הכשרת הישוב ביטוח – איך להשיג ביטוח טוב וזול

מחשבון ומשקפיים מונחים על פוליסת ביטוח של חברת הכשרה

איך תשיגו ביטוח זול וטוב מחברת הביטוח הכשרת הישוב

עוד מימי תחילת הישוב העברי בארץ ישראל, נהגו החלוצים לבטח את עצמם מפני מתקפות של חבלנים, נפילות לקומזיץ בוער, גזל של פורעים והוצאות על טיפול רפואי בגין מלריה וטיפוס. השנים חלפו ותאונות מקריות מצריכות עדיין ביטוח מקדים, אך חברת הכשרת הישוב (המכונה גם הכשרה ביטוח) נשארה עומדת על תילה, וכמו חברות ביטוח נוספות אחרות שכדאי לבדוק, מספקת מענה לשעת צרה. כיום כבר אין צורך לשלוח את החלבן עם פתק, אלא אפשר לברר פרטים בטלפון 03-7960000 או באתר האינטרנט www.ildinsur.co.il, אבל לפני כן כדאי לברר כאן מה בעצם תוכלו להשיג מחברת הכשרת הישוב. 

 

כל הטיפים לפני שאתם רוכשים ביטוח מחברת הכשרת הישוב

 

 • החליטו מה הצורך הביטוחי או הצרכים הביטוחיים שלכם – האם יש לכם צורך ביטוחי רפואי? האם אתם רוכשים רכב עם איבזור יקר? כל אלה משפיעים על הצרכים הביטוחיים שלכם. בנוסף, חישבו מה עשויים להיות הצרכים הביטוחיים שלכם בעתיד (הרחבת משפחה, נסיעה לחו"ל משפחה וכדומה). כדאי לעבוד עם חברת ביטוח שמתמחה בתחום הביטוח שאתה מחפש, מאחר והיא תוכל להציע לך לא רק פוליסה מקיפה אלא לעיתים גם הנחות גדולות.
 • קיבעו תקציב – הגדרת תקציב היא צעד הכרחי לפני שאתם רוכשים ביטוח חיים. אל תתפתו בקלות לקנות מרכיבים ביטוחיים שאין לכם צורך בהם. אם למשל, אתם לא נוסעים לחו"ל אין צורך להוסיף לביטוח הבריאות שתקנו מרכיב ביטוחי לחו"ל.
 • בידקו אילו כיסויים ביטוחיים יש לכם כבר היום – על מנת למנוע כפל ביטוחים. אם יש לכם ביטוח (ממקום העבודה, קופת החולים, העבודה של בן או בת הזוג ועוד) בררו עםם סוכן הביטוח שאין סעיפים זהים – אין טעם לרכוש ביטוח מקביל כי יווצר מצב בו תשלמו כפול.
 • בידקו הצעות מתחרות – גם אם חברת הכשרת הישוב היא החברה שאצלה בחרתם לרכוש ביטוח, תמיד כדאי שתבדקו היכן תקבלו את המחיר הכי נמוך (תמצאו את רשימת החברות המתחרות בסוף המאמר). בנוסף, בידקו אילו כיסויים תקבלו ולאילו מצבים. בנוסף, בידקו היטב מהם הסייגים של הפוליסה כמו  תנאים שבהם לא תהיו מבוטחים, שתהיו מבוטחים חלקית או אילו תוספות מחיר תאלצו לשלם במצבים מסויימים.
 • התמקחו – לאחר שקיבלתם הצעות מחברות מתחרות תוכלו להתמקח על מנת לקבל את ההצעה האטרקטיבתי ביותר עבורכם, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התנאים. תופתעו לגלות עד כמה חברות הביטוח ישמחו ללכת לקראתכם ולשפר את התנאים שהציעו.

אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות חברת הביטוח הכשרת הישוב

להלן חלק מפוליסות הביטוח העיקריות שתוכלו לרכוש מהכשרת הישוב:

 1. בתחום ביטוחיהרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
 2. בתחומי ביטוח כלליתוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח דירה, ביטוח רכוש, כולל ביטוח רכוש לעסק, ביטוח במקרה שריפה, ביטוח העברת מטענים, ביטוח תכולת משרד ועוד.
 3. בתחום הבריאות תוכלו לרכוש ביטוח בריאות, ביטוח במקרה של תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי,כולל ביטוחים קבוצתיים ועוד.
 4. בתחום הביטוח המסחרי תוכלו לרכוש ביטוח הנדסי, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח אחריות לצד שלישי (הכולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח נושאי משרה ודירקטורים), ביטוח אחריות המוצר וביטוח חיים.
 5. בתחום הביטוח הימי תוכלו לרכוש ביטוח כלי שייט וביטוח מטענים.

מדוע כדאי לכם לפנות לחברת הביטוח הכשרת הישוב

חברת הכשרת הישוב היא בעלת וותק היסטורי המתחיל עוד בתקופת ההתיישבות היהודית בישראל – מה שמעיד על המשכיות ואיתנות פיננסית וניהולית (בדיוק מסוג החברות שכדאי לעבוד איתן). בנוסף, אם תפנו להכשרת הישוב תוכלו להנות מביטוחים אטרקטיביים בתחומי רכב ורכוש, כמו גם ביטוח חיים וחסכונות לטווח ארוך.

אילו מתחרים של הכשרת הישוב ביטוח כדאי שתבדקו

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:
 
טיפ: כדאי לכם לבדוק מבצעים של החברה המפורסמים בעיתונים ובמקומות אחרים. חברות הביטוח לא בהכרח יעדכנו אתכם והאחריות לידיעת ההטבות והמבצעים מוטלת על הלקוח. 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל