הלוואות בנקאיות ללקוחות כל הבנקים


אישה מקבלת הלוואה מהבנק

רוב הישראלים לוקחים הלוואות בנקאיות בגלל ההרגל מהעבר ובגלל התנאים המשתלמים שהבנקים מציעים. לרוב, פונים קודם כל לבנק בו מנהל חשבון העובר ושב. כל עוד חשבונך מתנהל באופן תקין, כלומר יש משכורת קבועה הנכנסת מדי חודש, אין צ'קים ללא כיסוי וכל התשלומים יורדים ללא בעיות, תוכל לקבל הלוואה יחסית אטרקטיבית עם ריבית נמוכה ותקופה החזר המתאימה לך.

עם זאת, יש מקרים בהם כבר לקחת הלוואה מהבנק שלך ומיצית את אפשרויות האשראי מהבנק. במקרים אלה תוכל לפנות לשאר הבנקים ולערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות תנאים של הלוואות מבנקים אחרים. אינך חייב לפתוח חשבון עו"ש חדש בבנק, אך כדאי לדעת כי אם תציע לבנק לפתוח חשבון אצלו ולהעביר את המשכורת החודשית לחשבון החדש, תוכל במקרים מסוימים לקהל הלוואה משתלמת במיוחד. במידה ואינך מעוניין בחשבון חדש הבנק יבצע בדיקה מהירה ויחליט על סכום ההלוואה, גובה הריבית ותקופת ההחזר. אופציה נוספת הינה הלוואה חוץ בנקאית המתאימה למסורבי בנקים

הלוואות בנקאיות ללקוחות כל הבנקים- פתרון משתלם

הדרך השכיחה לקחת הלוואות היא דרך הבנקים. הלוואות דרך הבנק נחשבות לזולות ביותר, כל שעליך לעשות הוא לפנות לבנק שלך או לכל בנק אחר, לבקש הלוואה, ותוך זמן קצר תקבל תשובה. הלוואה מבנקים נחשבות לנפוצות ביותר, למרות שיש כיום עוד שלל אפשרויות נוספות כמו הלוואות חוץ בנקאיות.

ראוי לציין כי ניתן לקבל הלוואות בנקאיות לכל מטרה, לפתיחת עסק חדש, לרכישת רכב חדש או יד 2, למימון לימודים, חופשות, שיפוץ הבית ועוד. כל בנק מציע מגוון מסלולי הלוואות בתנאים משתנים, לכך עליך לערוך סקר שוק מקיף, לחלופין תוכל לפנות לייעוץ מקצועי הניתן על ידי יועץ הלוואות פרטי שיסייע לך לקבל החלטה כלכלית נכונה.

הלוואות דרך בנקים לכל מטרה

כאמור, הלוואות בבנק שלך יכולות להיות פתרון זול ומשתלם עבורך, כל עוד חשבונך מתנהל באופן תקין. אם אתה זקוק לאשראי נוסף כדאי לחפש הלוואות דרך בנקים אחרים, ולמרות שבמרבית המקרים הן יהיו מעט יקרות יותר, תוכל לגייס את הכסף לו אתה זקוק. יועץ ההלוואות של הבנק אליו פנית יתאים עבורך מסלול מותאם אישית בהתאם לרמת הסיכון שהבנק לוקח על עצמו, ערבויות וביטחונות שתוכל להציג, תנאי המשק והיסטוריית האשראי שלך.

בעזרת יועצי האשראי שלנו תוכלו לקבל הלוואות בנקאיות מהבנקים הבאים

בנק לאומי

בנק מזרחי

מעוניין לקבל מידע נוסף בנושא הלוואות בנקאיות ללקוחות כל הבנקים? רוצה לדעת מהם התנאים של הלוואות דרך הבנק? השאר פרטים באתר, וצוות המומחים שלנו יענה על שאלותיך, וללא עלות והתחייבות מצדך, יסייע לך לקבל הלוואות בנקאיות בתנאים נוחים ואטרקטיביים.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה מהבנק

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • עינת אלול 22.8.2016
  "חיפשתי הלוואה טובה ואמינה, והגעתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. באמצעות המידע באתר קיבלתי מעולה מהבנק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אבי גנות 22.6.2016
  כשהבנק שלי סרב לתת לי הלוואה, היועצים של האתר הצליחו להשיג לי הלוואה טובה דרך בנק אחר. ממליץ בחום
  צלמית תמונת פרופיל
 • חזי רביבים 12.3.2015
  אף פעם לא מאוחר מידי ללמוד משהו חדש, יש הבדל כשיועץ פיננסי מתמקח על תנאי ההלוואה לעומת אדם פרטי, ממליץ בחום להעזר בשירותי האתר.
  צלמית תמונת פרופיל