ניהול השקעות – איך תשקיעו את הכסף שלכם בתבונה

שטרות כסף ישראלי

ניהול השקעות – המדריך השלם

במציאות הכלכלית של ימינו, החלטה להשקיע כסף היא החלטה ראויה ונכונה במידה ואתם מבינים כיצד לעשות זאת. תמיד כדאי לשמור משהו ליום סגריר, והשקעה יכולה להיות ערוץ נוסף להגדלת הקופה האישית. מצד שני, מדובר בהליך שמצריך הבנה ולכן ניהול השקעות צריך להיות במקום רציני ומומלץ שמנוהל על-ידי אנשי מקצוע המתמחים בניהול תיקי השקעות. רצוי ומומלץ להבין קודם לכן במה כדאי להשקיע ואצל מי, למי לתת לנהל את תיק ההשקעות והאם ייצא מכך רווח או שמא הפסד. בתור התחלה, לפני שאתם שמים את הז'יטונים, כדאי לקרוא את המדריך להשקעות.

בחר בית השקעות המתאים לך ביותר

ישנם מגוון בתי השקעות בתחום וכולם מבטיחים לך דבר אחד וודאי – שתרוויח. ישנם כמה פרמטרים מלבד תשואה שצריך לקח בחשבון לפני  שפותחים תיק השקעות כמו לדוגמא: מדיניות בית ההשקעות, ההיסטוריה שלו, העמלות שגובה כל בית השקעות וכו'. נכון שישנם בתי ניהול השקעות גדולים ומובילים אך אנו ממליצים לך לפנות גם לקטנים יותר ולבדוק מה יש להם להציע.

קרן השתלמות – השקעה לעתיד

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון לטווח הבינוני המאפשרת לך לצבור כסף היום ולקבל אותו בעוד כמה שנים. בקרן השתלמות אתה והמעביד שלך מפרישים כסף כל חודש. את הכסף תוכל להוציא כעבור 6 שנים מיום הפתיחה. במידה ותרצה למשוך את הכספים לפני תוכל אחרי 3 שנים רק אם תשתמש בכסף להשתלמות/לימודים. כמו תמיד, בבואך לבצע השקעה, כדאי מאד שתעשה השוואת קרנות השתלמות ותבדוק טוב טוב מה יכול להציע לך כל בית השקעות המטפל בקרנות השתלמות.
קרא עוד על קרנות השתלמות
 

קופת גמל – הכסף שאתה חוסך עכשיו לגימלאות

קופת גמל היא השקעה חשובה ביותר שכן הכסף שאתה חוסך עכשיו ישמש אותך כשתצא לגימלאות. כבר קרו מקרים שאנשים השקיעו את כל הונם בבתי השקעות וגילו לחרדתם שבית ההשקעות הפסיד את כל כספם! כדי שזה לא יקרה לך – לפני שאתה עושה השקעה כזו – בדוק ועשה השוואה היכן לפתוח קופת גמל. מרבית בתי ניהול השקעות מטפלים בקופות גמל וישמחו לתת לך פרטים שיסייעו לך לעשות השוואה.
קרא עוד על קופת גמל
 

קרנות השתלמות וקופות גמל – מה עדיף?

מדובר בשני אפיקי חיסכון חשובים. השקעה בכל אחד מהם צריכה להיעשות בכובד ראש ואחרי שביצעתם השוואה. קרן השתלמות היא אפיק חיסכון לטווח הבינוני בלבד שכן ניתן לפתוח אותה כבר אחרי 6 שנים. לעומת זאת קופת גמל אפשר לפתוח או אחרי 15 שנים או גיל פרישה.

בחירת קרן נאמנות

קרן הנאמנות  בה אתה משקיע היא תיק השקעות המשותף למשקיעים נוספים מלבדך. אם הקרן מרוויחה אתה תרוויח בהתאם לחלק שלך בקרן. קרנות נאמנות הן אפיק השקעה נזיל המאפשר לך להוציא את כספך בהתראה קצרה ובנוסף אתה יכול להשקיע בכמה קרנות בו זמנית. יחד עם זאת כדאי לקחת בחשבון שכמו לכל דבר, גם השקעה בקרן נאמנות טומנת בחובה חסרונות, לדוגמא: עלויות גבוהות של עמלה והוצאות נוספות.
קרא עוד על קרן נאמנות

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • המומחים לשירותך
  בפורטל כותבים אנשי מקצוע ותיקים בתחום ההלוואות
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח!

לקבלת הצעה מיועץ השקעות

לקוחותינו מספרים

 • רותי גוטמן 4.10.2016
  הייתי צריכה לקחת הלוואה וחיפשתי יועץ שאין לו אינטרס. הגעתי לאתר וקיבלתי את כל המידע באופן אובייקטיבי. לפגישה בבנק הגעתי מוכנה וחסכתי כ-20% בערך הריביות!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מאיה בן מנחם 22.7.2015
  "רציתי לקחת הלוואה אבל לא רציתי לשלם ריבית גבוהה. באתר מצאתי את המאמר שהסביר בדיוק איך להתמקח. בזכותו קיבלתי הלוואה מאושרת ובתנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שחר אלמוזנינו 11.5.2016
  "כל האתרים מבטיחים הלוואות בתנאים מצוינים ורק המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית גם מקיים! המידע באתר שווה זהב, ובמקרה שלי – 6,500 שקלים במזומן!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורי שנהב 11.2.2016
  "נטלתי הלוואה בסכום גבוה וחששתי מהריבית. מומחי האתר הראו לי דרך להפחית בריבית למרות הכל, וחסכתי כ-20,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל