הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה


כסף שניתן כהלוואה לכל מטרה

מחפש הלוואה כדי לשפץ את הבית, להקים או להרחיב עסק, לממן חופשה משפחתית או לשדרג את הרכב? אינך חייב ללכת לבנק כדי לקבל הלוואה כיוון שכיום יש פתרונות משתלמים ונוחים יותר המאפשרים לך לקבל הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים וללא ביורוקרטיה מורכבת המאפיינת את הבנקים.

למי מתאים לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה?

הלוואות לא מהבנק מתאימות לכולם, וחברות פיננסיות שונות מציעות אותן. אם אתה מוגבל בחשבון הבנק שלך, במידה ואתה במינוס גבוה או חרגת ממכסת האשראי הבנקאית שלך, ואם אתה זקוק לסכום כסף במהירות, כדאי לך לחפש הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה. הלוואה חוץ בנקאית מתאימה גם לסטודנטים המתקשים לעמוד בנטל הוצאות המחיה ושכר הלימוד, למשפחות המעוניינות להחליף את הרכב, לערוך שיפוץ בבית, לצאת לחופשה משפחתית מהנה, וכמו כן ההלוואות מיועדות ליזמים ולאנשי עסקים.

מי מציע הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים?

עליך לדעת כי מאז הרפורמה בשוק ההלוואות נפתח השוק לתחרות, וכיום אינך צריך לגשת לבנק שלך כדי להתחנן ולקבל הלוואה. אמנם, ברוב המקרים הבנקים מציעים הלוואות בריבית נמוכה יותר, אך הלוואה מהבנק פוגעת במסגרת האשראי שלך ותתקשה לנהל את ההוצאות החודשיות השוטפות.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ניתנות על ידי חברות האשראי, חברות הביטוח, בתי הלוואות, בתי השקעות, חברות מימון פרטיות וקרנות שונות, לדוגמה קרנות בערבות המדינה המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים. יודגש כי ניתן לקחת מחברות האשראי הלוואות חוץ בנקאיות ללא כרטיס אשראי, ובמרבית המקרים תוכל לקבל גם הלוואות חוץ בנקאיות ללא ערבים.

בנוסף, יש קרנות פילנתרופיות וארגוני צדקה וגמילות חסדים המציעים למעוטי יכולת הלוואות חוץ בנקאיות ללא ריבית וללא ערבים. הלוואות אלה ניתנות לסכומים יחסית נמוכים של עד כמה אלפי שקלים.

סקר שוק מקיף

כדאי לדעת כי יש הבדל משמעותי בין תנאי ההלוואות החוץ הבנקאיות, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולבקש הצעות מגורמים פיננסיים שונים. באמצעות סקר שוק תוכל להוזיל את העלויות של ההלוואה ולשפר תנאים. לפני שאתה לוקח הלוואה חוץ בנקאית עליך לבדוק היטב מהם תנאי ההחזר, גובה הריבית, פריסת תשלומי החזר ונקודות יציאה עם אפשרות לפירעון מוקדם.

מעוניין לקחת הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה ובתנאים משתלמים? השאר פרטיך בטופס שבאתר ונשמח לסייע לך להשוות בין האפשרויות השונות ולסייע לך, ללא עלות או התחייבות מצדך, לקבל הלוואה משתלמת בהתאמה מדויקת לצרכים שלך.   


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות חוץ בנקאיות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות חוץ בנקאיות המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שושנה פרסקי 16.8.2016
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לאדם מהשורה, ולכן המידע באתר מאוד יעיל. מצוידת בטיפים מהאתר פניתי לקבלת הלוואה והשגתי את התנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יותם נחמיה 22.4.2016
  "כשהבנק אמר לי לא, הייתי בבעיה. אבל אז קראתי באתר על אפשרויות נוספות למימון. פניתי לכמה גופים וקיבלתי הלוואה בתנאים משתלמים מאוד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רחלי פרץ 15.10.2015
  "פתחתי עסק לא מזמן, הבנק לא אישר לי הלוואה נוספת. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי מגוון של גופים שהעמידו לרשותי הלוואת חוץ בנקאיות מותאמות ליכולות שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיקו צנעני 9.4.2014
  "נזקקתי להלוואה מיידית אבל לא היו לי ערבונות. מומחי האתר הציגו בפני מספר אופציות של הלוואות חוץ בנקאיות, ותוך שעות ספורות היה לי מזומן ביד!"
  צלמית תמונת פרופיל