איך בוחרים סוכנות ביטוח

טפסי ביטוח רפואי

סוכנות ביטוח וחברת ביטוח – ההבדל ביניהן לא נמדד רק בכסף

סוכנות ביטוח תייצג אותך מול חברת ביטוח

בחירת ביטוח היא בחירה חשובה, אבל בחירה של חברת הביטוח בה תרכשו את הביטוח חשובה לא פחות, מאחר ובזמן שתיאלצו לתבוע את הביטוח חברת הביטוח תבחר אם להקל או להקשות. כאן נכנסת לתמונה סוכנות ביטוח אשר מציעה פוליסות ביטוח, אותה תוכלו לרכוש מחברת הביטוח. אז למה לא לבחור ישירות פוליסה מחברת הביטוח? מה היתרונות ומה החסרונות של סוכנות ביטוח? וכיצד בוחרים את סוכנות הביטוח המומלצת עבורכם?

 

בישראל קיימות 13 חברות ביטוח גדולות, המציעות לכל דורש פוליסות ביטוח בתחומים מגוונים, החל מביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בריאות, ביטוח חיים ועוד. חברות הביטוח הגדולות רוצות להגיע אליך, ומפעילות לשם סוכנויות ביטוח הפרוסות ברחבי הארץ באופן נגיש יותר. כל סוכנות ביטוח יכולה להציע לך פוליסות מסוגים שונים, כאשר כל סוכנות, בדרך כלל, פועלת עם חברות ביטוח מסויימות. אל תתבלבל: סוכנות הביטוח היא לא חברת ביטוח – אלא מתאימה לך פוליסה שאתה רוכש בפועל מחברת הביטוח. במילים אחרות: סוכנות הביטוח היא הזרוע השיווקית וסוג של מתווך בינך ובין חברת הביטוח שלך. חברות הביטוח היחידות שאינן מפעילות סוכני ביטוח הן חברות ביטוח ישיר. בישראל קיימות קרוב ל-1,000 סוכנויות ביטוח בגדלים שונים – החל מסוכנות המעסיקה מאות עובדים, ועד לסוכנות שמפעילה סוכן ביטוח יחיד ומזכירה. במקרים מסויימים סוכנות הביטוח מורשית מטעם חברת הביטוח להיות בעלת זכות חתמות המעניקה לה אפשרות להנפיק לך פוליסה באופן עצמאי מטעם חברת הביטוח, מה שעשוי לחסוך את עלויות התיווך.

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל