יועץ משכנתאות – כדי לחסוך אלפי שקלים

דגם של בית המוגן בין כפות הידיים

האם כדאי לקחת יועץ משכנתאות?

לפני כל החלטה חשובה מומלץ להתייעץ. הנה, כבר נתנו לכם עצה לחיים… איך אפשר ליישם אותה? לפני החלטה חשובה ומשמעותית כמו לקיחת משכנתא, למשל. במידה והחלטתם לקחת משכנתא, ישנה חשיבות מכרעת לסוג המשכנתא ולאופן שבו תקבלו אותה, מאיפה, כמה ואיך. אתם יכולים כמובן ללכת ישירות לסניף הבנק שלכם ולבקש משכנתא, ללא כחל וסרק, אבל זה לא מומלץ מכמה סיבות. ראשית, הבנק ימליץ לכם כמובן על המשכנתא שלו עם התנאים שלו והריביות שלו. שנית, גם אם מדובר רק עליכם מול הבנק, שהוא גוף פיננסי לא קטן, כדאי להתנהל בצורה נבונה ואחראית מתוך הכנה מקדימה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, ומייעצים לכם במגוון נושאים הקשורים במשכנתא כמו ריביות, זכאויות משכנתא, הטבות, התנהלות מול הבנקים, ועוד. אבל היי, אנחנו רק נותנים מידע. ייעוץ אמיתי זה כבר משהו אחר.

עם הידע והניסיון של יועץ משכנתאות תוכלו להשיג משכנתא עם ריבית טובה יותר וכך לחסוך עד עשרות אלפי שקלים. לא חבל? כמובן, כולם מעדיפים לוותר על השירות הזה ולומר "אני יודע להסתדר בעצמי! סחבק גם לימד את עצמו לפסיכומטרי וגם נהיגה לקראת טסט," אבל האמת היא שכולנו צריכים עצה טובה, בייחוד בנושאים שהבנתו בהם מוגבלת. יועץ משכנתא, שהוא בעל מקצוע בלתי תלוי, יעזור לנו בלקיחת משכנתא בהתאם למה שמתאים לנו, ותמורת שכר טרחה נמוך יחסית יוכל לחסוך לנו בריבית דריבית בהנחה על הריבית שהבנקים גובים מאיתנו.

כמה עולה יועץ משכנתא?

אין כיום מחיר אחיד עבור מתן שירותי ייעוץ למשכנתא, אך בהחלט יש טווח מחירים שנהוג בשוק. אם הכל תקין בחשבון הבנק שלך, יש לך יכולת החזר והבנקים נותנים לך אישור עקרוני למשכנתא בלי בעיה אז לרוב העלות של ייעוץ המשכנתא תנוע בין חמשת אלפים לתשעת אלפים ש"ח. אם המקרה מורכב יותר ולא השגתם אישור עקרוני בבנק אזי העלות לייעוץ משכנתא תתחיל לרוב בעשרת אלפים שקלים מכיוון שיועץ המשכנתא יהיה צריך גם להשיג אישור עקרוני מהבנק ולבנות עבורכם תמהיל משכנתא.

אבל למה זה טוב? יש את היועץ של הבנק!

אז נכון, אתם מוציאים כסף על שכר טרחה לייעוץ משכנתא, אלא שמדובר על השקעה בהלוואה מוצלחת שתוכלו לקחת, לעומת תשלום של שנים רבות על משכנתא לא מוצלחת עם ריבית גבוהה. באותה מידה, לקראת ניהול חשבון של עסק נעזר בעל העסק בשירותיו של רואה חשבון או יועץ מס. כמובן שאפשר להיעזר בשירותיו של הבנק, אלא שאז לא מדובר בייעוץ משכנתאות אובייקטיבי, אלא כזה אשר מוטה באופן חד-צדדי לטובת האינטרסים של הבנק. רוב לוקחי המשכנתאות עושים טעות בכך שאינם נעזרים בייעוץ משכנתאות מקצועי, חיצוני ואובייקטיבי, ובכך מפסידים עשרות אלפי שקלים לטובת הבנקים. לשיקולכם!

איך לדבר עם יועץ משכנתאות?

חשוב מאוד לשים לב להבדל בפניה ליועץ משכנתאות שהבנק מציע לכם לבין יועץ משכנתאות פרטי. כאשר אתם מדברים עם יועץ משכנתא מהבנק שימו לב שיש לו אינטרס כפול, נכון, הוא מעוניין לסייע לכם לחסוך ולקבל משכנתא טובה ויחד עם זאת יש לזכור כי הוא עובד בנק וכי יש לו מחויבות למקום בו הוא עובד ולכן יש לשאול, לחקור, לבדוק ולהשוות כל הזמן כדי לדעת שקיבלתם את ההצעה הטובה ביותר. יועץ משכנתא פרטי לעומת זאת עובד רק בשבילכם, הוא בצד שלכם ומטרתו היחידה היא לחסוך לכם כסף, עם יועץ משכנתא פרטי תוכלו להרגיש בטוחים יותר ולתת לו לעשות את העבודה עבורכם.

מכירים יועץ משכנתא טוב?

אנחנו מכירים לא מעט יועצי משכנתא טובים, מנוסים ואמינים. ניסיון העבר מלמד אותנו שלא כדאי להפנות לקוחות רבים ליועץ אחד, ולכן החלטנו להפנות את הגולשים באתר ליועצים המתאימים להם בדיוק לפי הנתונים שלהם. נודה לכם אם תמלאו את טופס הפניה שבעמוד זה, ויועץ מומלץ יוכל ליצור איתכם קשר באופן מיידי.

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  משכנתאות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בענף
 • שביעות רצון
  מעל 75% מגולשי האתר הצליחו לקבל משכנתא

לקבלת הצעה למשכנתא

לקוחותינו מספרים

 • רבקה ומוטי 23.6.2016
  "ידענו שהשלב הבא אחרי חתונה הוא משכנתא, ולא ממש ידענו איך בכלל מתחילים את התהליך, יועץ משכנתא מהאתר ליווה אותנו מתחילת תהליך עד לקבלת המפתח לדירה!, תודה רבה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • יוני 23.1.2016
  "חברים אמרו לי שזה זמן טוב למחזר את המשכנתא שלי אבל לא ממש הבנתי בתחום הזה, למזלי הגעתי מהמלצה של חבר לאתר ובאמצעות יועץ משכנתא הצלחתי לחסוך במחזור מעל 40,000 ש"ח!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • מירי ס 2.10.2015
  "משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מחזור משכנתא, הכל היה נשמע לי כמו סינית!, חברה המליצה לי לקרוא באתר על הנושאים האלו לפני לקיחת המשכנתא, וברגע ההגעה לבנק באמת הגעתי מוכנה! והשגנו משכנתא עם החזר חודשי שבאמת אפשר לחיות איתו"
  צלמית תמונת פרופיל