כרטיס אשראי לאומי קארד מולטי – לאומי מולטי – מה זה אומר?

מבחר כרטיסי אשראי

היתרונות והחסרונות של כרטיס אשראי לאומי קארד מולטי

מבין שלל כרטיסי האשראי אשר ניתן להכניס לארנק, בולט גם כרטיס האשראי לאומי קארד מולטי, כרטיס אשראי חוץ בנקאי מתגלגל שמעניק מגוון הטבות. אילו הטבות? בשביל זה אנחנו כאן. קראו במאמר הבא על היתרונות (והחסרונות) של כרטיס לאומי קארד מולטי, איזה סוגי כרטיס יש ואיפה ניתן לקבל את הכרטיס.

כרטיס לאומי קארד מולטי

כרטיס אשראי מולטי או כרטיס אשראי לאומי קארד MULTI כפי שהוא מכונה על ידי חברת לאומי קארד (למה תמיד חושבים שאנגלית נשמע יותר טוב?) הוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי מתגלגל של חברת לאומי קארד.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי

הוא כרטיס אשראי אשר משווק אליכם ישירות דרך חברת כרטיסי האשראי ולא דרך הבנק (כמו מרבית הכרטיסים). פעמים רבות חברות כרטיסי האשראי משווקת את הכרטיסים החוץ בנקאיים באמצעות במועדוני לקוחות שונים, דוגמת לקוחות שופרסל ולקוחות המשביר לצרכן להם יש כרטיס חוץ בנקאי ייעודי של חברת לאומי קארד.

כרטיס מתגלגל הוא כרטיס המאפשר לנו להעביר הוצאות מחודש מסוים לחודש אחר. אם אנחנו מחליטים כי גובה ההוצאות החודשי שלנו הוא 3,000 ₪ לדוגמה, כל הוצאה מעבר לסכום זה תגולגל לחודש הבא. אם הוצאנו בחודש מסוים 3,500 ₪, החשבון שלנו יחויב רק ב- 3,000 ₪ ואילו ה- 500 ₪ הנותרים עוברים לחודש שלאחריו.

הזמנת כרטיס אשראי לאומי קארד מולטי

הזמנת כרטיס מולטי (MULTI) ניתן לבצע או בבנק לאומי או מול חברת לאומי קארד. מי שיזמיו כרטיס מולטי מבנק לאומי, יקבל כרטיס מולטי לאומי שהינו כרטיס אשראי בנקאי ולא חוץ בנקאי (לא להתבלבל עם לאומי קארד מולטי). בכרטיס מולטי לאומי אתם אומנם יכולים לקבל מסגרת אשראי נוספת, אך בפועל הבנק הוא שנותן לכם את ההלוואה.

כרטיס ויזה מולטי מול כרטיס לאומי קארד מולטי רגיל

כרטיס לאומי קארד מולטי (MULTI) מכובד במרבית העסקים בארץ המכבדים כרטיסי אשראי. אם ברצונכם שהכרטיס יהיה כרטיס אשראי בינלאומי ודאו כי קיבלתם כרטיס ויזה מולטי (Visa Multi).

כרטיס ויזה מולטי הוא כרטיס ויזה לכל דבר (ויזה היא חברת כרטיסי האשראי הגדולה בעולם ומכבדים אותה ברוב המדינות והעסקים שמכבדים כרטיסי אשראי). לעומת זאת כרטיס מולטי רגיל יכול להיות כרטיס מקומי אשר לא יכבדו בחו"ל (המותג מולטי הוא מותג שהמציאה חברת לאומי קארד הישראלית).

לאומי קארד MULTI  הוא כרטיס אשראי לכל דבר

באמצעות לאומי קארד MULTI תוכלו לבצע רכישות כמו בכל כרטיס (כולל בחו"ל אם זהו כרטיס ויזה מולטי), למשוך כספים מכספומטים, לשלם הוראות קבע, לשלם בתשלומים ולצבור נקודות והטבות שונות.

כרטיס לאומי קארד מולטי הוא כרטיס מתגלגל אשר ניתן לקחת דרכו הלוואות

כרטיס מולטי הוא כרטיס מתגלגל כלומר ניתן לדחות חיובים מחודש אחד לחודש הבא (וכמובן לשלם ריבית על הגלגול). בנוסף, ניתן לבקש הלוואה מחברת לאומי קארד ישירות מהכרטיס מבלי לגשת לבנק (וללא קשר לבנק למעשה).

כרטיס מולטי 365

מולטי 365 הוא כרטיס אשראי מתגלגל של חברת לאומי קארד ובשיתוף מועדון הלקוחות של המשביר לצרכן (הקרוי club365). למעשה, הכרטיס החליף את כרטיס המועדון הישן של המשביר שלא היה כרטיס אשראי וכעת הוא משמש הן ככרטיס אשראי מתגלגל לכל דבר, והן ככרטיס מועדון לכל דבר.

החיסרון בכרטיס מולטי 365 מול כרטיס מולטי אחר, הוא שבכרטיס זה יש לשלם דמי חבר שנתיים. כמובן שאם אתם לקוחות של המשביר לצרכן, ייתכן שזה כדאי עבורכם.

הזמנת כרטיס מולטי 365

הזמנת כרטיס מולטי 365 ניתן לבצע או ישירות מול לאומי קארד או בכל אחד מסניפי המשביר לצרכן.

סניפים של המשביר לצרכן. מי שיזמין כרטיס מולטי 365 יקבל מענק הצטרפות לרכישות במשביר לצרכן שימתיקו את טעמם של דמי החבר השנתיים.

כרטיס שופרסל מולטי

כרטיס אשראי שופרסל מולטי (שופרסל MULTI) הוא כרטיס אשראי מתגלגל של חברת לאומי קארד ובשיתוף רשת שופרסל (שבעבר הנפיקה כרטיס לקוחות בשם SUPERCARD). למעשה הכרטיס החליף את כרטיס המועדון הישן של שופרסל שלא היה כרטיס אשראי וכעת הוא משמש הן ככרטיס אשראי מתגלגל לכל דבר, והן ככרטיס מועדון שופרסל לכל דבר.

כרטיס אשראי שופרסל מולטי הוא כרטיס מסוג ויזה ומאפשר ביצוע רכישות בכל העולם.

כרטיס מולטי שופרסל מעניק הטבות משתנות ברכישות ברשת (קופונים נשלחים ללקוחות מדי חודש) וכן הנחה קבועה על חמישה מוצרים מבין רשימה שמפרסמת הרשת, לאורך כל השנה. בנוסף לשופרסל יש לכרטיס אשראי שופרסל מולטי הטבות בתדלוק בתחנות פז.

הזמנת כרטיס מולטי שופרסל

הזמנת כרטיס מולטי שופרסל ניתן לבצע או ישירות מול לאומי קארד או בכל אחד מסניפי שופרסל.

מי שיזמין כרטיס שופרסל מולטי יכול ליהנות ממענקי הצטרפות של עשרות עד מאות שקלים לקניות ברשת שופרסל. מענקי ההצטרפות כרוכים לרוב בהתחייבות לקנות בסכומים משמעותיים ברשת שופרסל במשך כשנה מדי חודש. אם הרשת בה אתם רוכשים את הקניות שלכם היא רשת שופרסל, זה כדאי עבורכם, אך אם לא, לא בטוח ששווה לשנות הרגלי קנייה (או להחליף רשת חסכונית באחרת שאולי הינה פחות חסכונית) רק בשביל ההטבה.

למידע נוסף על כרטיסי לאומי קארד

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל