ביטוח סיעודי – למה אתם זכאים

זוג מבוגר עם מטפלת סיעודית

ביטוח סיעודי – שלא יעבדו עליכם

תוחלת החיים עולה עם השנים, אבל מחלות ותשישות גופנית ונפשית עדיין נותרה חלק מעולמם של הקשישים בישראל ובעולם, שרבים מהם זקוקים לטיפול סיעודי. אלא שההוצאות על טיפול כזה יכולות להאמיר לסכומים של אלפי שקלים בחודש. איך מתמודדים עם ההוצאות הללו? הביטוח הלאומי מעניק סיוע בהתאם לחוק הסיעוד, קופות החולים מציעות ביטוח סיעודי במסגרת ביטוח משלים וחברות הביטוח מציעות ביטוחים סיעודיים פרטיים או קבוצתיים. אם אתם עומדים לפני רכישה של ביטוח סיעודי, תוכלו לבדוק כאן כמה עולה ביטוח סיעודי, ממי ניתן לקבל את הביטוח ומה חשוב לדעת לפני שבוחרים פוליסת ביטוח סיעודי.

 

ביטוח סיעודי נועד לסייע לכם לעמוד בהוצאות עתק על טיפול סיעודי

העובדות מדברות בעד עצמן: מספר האנשים הנזקקים לטיפול סיעודי בישראל ובעולם כולו הולך ועולה בהתמדה. אחת הסיבות לכך היא העליה בתוחלת החיים. אלה מאיתנו שבני משפחותיהם הפכו לחולים סיעודיים ודאי יודעים מהו הנטל הנפשי הלא פשוט הכרוך בכך, אבל גם הנטל הכלכלי עלול להפוך לעיתים לבלתי נסבל, שלא לומר בלתי אפשרי למימון, כאשר לא נרכש ביטוח סיעודי מבעוד מועד. חולה סיעודי הוא אדם שאינו יכול לבצע בכוחות עצמו פעולות יומיומיות פשוטות הנדרשות לקיומו, כגון לעמוד או לשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט בצרכיו ועוד. בנוסף, תחת הקטגוריה "סיעודי" ניתן למצוא גם אנשים הנחשבים תשושי נפש, כלומר – כל מי שזקוק להשגחה (למשל חולי אלצהיימר).
קיימות כיום שלוש דרכים עיקריות לפתור את הבעיה: מימוש זכאות על פי חוק הסיעוד בביטוח הלאומי, רכישת ביטוח סיעודי פרטי ורכישת ביטוח סיעודי באמצעות ביטוח משלים בקופות החולים.

קבלת סיוע מביטוח לאומי על פי חוק סיעוד

כיום קיים חוק סיעוד המיושם על ידי הביטוח הלאומי. על פי החוק, גמלת סיעוד תינתן על ידי הביטוח הלאומי לקשישים מעל גיל פרישה הגרים בביתם, והנזקקים לעזרה של אדם אחר בפעולות הכרחיות לקיומם. הביטוח הלאומי מעניק גמלה למימון שירותי סיעוד שנועדו לסייע באותן פעולות יומיומיות, לניהול משק הבית, או כל סיוע רלוונטי. הגמלה אינה ניתנת כקיצבה חודשית אלא מופנית ישירות למימון צרכים אלה.

בין השאר ניתן לקבל מביטוח לאומי מימון עבור:

 • עזרה של מטפלת בבית
 • טיפול במרכז יום לקשישים
 • אספקת מוצרי ספיגה חד-פעמיים
 • משדר מצוקה
 • שירותי מכבסה

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הסיעודי
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר מצאו פוליסת ביטוח סיעודי באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • בלה זגורי 3.10.2016
  "חיפשתי מידע אמין בביטוח סיעודי והגעתי לאתר. קיבלתי ייעוץ לא תלוי מהמומחים וחסכתי עד 25% מהפוליסה. תודה רבה לכם!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב רוטמן 8.2.2016
  "השתמשתי במחשבון באתר לבדיקת פוליסת הביטוח הסיעודי. על סמך הנתונים התמקחתי עם סוכן הביטוח והורדתי אותו ב-15%!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר יערי 5.10.2015
  "המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נתן לי רוח גבית. בזכותו התעקשתי מול חברת הביטוח הסיעודי הפרטי, וקיבלתי רטרואקטיבית החזר של כ-2,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • טופז בנימין 25.8.2014
  "השתחררתי מהצבא ולא הבנתי למה אני צריכה כבר ביטוח סיעודי. באתר הסבירו את החשיבות של חיסכון מגיל צעיר. בדקתי את הנתונים וכבר וחסכתי כ-2,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל