט ביטוח כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז (דבר שיחסוך לכם מרץ וטלפונים):

 

טיפ: כדאי לכם לבדוק מבצעים של החברה המפורסמים בעיתונים ובמקומות אחרים, פעמים רבות רק אם תגיעו עם ההצעה שראיתם בפרסום של חברת הביטוח, תוכלו לקבל את ההטבה, לעומת אם תתקשרו כלקוח תמים שאינו מכיר את המבצעים השונים.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל