בדקו מה מדרגת המס שלכם וכמה תשלמו

המילה מס על מדרגות של כסף

מהן מדרגות מס

בהיותך שכיר אתה משלם מס הכנסה על כל הכנסותיך. סביר להניח ששמת לב לזה עד עכשיו. אבל על מנת שאחוז המס שאתה משלם יהיה מידתי ביחס למשכורת שאתה מקבל, רשויות המס במדינה קבעו מדרגות מס – המתאימות לכל רמת שכר את אחוז המס המנוכה ממנה באופן פרוגרסיבי (ישיר): דהיינו, ככל שרמת ההכנסה שלך גבוהה יותר, תשלם מס גבוה יותר – ולהפך: ככל שמשכורתך נמוכה יותר, תשלם אחוז מס נמוך יותר בהתאמה. המטרה ביצירת מדרגות מס הכנסה על ידי המדינה היא, למעשה, לצמצם פערים חברתיים על ידי יצירת סוג של שוויון מתקן בין השכבות השונות באוכלוסיה, ובעיקר מתוך מטרה להקל על השכבות החלשות יותר, המרוויחות משכורות נמוכות.

 

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  כל היועצים שלנו הם רואי חשבון או יועצי מס מוסמכים
 • תהליך פשוט
  אנו נטפל לך בכל הבירוקרטיה מול הרשויות
 • כסף על הרצפה
  33,004,689 זה סכום ההחזרים שהצלחנו להחזיר בשנה האחרונה

לקבלת הצעה להחזר מס

לקוחותינו מספרים

 • יואב אורגד 15.6.2016
  "אני עובד בשתי עבודות ובאמצעות המידע באתר גיליתי שאני משלם מס מיותר. ישר פניתי לרשות המסים בעיר שלי. המידע נבדק ונמצא שאני צודק. קיבלתי החזר על סך כ-35,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריאלה גרינברג 16.2.2016
  "אני עצמאית ולא עבדתי תקופה ארוכה, ובכל זאת מס הכנסה דרש את המוקדמות החודשיות. בעקבות מאמר שקראתי באתר הצלחתי להפחית במוקדמות ואפילו לקבל החזר מס שלילי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר לוינשטיין 20.6.2014
  "קניתי דירה ראשונה ושילמתי המון מס. באתר מצאתי מידע בדוק שהראה לי כי יש פרצות שאני יכול להשתמש בהן. בקיצור, קיבלתי החזר מס של קרוב ל-50,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל