הלוואה מיידית – הלוואת אקספרס (ושלל טיפים לקבלת הלוואות)

כסף שניתן כהלוואה מיידית

איך תקבלו הלוואה מיידית מבלי להתחייב יותר מדי

זקוקים להלוואה? לא נורא. למרות שכל מי שנזקק אי-פעם להלוואה יודע שמדובר בהליך שמחייב ריכוז וחשדנות משני הצדדים – זה מנסה להוציא ממכם מה שאפשר, ואילו אתם מעוניינים להחייב אך ורק למינימום האפשרי – עדיין, אם מסתכלים על חצי הכוס המלאה (וכשמדובר בהלוואה רצוי לשתות לפני), השד לא נורא כל-כך. קודם כל, לא צריך להתחייב יותר מידי. דבר שני, יש לכם כאן מדריך מפורט לקבלת הלוואה מיידית (הלוואת אקספרס) ללא התחייבות רבה, וגם פירוט לגבי סוגי ההלוואות הקיימות. ואחרי שתלמדו על ההלוואות, תוכלו לבדוק מי יכול להלוות לכם את ההלוואה לה אתם זקוקים. אז עם מה נתחיל? בוא נקרא לילד בשמו: הלוואה ללא ריבית…

הלוואה ללא ריבית – יש חיה כזו!

הלוואה בלי ריבית היא חלומו הרטוב של כל לווה. ואכן, יש הלוואות כאלו וניתן לקבלן אם עומדים בתנאים מסוימים. כמובן שזה לא כל כך קל. אחרת לא היו קיימות הלוואות עם ריבית שהינן ההלוואות הנפוצות יותר.

הלוואה מיידית בלי ריבית, מהבנק

קבלת הלוואה ללא ריבית מהבנק אפשרית לרוב במועד אחד בלבד: פתיחת חשבון. הלוואה כזו ניתנת לרוב רק למעבירי חשבון משכורת (חשבון שאליו מופקדת משכורת מדי חודש) ושהמשכורת גבוהה מספיק. במקרים מסוימים גם מי שמעביר חשבון עם ניירות ערך (חסכונות) משמעותיים של מאות אלפי שקלים ויותר, יוכל לקבל הלוואה ללא ריבית מהבנק.


הלוואה ללא ריבית מגמ"ח

הלוואה ללא ריבית ניתן לקבל גם מגמ"ח (ארגוני גמילות חסדים). הלוואות אלו נועדו ללווים בקשיים כלכליים. במקור גמחי"ם הינם ארגונים המאפיינים את הקהילה החרדית, אך הם מספקים סיוע גם למשפחות שאינן חרדיות שנמצאות בקשיים כלכליים. הסיוע לרוב הינו מצומצם יחסית וכרוך בהבאת ערבים או ביטחון כלשהו על מנת להבטיח שההלוואה תוחזר. ההלוואה איננה הלוואה מיידית ולרוב תהליך ההלוואה נמשך מספר שבועות (אך שווה לבדוק גם אם אתם צריכים כסף בדחיפות).
 למידע נוסף, קרא הלוואות בלי ריבית

הלוואה לסטודנטים – ממנו את הלימודים שלכם

אם אתם סטודנטים, כדאי לכם לקחת הלוואה מיידית לסטודנט. הלוואה זו הינה הלוואה שכל בנק מאפשר לסטודנטים החברים בו לקחת והיא פורסת את שכר הלימוד על פני השנה בריבית נוחה.
במקביל קיימות גם הלוואות מתוחכמות יותר שמאפשרות לממן את כל שכר הלימוד ואף מחיה ורכב ולהחזיר את ההלוואה רק לאחר שמסיימים את התואר. הלוואה זו איננה הלוואה מיידית, אך היא גדולה הרבה יותר ולתקופה ארוכה יותר. למעשה במקרים רבים זוהי "הלוואה לכל מטרה" שיכול לקבל גם מי שאינו סטודנט.
למידע נוסף: הלוואות סטודנטים

הלוואה פרטית

הלוואה פרטית הינה שם "מכובס" להלוואה בשוק האפור. הכוונה היא שההלוואה נעשית באופן פרטי בין שני צדדים ולא בין יחיד לבנק או למוסד רשמי אחר. עקרונית, כאשר אתם מלווים לשכנים עשרים שקלים לקנות פיצה, זו הלוואה פרטית (אבל לא נהוג לגבות עליה ריבית גבוהה…).
למידע נוסך, קרא הלוואות פרטיות

הלוואה חוץ בנקאית מיידית – לא צריך להיות תלויים בבנקים

הלוואות אקספרס והלוואות בכלל, כיום ניתן לקבל ממיגוון גופים שאינם בנקים ולכן הלוואות אלו נקראות הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

ככל הנראה ההלוואה הנוחה ביותר שניתן לקבל כיום. ההלוואה הינה מיידית ומהירה וניתן לקבלה באמצעות התקשרות למוקד הטלפוני של חברת כרטיסי האשראי. החיסרון המרכזי של הלוואות אלו הוא שהן מוגבלות בסכום ובתקופה.
למידע נוסף, קראו הלוואות דרך כרטיס אשראי

הלוואה מיידית מחברות ביטוח, קופות גמל וקרנות פנסיה

ניתן לקבל הלוואות גם מחברת הביטוח שלכם. ההלוואה ניתנת על ידי חברת ביטוח אשר לה הפקדתם כספים בחסכונות פנסיונים: ביטוח מנהלים, קרן פנסיה או קופת גמל. הרעיון מאחורי הלוואות אלו, הינו שחברת הביטוח מחזיקה בעצם בבטחונות שהינם החיסכון הפנסיוני שלכם ולכן היא אינה מודאגת מדי שלא תחזירו את ההלוואה.

מה גובה ההלוואה שאפשר לקבל מהחיסכון הפנסיוני?

התנאים משתנים מחברה לחברה ומעת לעת. אתם חייבים להיות חברים בקרן הפנסיה או קופת הגמל במשך 3 שנים לפחות לפני שתקבלו הלוואה (אם עברתם בין קרנות, זה עדין בסדר). הסכום להלוואה לא יכול לעלות באופן טבעי על הסכום שנחסך, יש חברות וקרנות המגבילים אף עד לחמישים אחוזים מהחיסכון בלבד.

מה היתרון בהלוואה חוץ בנקאית מתוך החיסכון הפנסיוני

היתרון בהלוואה חוץ בנקאית מסוג זה, הינו שהלוואה זו לרוב הינה בתנאים טובים יותר מאשר הבנק מספק לכם. הביטחון היחיד הוא חסכון שכבר חסכתם ולא נכס אחר שבעלותכם. כמו כן ההלוואה יכולה להיות לתקופה ארוכה יותר מהלוואות דרך כרטיס אשראי למשל. בוודאי הדבר עדיף על פדיון של החיסכון כולו הכרוך ב"קנס" בגובה של 35% למס הכנסה מהמס שנחסך.

הלוואות מיידיות מגופים חוץ בנקאיים אחרים

קיימת עוד דרך לקבל הלוואות שהינה מוכרת פחות והיא הלוואות דרך מוסדות חוץ בנקאים שונים. להבדיל מהמקובל לחשוב אילו אינן הלוואות שוק אפור, אלא הלוואות לגיטימיות מגופים שהמדינה נתנה להן אישור להעניק הלוואות. הלוואות אלו לרוב הינן לגופים עסקיים ונקראות בשמות שונים דוגמת פקטורינג, מימון, אשראי וכדומה. אם אתם מתלבטים אם לקחת הלוואה כזו, ודאו כי לגוף הנותן אותה יש אישור ממשרד האוצר להענקת הלוואות.
 

הלוואה לעסק

בעלי עסקים יכולים לקבל הלוואה לעסק משלושה מקורות עיקריים: הבנקים, קרנות וארגונים שלא למטרות רווח וחברות פרטיות.
פעמים רבות עסקים מוצאים שהדרך הטובה ביותר עבורם היא לשלב הלוואה התחלתית קטנה מארגון שמסייע לעסקים קטנים למשל והלוואה מבנק.
למידע נוסף קראו הלוואות לעסקים

הלוואה בשוק האפור – טוב או רע?

הלוואה בשוק האפור הינה הלוואה אשר נוטלים כאשר כל שאר האפשרויות לקבלת הלוואה נדחו. כדאי לפנות לשוק האפור רק אם הבנק דחה אתכם, חברת כרטיסי האשראי דחתה אתכם וגופי סיוע לא מקבלים את פנייתכם. זאת מפני שהלוואה בשוק האפור הינה הלוואה עם ריבית מאוד גבוהה.
התחום של הלוואה בשוק האפור הוסדר באופן חלקי, אבל עדיין קיימים אנשים שנרתעים מלקיחת הלוואה בשוק הנחשב אגרסיבי במקרים של היעדר יכולת להחזיר את ההלוואה. אמנם הלוואה בשוק האפור היא הלוואה מיידית, אבל אנשים רבים מגלים שהריבית הגבוהה גורמת לקשיים בהחזרת החוב אשר גוררים את ההלוואה למשך זמן ארוך מהמתוכנן.
למידע נוסף על הלוואות שוק אפור

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל