ביטול חוק מעמ אפס – מה עושים עכשיו?

שטר כסף עובר מיד ליד

בחודשים האחרונים דובר הרבה על חוק מע"מ 0, אשר היווה במובן מסוים את עיקר גאוותו של משרד האוצר ובראשו השר יאיר לפיד. מדובר על ביטול מס ערך מוסף על רכישת דירה ראשונה מקבלן, עם קריטריונים שונים לצורך זכאות, אשר זכה כבר לשבחים לצד גינויים והסתייגויות. משפוטר השר לפיד מהממשלה, ניכר כי הממשלה הולכת לקראת בחירות, מה שעלול לקבור את אישור החוק במעמקי הניירת הפוליטית, ואף להעלות את מחירי הדירות (פעולה הפוכה מזו שלה התכוונו באוצר, לכאורה, בעצם היוזמה לחקיקת חוק זה). אז מה זה אומר בעצם קניית דירה במע"מ 0, ואם החוק אכן יבוטל – האם זה אומר שכדאי לקנות כעת דירה? ישבנו והתייעצנו עם מומחים, בהם גם יועץ משכנתאות בכיר ולהן התשובות

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  כל היועצים שלנו הם רואי חשבון או יועצי מס מוסמכים
 • תהליך פשוט
  אנו נטפל לך בכל הבירוקרטיה מול הרשויות
 • כסף על הרצפה
  33,004,689 זה סכום ההחזרים שהצלחנו להחזיר בשנה האחרונה

לקבלת הצעה להחזר מס

לקוחותינו מספרים

 • יואב אורגד 15.6.2016
  "אני עובד בשתי עבודות ובאמצעות המידע באתר גיליתי שאני משלם מס מיותר. ישר פניתי לרשות המסים בעיר שלי. המידע נבדק ונמצא שאני צודק. קיבלתי החזר על סך כ-35,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריאלה גרינברג 16.2.2016
  "אני עצמאית ולא עבדתי תקופה ארוכה, ובכל זאת מס הכנסה דרש את המוקדמות החודשיות. בעקבות מאמר שקראתי באתר הצלחתי להפחית במוקדמות ואפילו לקבל החזר מס שלילי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר לוינשטיין 20.6.2014
  "קניתי דירה ראשונה ושילמתי המון מס. באתר מצאתי מידע בדוק שהראה לי כי יש פרצות שאני יכול להשתמש בהן. בקיצור, קיבלתי החזר מס של קרוב ל-50,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל