מגדל חברה לביטוח – על מה להסתער וממה להיזהר

לוגו של חברת ביטוח מגדל

איך להשיג את הביטוח הכי זול וטוב מחברת ממגדל ביטוח

חברת הביטוח מגדל היא חברת הביטוח הגדולה בישראל. אבל לפני שאתם מתקשרים לחברה (מספר טלפון רב קווי 03-9201010 אתר אינטרנט www.migdal.co.il) הבינו מה ניתן להשיג ממנה ומי המתחרים שכדאי לכם גם לבדוק. גלו כיצד תוכלו להשיג מחברת ממגדל ביטוח פוליסת ביטוח שגם שתעלה לכם פחות, אבל תכסה אתכם בשעת צרה
 

 למה לשים לב כאשר פונים לחברת מגדל ביטוח

 • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – הפוליסה צריכה לכסות את הצרכים שלכם בלבד. אז אם אתם לא נוסעים לחופשת סקי בחו"ל, אין טעם שבביטוח הנסיעות שלכם יהיה סעיף המכסה בפני תאונות סקי. כך, תוכלו לקצץ בעלויות ביטוח הנסיעות שעלולות להיות מנופחות.
 • השוו מול הצעה דומה – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימת חלק מהחברות המתחרות בתחתית המאמר), על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים והתנאים שתקבלו.
 • התמקחו על המחיר – שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגות שלא צברו עבירות תנועה וכו'. אפשר להתמקח על מחיר הביטוח גם עם חברת מגדל ביטוח.
 • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, מקום העבודה וכו') ודאו מול סוכן הביטוח כי אין כאן כפל ביטוחים. לא רק שתשלמו שוב, אלא גם שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את התשלום כאשר אתם נתקעים באמצע.
 • חפשו מבצעים – כאשר אתם מתקשרים לחברת מגדל ביטוח, לא בהכרח יספרו לכם על המבצע החדש. חפשו מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ותבעו לקבל את המבצע או ההטבה.
 • הבינו על מה אתם חותמים – אין טעם לרכוש פוליסת ביטוח, יקרה ככל שתהיה, אם אינכם מבינים על מה אתם חותמים. דאגו להבין כל סעיף בפוליסה, גם אם המשמעות היא לשבת עם חברת הביטוח, נציג הביטוח או סוכן ביטוח לא מעט זמן.

 למה כדאי לפנות למגדל ביטוח

מגדל ביטוח היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות ביותר בישראל והיא משרתת החברה יותר ממליון וחצי לקוחות פרטיים ועיסקיים. במילים אחרות: הסיבה לבחור במגדל היא שהציבור מצביע ברגליים, וזה כנראה אומר משהו. בנוסף, למגדל אתר אינטרנט ידידותי מאוד, באמצעותו תוכלו לנהל את חשבונותיכם בצורה מאובטחת ונוחה – מה שמהווה יתרון עצום למי שמצד אחד רוצה לשלוט על הכספים והביטוחים שלו, ומצד שני מעדיף לעשות את זה בלי כאב ראש של טלפונים לסוכן הביטוח.

 אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות מגדל ביטוח

להלן חלק מן הביטוחים שתוכלו לרכוש ממגדל ביטוח:

 
 1. בתחום ביטוחי הרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
 2. בתחומי ביטוחכלליתוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח מבנה, ביטוח רכוש.
 3. בתחומי הבריאותתוכלו לרכוש ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, ביטוח במקרה של תאונות אישיות או אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוח חיים ועוד. בנוסף, תוכלו לרכוש במגדל גם ביטוח למחלת הסכרת המכסה במקרים של החרפה במחלה.
 4. בתחומי הביטוחים המקצועיים: מגדל ביטוח מציעה ביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין, והיא המבטחת הנבחרת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.

 אילו מתחרים של מגדל ביטוח כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל