הלוואות ללא ריבית – למי מגיע וכיצד לקבל

כסף שניתן כהלוואה ללא ריבית

כשמציעים לכם הלוואה בלי ריבית, לא תיקחו?

מי שהתנסה פעם בלקיחת הלוואה, יודע שעם הגזר מגיע המקל. אלא שמה מתברר לנו? שיש גם הלוואה בלי ריבית. הלוואה בלי ריבית, שמעתם נכון. אמנם לא קל לקבל הלוואה בלי לשלם ריבית. לא קל – אך אפשרי. גם הבנקים ובמיוחד קרנות שונות מאפשרים לנו לקבל הלוואות בלי ריבית. רוצים לדעת מהם התנאים לקבלת הלוואות אלו? כן! רוצים לדעת מי מציע הלוואות ללא ריבית? כן! רוצים לדעת איך מורידים כתמים של גריז מדקרון? כן! כן! כן! התשובות לפניכם (חוץ מהקטע של הגריז).

הלוואות ללא ריבית מהבנק

{{גוגל}}יש תנאי אחד מרכזי שמאפשר לכם לקבל הלוואות ללא ריבית מהבנקים. התנאי הזה הוא פתיחת חשבון. כאשר פותחים חשבון בבנק חדש, לעיתים רבות ניתנת האפשרות לקבל הלוואה מסויימת ללא ריבית. לא כל אחד זכאי להלוואות אלו, יש להיות בעל הכנסה חודשית קבועה שמעל הממוצע לרוב ויש להתחייב להעביר משכורת לבנק החדש. בנוסף, לעיתים יש הלוואות ללא ריבית בבנק אם יש הסדר מיוחד עם מקום העבודה שלכם (למשל, עובדי מדינה יכולים לעיתים לקבל הלוואה ללא ריבית).
 

קרן הלוואות ללא ריבית ועוד ארגונים

לעיתים ניתן לקבל הלוואה ללא ריבית או הלוואה בריבית מאוד נמוכה מארגונים שונים שהוקמו לנושא.
הארגונים מתחלקים לארגונים המסייעים למשפחות פרטיות בקשיים ולארגונים המסייעים לעסקים (הן הלוואות לעסקים בהקמה והן לעסקים פעילים).
ארגונים לגמילות חסדים (גמחי"ם) מספקים הלוואות ללא ריבית לא רק למשפחות חרדיות. הגמ"ח המוכר מכולם הוא  האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית. ארגון זה מעניק הלוואות לקהלים מסוימים דוגמת נפגעי טרור ומשפחותיהם, עולים מאתיופיה לצורך דיור, משפחות חד הוריות וכו'. הארגון דורש כי ללווה תהיה הכנסה מינימאלית של 3,000 ₪ בחודש ולא יותר מ- 15,000 ₪ בחודש.

קבלת הלוואה ללא ריבית איננה פשוטה כל כך

אתם תידרשו להגיש טפסים, להמתין מספר שבועות עד חודשים לבחינה של הנושא וגם אז גובה ההלוואה לא תמיד יספק אתכם. יחד עם זאת מדובר בשירות נהדר שמי שיכול לקבלו, חבל לא לנצלו. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא כי הלוואות מגמ"ח דורשות לרוב שני ערבים שיהיו מוכנים לערוב לכם ושבעצם צריכים להיות מועסקים (לוודא שיש להם משכורת ממנה יחזירו את ההלוואה במידת הצורך)

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ירדן 9.10.2016
  אני מסורב בבנק, והצלחתי לקבל הלוואה טובה דרך האתר!
  צלמית תמונת פרופיל
 • שני נעימי 14.4.2016
  לא האמנתי שיצליחו לשפר לי את תנאי ההלוואה אבל הצליחו! שמחה שניסיתי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אמיר ו 26.3.2015
  חיפשתי מידע על ריביות טובות להלוואה קטנה, ולא רק שמצאתי את כל המידע גם סגרו לי יופי של הלוואה
  צלמית תמונת פרופיל