קיבלתם רכב ממקום העבודה? יש לכך מחיר

רכב מעבודה

שווי מס לרכב – הטבת שכר בשווה כסף

כשכיר, פעמים רבות המעסיק שלך נותן לך הטבות שונות מעבר למשכורת שהוא משלם לך. אחת ההטבות הנחשקות ביותר, יודע כל מי שמחכה לאוטובוס, היא רכב ליסינג אותו ניתן לקחת בכמה סוגי עסקאות: ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, ועוד. למרות שהמעסיק שלך אולי מנסה להיטיב איתך – רשויות המס לא עושות לך חיים קלים, ובמקרים רבים תידרש לשלם מס על הטבות אלה, המכונות גם "הטבה בשווה כסף". למעשה, מס הכנסה רואה במקרים אלה את המשכורת שלך ככוללת סכום כסף נוסף, שגובהו כשוויה של ההטבה שאתה מקבל, ושעשוי להעלות את מדרגת המס שלך . במילים אחרות: ההטבה עלולה לעלות לך ביותר מס. קרא על התקנות החדשות של שווי מס לרכב 2014:

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  כל היועצים שלנו הם רואי חשבון או יועצי מס מוסמכים
 • תהליך פשוט
  אנו נטפל לך בכל הבירוקרטיה מול הרשויות
 • כסף על הרצפה
  33,004,689 זה סכום ההחזרים שהצלחנו להחזיר בשנה האחרונה

לקבלת הצעה להחזר מס

לקוחותינו מספרים

 • יואב אורגד 15.6.2016
  "אני עובד בשתי עבודות ובאמצעות המידע באתר גיליתי שאני משלם מס מיותר. ישר פניתי לרשות המסים בעיר שלי. המידע נבדק ונמצא שאני צודק. קיבלתי החזר על סך כ-35,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריאלה גרינברג 16.2.2016
  "אני עצמאית ולא עבדתי תקופה ארוכה, ובכל זאת מס הכנסה דרש את המוקדמות החודשיות. בעקבות מאמר שקראתי באתר הצלחתי להפחית במוקדמות ואפילו לקבל החזר מס שלילי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר לוינשטיין 20.6.2014
  "קניתי דירה ראשונה ושילמתי המון מס. באתר מצאתי מידע בדוק שהראה לי כי יש פרצות שאני יכול להשתמש בהן. בקיצור, קיבלתי החזר מס של קרוב ל-50,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל