ביטוח בריאות פרטי לעומת הביטוחים המשלימים של קופות החולים

אישה משווה בין הצעות ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי – מכסה היכן שקופות החולים והמדינה לא

 יש ביטוח המגן על רכוש, יש כזה המגן על דירה, אבל מה יותר חשוב מהבריאות? כמובן שלא כל מקרה רפואי ממומן על-ידי קופת החולים, ולמקרים של מחלות וניתוחים כדאי לבדוק כי יש לכם ביטוח בריאות פרטי שימנע ממכם לשכב במסדרון של בית חולים ציבורי וגם יעניק לכם טיפול רפואי יקר שבתי החולים של המדינה אינם מעניקים. יחד עם זאת, חשוב לבדוק ביטוח מתאים שימנע מכם לבזבז כסף מיותר על כפל ביטוחים וביטוחים שאינכם זקוקים להם. קראו כאן את כל הטיפים והעצות: מה חשוב לבדוק, כמה זה עולה לנו, ובכלל, למה זה יכול להשתלם.

 אילו סוגי ביטוח בריאות כבר יש לך

הבריאות שלך היא הדבר הכי חשוב. למזלך, מדינת ישראל מעניקה לכל אזרח טיפולים רפואיים ללא תשלום על פי חוק בריאות ממלכתי. אם אתה חולה חלילה, זקוק לתרופות, טיפולים או אפילו אשפוז –אתה זכאי לקבל באמצעות קופת החולים שבה אתה חבר טיפולים רבים ללא תשלום (זה נקרא ביטוח בריאות ממלכתי), או טיפולים אחרים שממומנים חלקית. חלקית? כן. קיימים טיפולים רבים ותרופות רבות שחוק הבריאות הממלכתי אינו מכסה. בדיוק בנקודה זו נכנס לתמונה ביטוח הבריאות הפרטי, שמציע לך מגוון של כיסויים רפואיים למכלול של בעיות בריאות, כמו גם כיסוי לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות. ביטוח הבריאות הוא לרוב ביטוח ארוך טווח, שילווה אתכם במשך שנים ארוכות ויהווה עבורכם רשת ביטחון במצבי חירום.
יתכן ואתה מכיר את המינוח "ביטוח בריאות" תחת השם "ביטוח רפואי". בנוסף, קיים גם ביטוח רפואי המכסה אותך בזמן שהייה בחו"ל, והמכונה "ביטוח בריאות בחו"ל". ביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל הוא ביטוח שונה בתכלית, שמאפשר לך לקבל כיסוי לטיפולים רפואיים בחו"ל, שעלולים להיות יקרים מאוד, ומכסה אף את המשך הטיפול הרפואי בישראל עם שובך לארץ. מביטוח בריאות או ביטוח רפואי בארץ. פרטים נוספים בנושא תוכל לקבל אם תקרא את המאמר ביטוח רפואי בחו"ל.