ניהול השקעות – איך תשקיעו את הכסף שלכם בתבונה

שטרות כסף ישראלי

ניהול השקעות – המדריך השלם

במציאות הכלכלית של ימינו, החלטה להשקיע כסף היא החלטה ראויה ונכונה במידה ואתם מבינים כיצד לעשות זאת. תמיד כדאי לשמור משהו ליום סגריר, והשקעה יכולה להיות ערוץ נוסף להגדלת הקופה האישית. מצד שני, מדובר בהליך שמצריך הבנה ולכן ניהול השקעות צריך להיות במקום רציני ומומלץ שמנוהל על-ידי אנשי מקצוע המתמחים בניהול תיקי השקעות. רצוי ומומלץ להבין קודם לכן במה כדאי להשקיע ואצל מי, למי לתת לנהל את תיק ההשקעות והאם ייצא מכך רווח או שמא הפסד. בתור התחלה, לפני שאתם שמים את הז'יטונים, כדאי לקרוא את המדריך להשקעות.

בחר בית השקעות המתאים לך ביותר

ישנם מגוון בתי השקעות בתחום וכולם מבטיחים לך דבר אחד וודאי – שתרוויח. ישנם כמה פרמטרים מלבד תשואה שצריך לקח בחשבון לפני  שפותחים תיק השקעות כמו לדוגמא: מדיניות בית ההשקעות, ההיסטוריה שלו, העמלות שגובה כל בית השקעות וכו'. נכון שישנם בתי ניהול השקעות גדולים ומובילים אך אנו ממליצים לך לפנות גם לקטנים יותר ולבדוק מה יש להם להציע.

קרן השתלמות – השקעה לעתיד

קרן השתלמות היא אפיק חיסכון לטווח הבינוני המאפשרת לך לצבור כסף היום ולקבל אותו בעוד כמה שנים. בקרן השתלמות אתה והמעביד שלך מפרישים כסף כל חודש. את הכסף תוכל להוציא כעבור 6 שנים מיום הפתיחה. במידה ותרצה למשוך את הכספים לפני תוכל אחרי 3 שנים רק אם תשתמש בכסף להשתלמות/לימודים. כמו תמיד, בבואך לבצע השקעה, כדאי מאד שתעשה השוואת קרנות השתלמות ותבדוק טוב טוב מה יכול להציע לך כל בית השקעות המטפל בקרנות השתלמות.