שכיר? סיכוי גבוה שמגיע לך החזר מס

פתק שכתוב עליו החזר מס

מהו החזר מס לשכירים?

ישנם שני מיליון שכירים במשק שעומלים קשה על מנת להרוויח את לחמם, אז אם קיים סכום מסוים שיכול להתווסף לחשבון לא מומלץ להפנות לו עורף. מתוך המיליונים ישנם עשרות אלפי שכירים שמקבלים מידי שנה החזרי מס שיכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים ואף יותר. אולי גם אתם זכאים? ניתן לבדוק כאן אם אתם זכאים להחזר מס ומה התנאים לשם כך. יש לציין כי בניגוד לעוסק מורשה או חברה בע"מ, שכירים אינם חייבים להגיש דוחות כלשהם למס הכנסה, ובעוד שחברות משלמות מס בסוף כל שנת מס, שכירים משלמים מס המנוכה מידי חודש מתלוש המשכורת. המעסיק הינו מי שמחויב להעביר דוחות הנוגעים להכנסות שלכם, כשבמרבית המקרים המס שהמעביד מנכה מתלוש המשכורת אינו מחושב במדויק. פערי מס נוצרים במקרים מסוימים והופכים אתכם לזכאים להחזר מס הכנסה. 

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  כל היועצים שלנו הם רואי חשבון או יועצי מס מוסמכים
 • תהליך פשוט
  אנו נטפל לך בכל הבירוקרטיה מול הרשויות
 • כסף על הרצפה
  33,004,689 זה סכום ההחזרים שהצלחנו להחזיר בשנה האחרונה

לקבלת הצעה להחזר מס

לקוחותינו מספרים

 • יואב אורגד 15.6.2016
  "אני עובד בשתי עבודות ובאמצעות המידע באתר גיליתי שאני משלם מס מיותר. ישר פניתי לרשות המסים בעיר שלי. המידע נבדק ונמצא שאני צודק. קיבלתי החזר על סך כ-35,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריאלה גרינברג 16.2.2016
  "אני עצמאית ולא עבדתי תקופה ארוכה, ובכל זאת מס הכנסה דרש את המוקדמות החודשיות. בעקבות מאמר שקראתי באתר הצלחתי להפחית במוקדמות ואפילו לקבל החזר מס שלילי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר לוינשטיין 20.6.2014
  "קניתי דירה ראשונה ושילמתי המון מס. באתר מצאתי מידע בדוק שהראה לי כי יש פרצות שאני יכול להשתמש בהן. בקיצור, קיבלתי החזר מס של קרוב ל-50,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל