הפניקס חברה לביטוח – טיפים לרכישת ביטוח

לוגו הפניקס חברה לביטוח

 איך תשיגו ביטוח זול וטוב מחברת הביטוח הפניקס

מי שמתלונן על הוצאות יקרות שיש לשלם במקרה של פציעה או פגיעה ברכוש, כדאי היה לו לרכוש לפני כן ביטוח המכסה על ההוצאות הללו. לעומת זאת, מי שרק מתלונן על החום יכול ללכת לדרך השלום ולהיכנס לחברת הביטוח 'הפניקס' על-מנת להשיג פוליסת ביטוח משתלמת עבורו. אפשר לעשות זאת כמובן גם בשיחת טלפון למספר 3455* או באתר האינטרנט www.fnx.co.il, אבל לפני כן כדאי שתבדקו כאן איך להשיג ביטוח יעיל וזול מחברת הפניקס, מה תוכלו להשיג, מי המתחרים שכדאי לבדוק ועוד טיפים מועילים אחרים.

 כל הטיפים לפני שאתם רוכשים ביטוח מחברת הפניקס ביטוח

 1. החליטו מה הצורך הביטוחי או הצרכים הביטוחיים שלכם – האם יש לכם צורך ביטוחי רפואי, האם אתם רוכשים רכב עם איבזור יקר וכדומה. בנוסף, חישבו מה עשויים להיות הצרכים הביטוחיים שלכם בעתיד (הרחבת משפחה, נסיעה לחו"ל משפחה וכדומה). כדאי לעבוד עם חברת ביטוח שמתמחה בתחום הביטוח שאתה מחפש, מאחר והיא תוכל להציע לך לא רק פוליסה מקיפה אלא לעיתים גם הנחות גדולות.
 2. קיבעו תקציב – הגדרת תקציב היא צעד הכרחי לפני שאתם רוכשים ביטוח חיים. אל תתפתו בקלות לקנות מרכיבים ביטוחיים שאין לכם צורך בהם. כך למשל, אם אתם לא נוסעים לחו"ל, אין צורך להוסיף לביטוח הבריאות שתקנו מרכיב ביטוחי לחו"ל.
 3. בידקו אילו כיסויים ביטוחיים יש לכם כבר היום – מינעו כפל ביטוחים. אם יש לכם ביטוח ממקום העבודה, קופת החולים, העבודה של בן או בת הזוג ועוד – אים טעם לרכוש ביטוח מקביל ולשלם פעמיים.
 4. בידקו הצעות מתחרות – גם אם חברת הפניקס ביטוח הינה החברה שאצלה בחרתם לרכוש ביטוח, תמיד כדאי שתבדקו איפה תקבלו את המחיר הכי נמוך (תמצאו את רשימת החברות המתחרות בסוף המאמר). בנוסף, בידקו אילו כיסויים תקבלו ולאילו מצבים. בנוסף, בידקו היטב מהם הסייגים של הפוליסה (מתי לא תהיו מבוטחים, מתי תהיו מבוטחים חלקית או אילו תוספות מחיר תאלצו לשלם במצבים מסוימים).
 5. התמקחו – לאחר שקיבלתם הצעות מחברות מתחרות תוכלו להתמקח על מנת לקבל את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם, הן מבחינת המחיר והן מבחינת התנאים. תופתעו לגלות עד כמה חברות הביטוח ישמחו ללכת לקראתכם ולשפר את התנאים שהציעו.

  מדוע כדאי לכם לפנות לפניקס חברה לביטוח

הפניקס חברה לביטוח, שמשרדיה ממוקמים בבית הוורד בגבעתיים, היא חברה ותיקה מאוד שפועלת בתחום הביטוח משנת 1949 – מה שהופך אותה לאחת מחברות הביטוח הוותיקות ביותר בישראל. אז אם אתם מחפשים חברת ביטוח ותיקה ואיתנה, הפניקס ביטוח תוכל לענות על דרישותיכם. בנוסף, אחד היתרונות של הפניקס חברת ביטוח הוא האפשרות לנהל את תיק הלקוח שלכם באופן מאובטח ופשוט באמצעות האינטרנט, כמו גם היכולת לרכוש מגוון רחב של ביטוחים תחת קורת גג אחת.

 אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות חברת ביטוח הפניקס

להלן חלק מפוליסות הביטוח העיקריות שתוכלו לרכוש מהפניקס ביטוח:

 1. בתחומי ביטוח כללי תוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח דירה, ביטוח רכוש.
 2. בתחום הבריאות תוכלו לרכוש ביטוח בריאות, ביטוח שיניים, ביטוח במקרה של תאונות אישיות או ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוח חו"ל ועוד.
 3. בתחום ביטוחי הרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
 4. בתחום הביטוח המסחרי תוכלו לרכוש ביטוח מקיף לבתי עסק, ביטוח אובדן רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח אחריות לצד שלישי (הכולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח נושאי משרה ודירקטורים), ביטוח אחריות המוצר וביטוח חיים.

 שיטת הפניקס חברת ביטוח לניהול ביטוח פנסיוני

לחברת הפניקס ביטוח שיטה לניהול ביטוח פנסיוני המכונה "שיטת הפניקס". השיטה מתבססת על אסטרטגיית השקעה במדדים וולא על תיזמון של התנהגות השוק ומחירי המניות. התיק הפנסיוני שלכם ינוהל על פי העדפותיכם, כגון קביעת טווח תקופת החיסכון הצפוי, העדפת הסיכון בהשקעות, שיעור הקצאה להשקעה בחו"ל וניהול כספי הפיצויים בהתאם לתקופת החיסכון.

 אילו מתחרים של הפניקס חברה לביטוח כדאי שתבדקו

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל