הלוואות פרטיות – דרך הבנק ודרך כל מוסד פיננסי

צנצנות עם כסף שרשום עליהן הלוואה פרטית

כיצד תקבלו הלוואה פרטית מהבנק בריבית נמוכה ובתנאים נוחים

זקוקים לכסף באופן מיידי? אם מדובר בכמה אלפי שקלים בלבד, תוכלו לקבל הלוואה קטנה הנקראת הלוואה פרטית. מי שהתנסה בבקשה של הלוואה, יודע בוודאי כי הבנקים לא מעניקים לכל אחד הלוואה. אם חשבון הבנק שלכם מנופח, הבנק ילך לקראתכם בזרועות פתוחות. אך אם מצבכם הפיננסי דחוק, הבנק יערים קשיים, הגבלות, ריביות גבוהות ותנאים לא נוחים. אז איך בכל זאת ניתן להתגבר על המכשול הזה ולקבל הלוואה פרטית מהבנק או מגופים אחרים?

מהי הלוואה פרטית?

הלוואה פרטית היא הלוואה אשר ניתנת לאדם פרטי (כשמה כן היא).  זאת להבדיל מהלוואות אחרות דוגמת הלוואות לעסקים. הלוואות פרטיות ניתנות בעיקר על ידי הבנקים אבל גם על ידי גופים פיננסים אחרים דוגמת חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, מקומות עבודה וכדומה.


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות חוץ בנקאיות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות חוץ בנקאיות המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • שושנה פרסקי 16.8.2016
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לאדם מהשורה, ולכן המידע באתר מאוד יעיל. מצוידת בטיפים מהאתר פניתי לקבלת הלוואה והשגתי את התנאים הכי נוחים שיש!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יותם נחמיה 22.4.2016
  "כשהבנק אמר לי לא, הייתי בבעיה. אבל אז קראתי באתר על אפשרויות נוספות למימון. פניתי לכמה גופים וקיבלתי הלוואה בתנאים משתלמים מאוד!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רחלי פרץ 15.10.2015
  "פתחתי עסק לא מזמן, הבנק לא אישר לי הלוואה נוספת. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי מגוון של גופים שהעמידו לרשותי הלוואת חוץ בנקאיות מותאמות ליכולות שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיקו צנעני 9.4.2014
  "נזקקתי להלוואה מיידית אבל לא היו לי ערבונות. מומחי האתר הציגו בפני מספר אופציות של הלוואות חוץ בנקאיות, ותוך שעות ספורות היה לי מזומן ביד!"
  צלמית תמונת פרופיל