חברת הביטוח AIG ישראל

לוגו חברת AIG

כיצד תשיגו ביטוח זול וטוב מחברת הביטוח AIG ישראל

קצת לפני שמלאכי חזקיה מקריא את החדשות, אפשר לשמוע את התשדיר של חברת הביטוח AIG עם הג'ינגל שמציין את מספר הטלפון 1-800-400-400. אם אתם צריכים כיסוי ביטוחי לשעת צרה, אתם מוזמנים להתקשר למספר הזה או לברר פרטים לגבי הפוליסה הנחוצה לכם באתר של החברה www.aig.co.il. אחרי הכל, מדובר בחברת ביטוח שמעניקה ביטוח מקצועי ואמין, ולא פחות חשוב – פחות יקר. אבל לפני כן, כדאי לבדוק מה ניתן להשיג בכלל מחברת AIG ומה ניתן להשיג מהמתחרים. בדיוק בשביל זה אנחנו פה.

 

 

למה לשים לב כאשר פונים לביטוח AIG ישראל

 • אל תקנו מה שאתם לא צריכים – אם הפוליסה מכסה פציעות סקי ואתם לא מתכננים חופשת סקי בקרוב – בידקו אם אפשר להוריד סעיף זה מביטוח הנסיעות שלכם, וכך לשלם פחות.
 • השוו את המחיר מול הצעות דומות – קבלו מחברות מתחרות הצעות דומות (רשימה בתחתית המאמר) כדי שתוכלו להשוות מחירים ולהתמקח.
 • התמקחו על המחיר – שאלו אם יש מבצע לחיילים, סטודנטים, אנשים שלא מעשנים, נהגים שלא צברו עבירות תנועה וכו'. אפשר (וכדאי) להתמקח על מחיר הביטוח גם עם חברת AIG.
 • הימנעו מכפל ביטוחים – אם אתם כבר מבוטחים (על ידי כרטיס אשראי, קופת החולים, מקום העבודה וכדו'), ודאו מול סוכן הביטוח, כי אין כאן כפל ביטוחים. לא רק שתשלמו כפול אלא גם שאתם עלולים להיקלע למצב שכל חברת ביטוח מטילה על החברה השנייה את התשלום והאחריות בזמן שאתם נתקעים באמצע.
 • חפשו מבצעים – כאשר אתם מתקשרים לחברת AIG ישראל ביטוח, לא בהכרח יספרו לכם על המבצע החדש. חפשו מבצעים ופרסומים בעיתונות של החברה ותבעו לקבל את המבצע או ההטבה.
 

 

מדוע כדאי לפנות לחברת הביטוח AIG

חברת AIG היא חברת הביטוח הבינלאומית הגדולה בעולם ואחת מהתאגידים הגדולים בעולם. עם זאת, בישראל חברת הביטוח AIG נחשבת חברה קטנה במונחים מקומיים, כאשר נתח השוק שלה עומד על אחוזים בודדים בלבד. פנייה ל-AIG עשויה להיות ההזדמנות האמיתית שלכם ליהנות משני העולמות: גב פיננסי בינלאומי וחברה קטנה וחמה. בנוסף, תוכלו ליהנות מהצעות אטרקטיביות בתחום ביטוחי הרכב, ביטוחי בריאות, ביטוח חיים, ביטוח תכולה, ביטוח דירה ועוד.

  אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות חברת AIG

 

 1. בתחום ביטוחי הרכב תוכלו לרכוש ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.
 2. בתחומי ביטוח כללי תוכלו לרכוש ביטוח תכולה, ביטוח מבנה, ביטוח רכוש.
 3. בתחום הבריאות תוכלו לרכוש ביטוחי בריאות מקיפים או ביטוחים המותאמים אישית, ביטוח שיניים, ביטוח במקרה של תאונות אישיות, או אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי ועוד. את ביטוח הבריאות תרכשו מכלל בריאות – חברה בת של כלל ביטוח.
 4. בתחום הביטוח המסחרי תוכלו לרכוש ביטוח מקיף לבתי עסק, ביטוח אובדן רכוש, ביטוח הנדסי, ביטוח אחריות מעבידים, ביטוח אחריות לצד שלישי (הכולל ביטוח אחריות מקצועית וביטוח נושאי משרה ודירקטורים), ביטוח אחריות המוצר וביטוח חיים.

 אילו מתחרים של AIG כדאי לבדוק

להלן רשימה של מתחרים שכדאי לכם לקבל גם מהם הצעות ביטוח. לחלופין יש אתרים המאפשרים לקבל הצעות מכל החברות גם יחד ועורכים עבורכם את המכרז, מה שחוסך לכם טלפונים:

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל