איך מקבלים הלוואה לכל מטרה בתנאים טובים

כסף שניתן כהלוואה לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה – עשה ואל תעשה  

לחוצים במזומנים? מתכננים חופשה בחו"ל? רוצים ללמוד לתואר ראשון? הצעתם נישואין ואין לכם אפילו כסף לצלם? אל ייאוש: קחו הלוואה לכל מטרה. ישנם לא מעט גורמים, בין אם זה הבנק או חברות האשראי, דרכם תוכלו לקחת הלוואה לכל מטרה בריבית נוחה ובהחזרים ריאליים. אבל כמו ששלום אמר: מה שבא בקלות באותה הקלות ייעלם אם לא תעמדו בהחזרים. הנה כי כן כדאי לכם לברר כאן מתי כדאי לקחת הלוואה לכל מטרה, מי מסוגל להעניק לכם אותה, למה אתם צריכים לעשות "שופינג" והכי חשוב- למה הלוואות לכל מטרה לא צריכות לשרת באמת כל מטרה.

 

 הלוואות לכל מטרה – החל מכיסוי המינוס ועד מימון החתונה של הבן

 

רבים מאיתנו היו שמחים לכסות את המינוס, להחליף את הרכב בחדש, לעשות סוף סוף את טיפול השיניים היקר ואפילו לצאת כבר לחופשה המפנקת בתאילנד. אבל מה לעשות שלא תמיד יש את הכסף לממש את כל הרצונות הללו. אבל לא לדאוג – לא הכל שחור: כיום קל יותר מתמיד לקבל הלוואות לכל מטרה ומגורמים שונים חוץ מהבנק שלך. למעשה, במקרים רבים תוכלו לקבל הלוואה לכל מטרה כהלוואה חוץ בנקאית, או אפילו כהלוואות אקספרס באינטרנט. את ההלוואה תקבלו בדרך כלל על בסיס ביטחונות שונים, כגון דירה, תוכנית חיסכון, קרן השתלמות, כרטיס אשראי ועוד. אבל לא כדאי לשמוח כל כך מהר: הלוואות שנלקחו בנמהרות ומבלי לבדוק מרכיבים חשובים לפני שלוקחים את ההלוואה עלולות להסתבך – ולסבך אתכם. המאמר הבא נועד להסביר לכם ממי תוכלו לקבל הלוואות לכל מטרה, וממה יש להיזהר לפני שחותמים על טפסי ההלוואה.

 ממי אפשר לבקש הלוואה לכל מטרה?

קיימים מספר גורמים מהם ניתן לבקש הלוואות לכל מטרה, כאשר לכל גורם כזה יתרונות וחסרונות:

הלוואות לכל מטרה מהבנק שלך

כל אחד יכול לפנות לבנק שלו ולבקש הלוואה לכל מטרה. עם זאת, הבנק לא אוהב לתת הלוואות מבלי לבדוק איתך לשם מה משמשת ההלוואה. לא כל בנק ישמח לתת לך הלוואה רק לשם ההלוואה. לכן, כדאי לבוא לבנק עם מידע על צרכי ההלוואה. החיסרון בלקיחת הלוואה מהבנק לכל מטרה הוא שמסגרת האשראי הבנקאית שלכם עלולה להיסתם.

הלוואות לכל מטרה מחברות האשראי

גם חברות כרטיסי האשראי מציעות הלוואות נוחות לכל מטרה – גם אם אין לכם כרטיס אשראי של אותה חברת אשראי. למעשה, גם אם חברת האשראי קשורה לכרטיס שקיבלתם מהבנק שלכם – עדיין הלוואות אלו לא תהיינה קשורות לאשראי הבנקאי שלכם. למעשה, לחברת האשראי אסור לקבל אישור מהבנק על מנת להעניק לכם את ההלוואה.

הלוואה לכל מטרה מהבנקים למשכנתאות

בהלוואות שתוכלו לקבל מהבנקים למשכנתאות תצטרכו לשעבד את הדירה שלכם, או לקחת משכנתא שנייה. היתרון בהלוואות אלה הוא שגם הן אינן קשורות לבנק שלכם ולא סותמות לכם את המסגרת, ובנוסף אין צורך בערבים. יתרון נוסף הוא שבהלוואות מסוג זה תוכלו לקבל סכום כסף גבוה יותר מאשר הלוואות אחרות לכל מטרה, ובהחזרים נוחים וממושכים יותר.

הלוואות לכל מטרה מחברות מימון חוץ בנקאיות

למי שמחזיק חסכונות פנסיונים שונים כגון ביטוח מנהלים או קופת גמל יש אפשרות לקבל הלוואה מחברות מימון חוץ בנקאיות. בתמורה יהיה עליכם להפוך את החסכונות שלכם כבטחונות להחזר ההלוואה. חשוב שתדעו, כי חברות מימון חייבות להחזיק תעודה של משרד האוצר המאפשרת להם לעסוק בתחום ההלוואות.

הלוואה לכל מטרה מהשוק האפור

הלוואות בשוק האפור נחשבות (ואולי בצדק) הלוואות מפוקפקות ומסוכנות. על הלוואות אלה יהיה עליכם לשלם ריביות עצומות, לפעמים של עשרות ומאות אחוזים (למרות שהחוק קבע סף מקסימום לריבית על הלוואה בשוק האפור, מלווים רבים מתעלמים מהחוק). אם לא תחזירו את ההלוואה לפעמים המלווים ינקטו באמצעים לא כשרים על מנת לגבות אותה. עם זאת, יש מלווים שפועלים באופן הוגן בשוק האפור, אבל גם הם מלווים בריבית גבוהה מההלוואות המסורתיות. כמ כן, אם תרצו הלוואה בשוק האפור יהיה עליכם לספק ביטחונות בסכום גבוה הרבה יותר מהסכום אותו אתם לווים. לכן, הלוואות בשוק האפור צריכות להיות מוצא אחרון, אם בכלל.

איך להשיג הלוואות לכל מטרה בתנאים אופטימאליים

הביאו בטחונות- ככל שהבטחונות שתביאו יהיו טובים יותר, כך תוכלו לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר. הסיבה היא שככל שהגורם המלווה יחשוש פחות שלא תוכל לממש את ההחזרים ושהוא לא יקבל את כספו בחזרה – כך יסכים לתת לך תנאים אטרקטיביים יותר.נכסים טובים עשויים להיות דירה, פקדונות שקליים, רכב, תוכניות חיסכון ועוד. גם תלוש משכורת יכול לסייע. הראו תלושים חדשים וגם תלושים ישנים יותר על מנת להראות יציבות במקום עבודה.

התמקחו על תנאי ההלוואה- אל תיקחו את ההלוואה הראשונה שתקבלו רק כי תשמחו שאישרו לכם אותה. בררו מי עוד מוכן להעניק לכם הלוואה ובאילו תנאים. שוק ההלוואות לכל מטרה הוא שוק תחרותי, ותמיד תוכלו לעשות "שופינג" על מנת לצוד את ההצעה הטובה ביותר. בנוסף, אל תהססו להתמקח. הרגישו חופשי לספר שקיבלתם הצעה טובה יותר מגורם אחר ובקשו הצעה מתחרה שתשפר את התנאים (תנאי הפריסה, גובה הריבית, סכום ההלוואה ועוד).

לפני שאתם לוקחים הלוואה, בידקו היטב מה יכולת ההחזר שלכם

פעמים רבות אנשים לוקחים הלוואה לכל מטרה רק כדי לכבות שריפות. זו טעות חמורה שעלולה לסבך אתכם קשות. אם אתם מסובכים כספית אולי כדאי שתבחנו את מצבכם בצורה אסטרטגית ומתוך ראייה כוללת. כך, בידקו מה גובה כלל התחייבויות שלכם (שכר דירה, הלוואות בכרטיסי אשראי, צ'קים שנתתם ועוד).

לעולם אל תקחו הלוואה אם אינכם בטוחים במאה אחוז ביכולת ההחזר שלכם

אי פירעון הלוואה עלול לגרור ריביות ותביעות משפטיות, שתוך זמן קצר יכפילו וישלשו את הסכום המקורי שלוויתם. אז אולי שווה לוותר על חלום החופשה, או לשפץ את הבית בשנה הבאה, אבל לחסוך דאגות והסתבכויות מהלוואות ללא כיסוי.

 


למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם הבנקים וחברות חוץ בנקאיות המובילים בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 95% מגולשי האתר הצליחו לקבל הלוואה לכל מטרה

לקבלת הצעה להלוואה

לקוחותינו מספרים

 • ליאור רגב 13.6.2016
  "באמצעות האתר קיבלתי הלוואה דחופה לסגירת חוב בתנאים מעולים"
  צלמית תמונת פרופיל
 • דקלה שלום 20.2.2016
  "איציק, יועץ מטעם האתר סידר לי הלוואת סטודנט בתנאים טובים! ממליצה חום"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברוך רובין 1.10.2015
  "ההייתי צריך הלוואה לחופשה משפחתית באמצעות האתר קיבלתי הלוואה עם שליח עד הבית. מומלץ! "
  צלמית תמונת פרופיל