מגדל חברה לביטוח – על מה להסתער וממה להיזהר

לוגו של חברת ביטוח מגדל

איך להשיג את הביטוח הכי זול וטוב מחברת ממגדל ביטוח

חברת הביטוח מגדל היא חברת הביטוח הגדולה בישראל. אבל לפני שאתם מתקשרים לחברה (מספר טלפון רב קווי 03-9201010 אתר אינטרנט www.migdal.co.il) הבינו מה ניתן להשיג ממנה ומי המתחרים שכדאי לכם גם לבדוק. גלו כיצד תוכלו להשיג מחברת ממגדל ביטוח פוליסת ביטוח שגם שתעלה לכם פחות, אבל תכסה אתכם בשעת צרה
 

 למה לשים לב כאשר פונים לחברת מגדל ביטוח

  • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – הפוליסה צריכה לכסות את הצרכים שלכם בלבד. אז אם אתם לא נוסעים לחופשת סקי בחו"ל, אין טעם שבביטוח הנסיעות שלכם יהיה סעיף המכסה בפני תאונות סקי. כך, תוכלו לקצץ בעלויות ביטוח הנסיעות שעלולות להיות מנופחות.
  • השוו מול הצעה דומה – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימת חלק מהחברות המתחרות בתחתית המאמר), על מנת שתוכלו להשוות בין המחירים והתנאים שתקבלו.
  • התמקחו על המחיר – שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגות שלא צברו עבירות תנועה וכו'. אפשר להתמקח על מחיר הביטוח גם עם חברת מגדל ביטוח.
  • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, מקום העבודה וכו') ודאו מול סוכן הביטוח כי אין כאן כפל ביטוחים. לא רק שתשלמו שוב, אלא גם שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את התשלום כאשר אתם נתקעים באמצע.
  • חפשו מבצעים – כאשר אתם מתקשרים לחברת מגדל ביטוח, לא בהכרח יספרו לכם על המבצע החדש. חפשו מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ותבעו לקבל את המבצע או ההטבה.
  • הבינו על מה אתם חותמים – אין טעם לרכוש פוליסת ביטוח, יקרה ככל שתהיה, אם אינכם מבינים על מה אתם חותמים. דאגו להבין כל סעיף בפוליסה, גם אם המשמעות היא לשבת עם חברת הביטוח, נציג הביטוח או סוכן ביטוח לא מעט זמן.

 למה כדאי לפנות למגדל ביטוח

מגדל ביטוח היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות ביותר בישראל והיא משרתת החברה יותר ממליון וחצי לקוחות פרטיים ועיסקיים. במילים אחרות: הסיבה לבחור במגדל היא שהציבור מצביע ברגליים, וזה כנראה אומר משהו. בנוסף, למגדל אתר אינטרנט ידידותי מאוד, באמצעותו תוכלו לנהל את חשבונותיכם בצורה מאובטחת ונוחה – מה שמהווה יתרון עצום למי שמצד אחד רוצה לשלוט על הכספים והביטוחים שלו, ומצד שני מעדיף לעשות את זה בלי כאב ראש של טלפונים לסוכן הביטוח.

 אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות מגדל ביטוח

להלן חלק מן הביטוחים שתוכלו לרכוש ממגדל ביטוח: