מיסוי מקרקעין – כי גם המדינה שותפה בעסקאות הנדל"ן שלך

בית בתוך ידיים

מיסוי מקרקעין – מס שבח, מס מכירה ומס רכישה

*רשימת משרדי מיסוי מקרקעין בתחתית העמוד

כל מי שלחם בשדה הקרב או ניהל מו"מ לשלום יודע שהאדמה יקרה. מלבדם, יודעים זאת גם אל שנתקלו במושג: מס מקרקעין, שהרי בישראל, כמו במדינות אחרות בעולם, נהוג להטיל מיסוי על אדמות ונכסי מקרקעין שונים במסגרת חוק מיסוי מקרקעין. חוק מיסוי מקרקעין מפרט את נטל המס שיוטל עליך אם אתה קונה או מוכר דירה, קרקע או כל נכס אחר ש-"מחובר לקרקע". למעשה, זו דרך נוספת בה המדינה מייצרת לעצמה הכנסה ממס, ובמילים אחרות: המדינה הופכת להיות שותפה כלכלית בכל עסקת נדל"ן שאתה מבצע בישראל.
מרכיבי חוק מיסוי מקרקעין – מס שבח, מס מכירה ומס רכישה
המדינה קבעה שלושה סוגי מס עיקריים שעליך לשלם במקרה ואתה מעורב בעסקת נדל"ן: מס שבח, מס רכישה ומס מכירה. נרחיב קצת על המושגים האלה…

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  כל היועצים שלנו הם רואי חשבון או יועצי מס מוסמכים
 • תהליך פשוט
  אנו נטפל לך בכל הבירוקרטיה מול הרשויות
 • כסף על הרצפה
  33,004,689 זה סכום ההחזרים שהצלחנו להחזיר בשנה האחרונה

לקבלת הצעה להחזר מס

לקוחותינו מספרים

 • יואב אורגד 15.6.2016
  "אני עובד בשתי עבודות ובאמצעות המידע באתר גיליתי שאני משלם מס מיותר. ישר פניתי לרשות המסים בעיר שלי. המידע נבדק ונמצא שאני צודק. קיבלתי החזר על סך כ-35,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריאלה גרינברג 16.2.2016
  "אני עצמאית ולא עבדתי תקופה ארוכה, ובכל זאת מס הכנסה דרש את המוקדמות החודשיות. בעקבות מאמר שקראתי באתר הצלחתי להפחית במוקדמות ואפילו לקבל החזר מס שלילי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר לוינשטיין 20.6.2014
  "קניתי דירה ראשונה ושילמתי המון מס. באתר מצאתי מידע בדוק שהראה לי כי יש פרצות שאני יכול להשתמש בהן. בקיצור, קיבלתי החזר מס של קרוב ל-50,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל