ביטוח 9 מיליון – כל מה שחשוב לדעת לפני שניגשים לחברת הביטוח

לוגו חברת 9 מיליון

מה אפשר לקבל מחברת הביטוח 9 מיליון

תן לאצבעות ללכת במקומך. הסיסמה הזו תקפה לא רק לדפים מוזהבים, אלא גם לחברת הביטוח 9 מיליון, אשר ניתן לרכוש דרכה פוליסת ביטוח באמצעות שתי דרכות עיקריות: מענה טלפוני של מוקד השירות בטלפון האלמותי 03-9000000 או באתר האינטרנט www.9000000.co.il. אחרי הכל, תשעה מיליון זה לא כסף, זה מספר טלפון (ודומיין). אבל לפני שאתם ממהרים לתת לאצבעות ללכת, תוכלו לברר כאן כיצד להשיג בחברת 9 מיליון ביטוח שיכסה אתכם באמת וכמו כן לברר גם לגבי המתחרים אותם מומלץ לבדוק.

 

למה לשים לב כאשר פונים לחברת הביטוח 9 מיליון

 

 • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – הפוליסה צריכה לכסות את הצרכים שלכם בלבד. אז אם אתם לא נוסעים לחופשת סקי בחו"ל, אין טעם שבביטוח הנסיעות שלכם יהיה סעיף המכסה בפני תאונות סקי. כך, תוכלו לקצץ בעלויות ביטוח. 

 

 • השוו מול הצעה דומה – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימת חלק מהחברות המתחרות בתחתית המאמר), על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים והתנאים שתקבלו. 
 • התמקחו על המחיר – שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגות שלא צברו עבירות תנועה וכו'. אפשר (וכדאי) להתמקח על מחיר הביטוח גם עם חברות גדולות כמו מגדל ביטוח.  
 • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, מקום העבודה וכו') ודאו מול סוכן הביטוח כי אין כאן כפל ביטוחים. לא רק שתשלמו שוב, אלא גם שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את התשלום והאחריות בזמן שאתם נתקעים באמצע. 
 • חפשו מבצעים – כשאתם מתקשרים לחברת הביטוח לא תמיד יספרו לכם על המבצעים או ההטבות שתוכלו לקבל. לכן, חפשו מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ותבעו לקבל את המבצע או ההטבה. 
 • הבינו על מה אתם חותמים – אין טעם לרכוש פוליסת ביטוח, יקרה ככל שתהיה, אם אינכם מבינים על מה אתם חותמים. דאגו להבין כל סעיף בפוליסה, גם אם המשמעות היא לשבת עם חברת הביטוח, נציג הביטוח או סוכן הביטוח  לא מעט זמן.

למה לבחור בביטוח 9 מיליון

ביטוח 9 מיליון הוא מותג הנמצא בבעלות ביטוח ישיר. יתרונה הגדול של החברה הוא המחירים התחרותיים שהיא מציעה בתחום ביטוחי הרכב והדירה. העובדה שהחברה פועלת ללא סוכנים מאפשרת לה לקצץ בעמלות ובעלויות השונות ולהעניק לכם מחיר שיהיה באמת תחרותי. בנוסף, החברה מציעה מחירים תחרותיים גם בתחומי ביטוח נוספים כגון ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוחים מסחריים ועוד.

 היתרונות שמציעה חברת הביטוח 9 מיליון

 

 1. ביטוחים תפורים אישית: כחלק מהשירות המציעה חברת ביטוח 9 מיליון ללקוחותיה, ניתן לרכוש באמצעותה ביטוחים "תפורים אישית" המותאמים לדרישותיכם וצרכיכם הייחודיים.
 2. טכנולוגיה: 9 מיליון מפעילה מערכות טכנולוגיות מהשורה הראשונה, כגון מערכת טלפונית מתוחכמת לשירות לקוחות, מערכת ניהול לקוחות ומערכת ניהול תיקי לקוחות אישית, המאפשרת לכם לנהל את התיק שלכם באמצעות האינטרנט.
 3. שעות פעילות: שעות הפעילות של 9 מיליון הן בין השעות 7:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה – טווח פעילות נוח לכל אחד – בין אם אתם עסוקים בבוקר, או עסוקים בערב. בימי שישי שעות פעילות החברה הן מהשעה 7:00 בבוקר ועד 14:00. בנוסף, 9 מיליון מעמידה לרשותכם מוקד תביעות חירום הפועל 24 שעות ביממה.

 אילו מתחרים של ביטוח 9 מיליון כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל