איך תבחרו ביטוח צד ג זול – כל הטיפים

דגם של רכב מונח על כף יד

כל הטיפים לרכישת ביטוח צד ג' לרכב

בכביש, אומרים, צריך להיות חכם ולא צודק. כי אם השתכרתם עד דלא ידע ואז נהגתם הביתה, מה אשם הרכב שלפניכם? במקרה בו אתם יוצאים מהרכב להחליף פרטים, כדאי שיהיה איתכם ביטוח צד ג' לרכב, שמכסה אתכם במקרה של נזק לרכב או לרכוש שגרמתם למישהו אחר. חברות הביטוח מציעות מגוון הצעות מפתות לביטוח צד ג', ובין שלל ההצעות לפעמים אפשר ללכת לאיבוד. קראו כאן את כל הטיפים למציאת ביטוח צד ג' מתאים, איך זה עובד בדיוק ואיך מוזילים את העלויות.

ביטוח צד ג' לרכב – מכסה את הנזקים שגרמתם לצד שלישי

לנהגים שבינינו אין חיסון מפני תאונות אך כן יש ביטוח שיכול לכסות אותנו. קיימים שלושה סוגי ביטוחים עיקריים שבאפשרותכם לרכוש כנהגים: הראשון הוא ביטוח חובה, אותו אתם חייבים לרכוש על פי חוק, והמכסה פגיעות גוף של נוסעים, נהגים והולכי רגל. הביטוח השני הוא ביטוח מקיף לרכב, המכסה עלות תיקון של נזק שאולי נגרם לרכב שלכם, או החלפתו בחדש במידה ולא ניתן לתקנו. הביטוח השלישי הוא ביטוח צד ג', המכסה נזקי רכוש שנגרמים לצד שלישי. כך למשל, אם במהלך תאונה פגעתם ברכב אחר וגרמתם לו נזק באשמתכם, ביטוח צד ג' יכסה את עלות התיקון שתידרש לרכב הנפגע. מקרה אחר עשוי להיות אם אתם נתקעים בגדר של בית והורסים אותה. גם במקרה זה ביטוח צד ג' יכסה את עלות תיקון הנזק שגרמתם.

איך תבחרו ביטוח צד ג' הכי טוב בשבילכם

לפני שאתם רוכשים ביטוח צד ג' בידקו האם תרצו להוסיף חבילת כיסויים נוספת כגון שירותי רכב וגרירה וכיסוי לנזקי שמשות הרכב. כמו כן, באפשרותכם לרכוש הרחבה לביטוח צד ג', במסגרתה לא תצטרכו לשלם השתתפות עצמית במקרה של תביעה. המשמעות היא שהפוליסה שלכם תהיה מעט יותר יקרה, אבל המחיר שתשלמו יתקזז במקרה של תביעה לביטוח. אפשרות נוספת שבאפשרותכם לקבל היא הפעלת הפוליסה רק לאחר שהנזק עבר את גבולות ההשתתפות העצמית שלכם.

כיצד ניתן להוזיל את תעריפי ביטוח צד ג'

כמו בביטוחים רבים אחרים גם ביטוח צד ג' לא חייב להיות יקר מדי – תמיד ניתן למצוא דרכים להוזיל את עלויות הביטוח. פעמים רבות הפער בין הצעת המחיר המקורית שתקבלו ובין המחיר המוזל עשוי להגיע לכדי עשרות אחוזים. איך עושים את זה? הנה כל הטיפים:
 1. בידקו את האפשרות לרכוש פוליסה משולבת שתכלול ביטוח חובה, מקיף וצד ג'. במקרים רבים חברות הביטוח תצענה לכם מחיר FIX זול יותר אם תרכשו מהן פוליסה משולבת.
 2. הנחה לנהגים יחידים: אם רק אתם ובן או בת זוגכם נוהגים ברכב תוכלו לקבל הצעה מוזלת לביטוח צד ג'. כלל זה חל, כמובן, גם אם רק אתם נוהגים ברכב.
 3. הנחה על העדר תביעות: אם יש בידכם אישור מחברת הביטוח הקודמת שלכם על העדר תביעות תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית הרבה יותר מחברת הביטוח עבור ביטוח צד ג'.
 4. נסו את חברות הביטוח הישיר. חברות אלו מתמחות בעיקר בביטוחי רכב ועשויות במקרים רבים להעניק הצעות מוזלות באחוזים ניכרים לביטוח צד ג'.
 5. התמקחו עם חברת הביטוח. ידעו את נציג החברה כי ברשותכם הצעות זולות יותר ודירשו הנחה נוספת. בדרך כלל תקבלו את מבוקשכם.

 

למה אנחנו?

 • חיסכון
  של כ- 1000 ש"ח במחיר פוליסת הביטוח המקיף
 • אמינות
  חברות הביטוח הטובות והמובילות ביותר בישראל
 • שתהיו רגועים
  פוליסות ביטוח מקיפות ובעלות כיסוי נרחב

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • רותי שרון 15.8.2016
  "באתר המצוין של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית קיבלתי הסברים מדויקים בנוגע לסוגי הביטוחים הנדרשים בענף ביטוח הרכב. כך יכולתי לשלם רק על הכיסוי הביטוחי המותאם לי ולא יותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהודה אלמוג 10.7.2014
  "בבית יש לנו כמה מכוניות, לי, לאשתי, לבני הסטודנט ולבתי החיילת, שהיא נהגת חדשה. באמצעות מחשבון השוואת המחירים בביטוח רכב הרכבתי הצעת מחיר משפחתית מושלמת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מושיק כחל 2.11.2013
  "אני תמיד מחפש הצעות ביטוח רכב זולות, ובמרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את ההצעות המשתלמות ביותר של חברות הביטוח הטובות בישראל!".
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורית פרבר 13.2.2016
  "במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מצאתי את המידע היעיל ביותר בנוגע לביטוחי רכב בישראל, אשר בעזרתו הצלחתי להוציא הצעת מחיר מצוינת מסוכן הביטוח שלי!"
  צלמית תמונת פרופיל