המדריך השלם לסוגי הביטוח

אדם מנסה לבחור את הדרך הנכונה

המדריך השלם לסוגי הביטוח

כל אדם בן תמותה פגיע למרבה הצער, ותאונות ופציעות יכולות לקרות לעיתים. גם רכושו של האדם לא חסין מפני פגיעות, ונזקים בלתי צפויים עלולים להתרחש מבלי שנהיה מוכנים לכך. מה שמשותף לאירועים מסוג זה הוא העלות של התיקונים, שיכולה להגיע לאלפי ומאות אלפי שקלים. אך כמובן שניתן לבטח היום כמעט כל דבר, מדירה ועד לאיברי גוף, וחברות הביטוח לא מהססות להציע את מרכלתן למבטח הפוטנציאלי. מאחר ומדובר בנושא רגיש, כדאי להבין היטב אצל מי מומלץ לרכוש ביטוח, מה מציעות חברות הביטוח הגדולות, איזה סוגי ביטוח קיימים, האם כדאי לפנות לסוכני ביטוח והאם העלויות הגבוהות מעניקות בהכרח כיסוי טוב יותר. מזל שאנחנו כאן לעזור. המדריך המלא לביטוח נותן את כל המידע על מגוון סוגי הביטוחים, טיפים בבחירת סוכנות ביטוח ורשימת סוכני ביטוח.

לרכב ללא ביטוח אסור לעלות על הכביש

ביטוח חובה לרכב מכסה אותך במידה וחלילה נפגעת בתאונת דרכים ובמידה והרכב שלך ניזוק, כמו כן הוא מכסה אובדן כושר עבודה. חשוב להדגיש כי ביטוח החובה אינו מכסה נזקים שנגרמו לרכב, בשביל זה יש לעשות ביטוח מקיף. בנוסף לכך מומלץ לעשות ביטוח צד ג' שיגן עליך במקרה שפגעת באדם נוסף או נפגעת בתאונה ע"י רכב אחר. ביטוח החובה מורכב ממחיר קבוע אך מושפע מסוג הרכב שלך ומהעבר שלך על הכביש. ככל שתצבור יותר תאונות כך תשלם ביטוח חובה גבוה יותר ולהיפך, ככל שתהיה נהג זהיר ללא תאונות כך עלות ביטוח החובה תרד.
קרא עוד על ביטוח חובה

ביטוח המשכנתא מסייע לך במקרים של קושי בהחזרים

לבנק חשוב להגן על עצמו במידה וחלילה יקרה משהו לאחד מבני הזוג ויהיה קושי בהחזר התשלום החודשי. ביטוח המשכנתא הוא ביטוח חובה לכל מי שלוקח משכנתא והוא אמור לכסות את סכום ההלוואה. גובה הביטוח נקבע ע"י שמאי אשר מתחשב בפרמטרים שונים: גודל הדירה, סוג ועוד. אם רכשת דירה יד שניה וסכום ביטוח המשכנתא כבר קבוע, אתה יכול לערער עליו ולהזמין שמאי על מנת לעשות הערכה מחודשת. חשוב לדעת שהבנק לא יכול לאלץ אתכם לעשות ביטוח משכנתא דרכו ולכן מומלץ שתבצעו סקר שוק על מנת לקבל את הביטוח הטוב ביותר.
עוד על ביטוח משכנתא

אתם משקיעים כ"כ הרבה ברכישת דירה – כדאי שתשקיעו גם בביטוח שלה

ביטוח דירה הנו ביטוח חשוב שיכול להגן עליכם במקרים של התפוצצות צנרת, שריפה, רעידת אדמה, שיטפונות וכו'. ישנם שלושה סוגי ביטוחי דירה: ביטוח דירה תקנית שזו הפוליסה המינימאלית אותה מקבלים בד"כ כאשר לוקחים משכנתא ואינה מכסה צד ג' – ז"א אם נגרם נזק לשכן עקב פיצוץ צנרת בדירתך. ביטוח דירה סטנדרטית – מוצעת ע"י חברות הביטוח ונותנת כיסוי מינמלי אך כוללת כיסוי לצד ג'. ביטוח דירה מורחבת – זוהי פוליסה יקרה אך היא כוללת מגוון אירועים בלתי צפויים מעבר לכיסוי הסטנדרטי. במידה וחלילה נגרם נזק לדירתך חברת היבטוח תשלח אליך שמאי שיעריך את שווי הנזק והאם נקטת במלוא האמצעים העומדים לרשותך כדי למנוע את הנזק.
קרא עוד על ביטוח דירה

במקרה שתאבד את היכולת להתפרנס ביטוח חיים יגן עליך ועל קרוביך

את ביטוח החיים ניתן לרכוש או באופו פרטי  דרך חברות הביטוח השונות או ע"י המעסיק. החברות מציעות היום מגוון סוגי ביטוחי חיים: ביטוח חיים סטנדרטי – הבסיסי ביותר המעניק לך פיצוי וקצבה במקרה של אובדן כושר עבודה ונכות, הכנסה לאחר פרישה וחסכון לשארים במקרה של מוות. ביטוח חיים "ריסק" המבטיח כיסוי לך ולמשפחתך במקרה של אובדן כושר עבודה או חלילה במקרה של מוות, אחד הסוגים של ביטוח "ריסק" מאפשר לקחת את הביטוח עם חיסכון. לפני לקיחת ביטוח תידרש להצהיר על מצבך הרפואי ולפי זה תיקבע עלות הביטוח. בדוק מהם הצרכים שלך ושל משפחתך ולפי זה תחליט מהו הביטוח אותו אתה צריך לעשות.
קרא עוד על ביטוח חיים

ביטוח מנהלים – לא למנהלים בלבד

ביטוח המיועד לכל שכיר בכל דרגה. זהו למעשה זוג של ביטוח חיים הכולל גם מרכיב של חיסכון, ופרמיה שמיועדת לכיסוי סיכונים, כגון במקרה של מוות או אובדן כושר עבודה. הביטוח מורכב מהפרשות הן שלך והן של המעביד כאשר אחוז ההפרשות נע בין 18.33% ל-22.83%. ניתן לייעד חלק מביטוח המנהלים לביטוח מפני סיכונים שונים: תאונה, מוות וכו'. אם, חלילה, ארע מצב בו הפסקת לעבוד, תוכל לקבל הכנסה חודשית העשויה להגיע לעיתים עד לכ-75% משכרך.
קרא עוד על ביטוח מנהלים

ביטוח שיניים

גם אם יש לכם ביטוח משלים בקופת החולים הוא אינו מכסה במקרים של טיפולים מורכבים שבד"כ עולים המון כסף. מכיוון שכולנו זקוקים לטיפולי שיניים, מדובר בביטוח לא זול אך כאשר מגיעים למצב שחייבים טיפול שיניים יקר, ביטוח השיניים הוא עניין משתלם. קיימות מספר חברות בשוק שמספקות ביטוחי שיניים אך אינן מכסות  טיפולים אסטתיים כגון הלבנת שיניים ויישור שיניים. חשוב לדעת שאת טיפול השיניים יש לבצע רק אצל רופאים שיש להם הסכם עם אותה חברת ביטוח בה בחרת אחרת לטיפול לא יהיה כיסוי. את הביטוח ניתן גם לעשות באופן פרטי ולא בחברות הביטוח הגדולות ומחירו נע בד"כ בין 80-120 ש"ח בחודש.
קרא עוד על ביטוח שיניים

לפני שנוסעים לחו"ל כדאי לעשות ביטוח נסיעות

חסכת שקל לשקל כדי לטוס לטיול בחו"ל? כדאי שתשקיע גם בביטוח שיכסה אותך במקרים של תאונה, גניבה או מחלה. עלות ביטוח הנסיעות היא  בד"כ כמה דולרים ביום וישנם כמה סוגים: ביטוח רפואי – המכסה במקרים של פציעה, מוות, מחלה, אישפוז, הטסות רפואיות. ביטוח טיסות – מכסה במקרים של איחור או ביטול טיסה או במידה ונבצר ממך להגיע לטיסה בלל מחלה או אשפוז. ביטוח רכוש מכסה אותך במקרים של אובדן מזוודות או ציוד יקר אחר שלקחת אתך. שם לב שבמידה ואתה עוסק בספורט אתגרי כלשהו עליך לעשות הרחבה לביטוח. בנוסף, את פוליסת חובה לרכוש בארץ.
קרא עוד על ביטוח נסיעות לחו"ל

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ30% במחיר הביטוח
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  הוזלנו ל-90% מהפונים את הפוליסה בצורה משמעותית

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • פנינה להב
  "תמיד זלזלתי בביטוח דירה, כי מה כבר יש לגנוב אצלי. באתר קראתי מאמר בשפה ברורה והשתכנעתי. כעבור שבוע פרצו לנו והרימו שלוש פלזמות. קיבלתי פיצוי של 4,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ג'קי פורת
  "תמיד חשבתי שביטוח חיים זה לזרוק כסף לכיס של חברת הביטוח. בפורטל היה מאמר שהסביר איך לגרום לביטוח לעבוד בשבילי. פניתי לסוכן הביטוח והוצאתי מחיר מוזל ב-1,400 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ברק יוסף
  "היה לי חוב גדול בביטוח הלאומי וניסיתי להתחמק מלשלם אותו. קראתי טיפים טובים באתר איך לעמוד על שלך מולם. ניגשתי אליהם ובפגישה אחת מחקתי כמעט 35% מהסכום!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורטל חלימי
  "עבדתי לפני הצבא במקום עם תלוש והורידו לי ביטוח לאומי. באתר קראתי שמגיע לי החזר. פניתי אליהם וקיבלתי החזר רטרואקטיבי של 2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל