כרטיס אשראי ישראכרט – כל הכרטיסים והמועדונים

יד מחזיקה כרטיס אשראי ישרכרט

כרטיס אשראי ישראכרט הוא הכרטיס הפופולארי בישראל, על זה אין ויכוח. אך למעשה, יש בלבול בין החברה לבין הכרטיס. אז לשם הסדר הטוב:

כרטיס ישראכרט הוא כרטיס אשראי שמונפק ע"י חברת ישראכרט. חברת ישראכרט מנפיקה כרטיסי אשראי נוספים דוגמת מאסטרכרד ואמריקן אקספרס.

אז כאשר אומרים כרטיס ישראכרט, יש להבין כי מדובר בכרטיס מקומי שאפשר להשתמש בו רק בשוק הישראלי ולא מוכר בעולם, ולכן אם אתם מחפשים כרטיס אשראי לישראל בלבד, זהו כרטיס מספק עבורכם. בכדי להשתמש בכרטיס אשראי בעולם יש צורך לבחור בכרטיס אשראי בינלאומי כמו אמריקן אקספרס, מאסטרקארד, ויזה או דיינרס (את שני הכרטיסים האחרונים  חברת ישראכרט כלל אינה משווקת). איזה סוגים של כרטיסים קיימים? אלה סוגים של מועדונים? שאלה מצוינת. בואו נראה מה יש לישראכרט להציע לנו.

סוגים של כרטיס אשראי ישראכרט מקומי

הסוגים השונים של כרטיס ישראכרט כוללים כרטיסים המשויכים לקהל מסוים דוגמת ישראכרט צעיר ואפטרכרט לחיילים, וכן כרטיסים מיוחדים דוגמת ישראכרט more המאפשר לקיחת הלוואת על הכרטיס (גילגול תשלומים) וישראכרט דיירקט שהינו למעשה כרטיס חיוב בלבד וללא אשראי (חשבון הבנק מחויב על כל הוצאה בו במקום ולא בצורה מרוכזת על כל ההוצאות בתאריך קבוע בחודש).

ישראכרט – זהו הכרטיס הפשוט המאפשר רכישות ומשיכת מזומנים בארץ בלבד.

ישראכרט more – זהו כרטיס אשראי מקומי "מתגלגל", חוץ בנקאי, של חברת ישראכרט. אודות כרטיסים מתגלגלים, כדאי לקרוא המאמר כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. למידע נוסף על ישראכרט more

אפטרכרט יותר – כרטיס אשראי שמונפק לחיילים וחיילות הן בסדיר והן בקבע.

ישראכרט חייל יותר – בדומה לאפטרכרט יותר, אך מונפק רק ללקוחות בנק הפועלים.

ישראכרט צעיר – כרטיס אשראי המיועד לבני נוער ומעניק הטבות הרלוונטיות להם.

ישראכרט דירקט – כרטיס חיוב אשר עסקאות המבוצעות בו אינן נדחות כבכרטיס אשראי, אלא יורדות מיידית מחשבון הבנק (כאילו הוצאנו כסף מכספומט).

כרטיסי מועדונים שונים

כרטיסי מועדונים מאפשרים הטבות שונות לחברי המועדון. אם אתם נמנים על אוכלוסיה מיוחדת כגון חברי הסתדרות המורים או קהל הסטודנטים, ייתכן שההטבות רלוונטיות עבורכם וכדאי לכם להזמין כרטיס ישראכרט המשויך למועדון מסוים. הכרטיסים של המועדונים יכולים להיות גם כרטיסים בינלאומיים ולא רק כרטיסים מקומיים, יש לוודא לגבי כל כרטיס ומועדון לגופו.

אשמורת – כרטיס אשראי שמונפק בלעדית לחברי הסתדרות המורים ובני זוגם.

שופינג (Shopping) – כרטיס האשראי הרשמי של קניוני עזריאלי, כולל הטבות מיוחדות בקניונים.

ישראכרטבע – כרטיס ישראכרט מקומי אשר הינו גם כרטיס חבר בחברה להגנת הטבע.

כרטיס לייף סטייל (LifeStyle) – כרטיס אשראי אשר מהווה גם כרטיס המועדון של רשת סופר פארם ורשתות נוספות.

קמפוסכרט – כרטיס אשראי שמונפק לסטודנטים בלבד ומקנה הנחות בתחומים רלוונטים להם, הכרטיס כולל בתוכו תעודת סטודנט.

ישראכרט הפועל כתר תל-אביב – כרטיס אשראי שהינו גם כרטיס מועדון לאוהדי קבוצת הפועל כתר תל-אביב בכדורגל (כרטיסים מסוג זה נפוצים מאוד בעולם, ורק לאחרונה ניסו בישראל ליישמם).

World Signia – כרטיס World Signia הינו כרטיס יוקרתי ויקר, עליו נפרט בהמשך.

 

סוגי כרטיס אשראי בינלאומי

למי שלא מסתפק בכרטיס אשראי לישראל ונדרש לכרטיס שיוכל להשתמש בו בחו"ל, יש צורך בכרטיס בו מופיע מותג בינלאומי דוגמת מאסטרקארד, אמריקן אקספר או ויזה. כרטיס אשראי בחו"ל יכול לשמש הן למשיכת מזומנים ממכשירי כספומט והן "לגיהוץ" בחנויות. אם אתם נוסעים לחו"ל או צופים נסיעה ,כדי לוודא כי יש לכם כרטיס בינלאומי שבו תוכלו להשתמש במקרה הצורך וליהנות גם מהטבות שונות כמו ביטוח רפואי בסיסי, המתלוות לכרטיסים הבינלאומיים.

 

MasterCard – כרטיס אשראי מסוג מאסטרקארד בו ניתן לבצע פעולות בארץ ובחו"ל.

MasterCard Platinum – כרטיס פלטיניום יוקרתי מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל.

MasterCard Business – כרטיס אשראי יוקרתי לבעלי עסקים מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל.

MasterCard Corporate – כרטיס מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל ומיועד לבעלי תפקידים בחברות גדולות המרבים לנסוע לחו"ל.

MasterCard more – כרטיס אשראי חוץ בנקאי מתגלגל, בו ניתן לבצע פעולות בארץ ובחו"ל.

לקריאה נוספת על כרטיס אשראי בינלאומי

כרטיס ישראכרט זהב

כל  כרטיסי הזהב פעילים בארץ ובחו"ל. בעבר ניתנו כרטיסי זהב ללקוחות מעטים בלבד והחזקת כרטיס זהב הייתה ממש סמל סטטוס חברתי/כלכלי. כיום, כמעט כל בעל משכורת בינונית ויציבה יכול לבקש כרטיס כזה, אך התחושה המתוקה של שליפת כרטיס זהוב מהארנק עודנה קיימת אצל חלק מהלקוחות.

 

Gold MasterCard – כרטיס זהב יוקרתי מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל.

Gold MasterCard Business – כרטיס זהב יוקרתי לבעלי עסקים מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל.

Gold MasterCard Corporate – כרטיס זהב יוקרתי מסוג מאסטרקארד הפעיל בארץ ובחו"ל ומיועד לבעלי תפקידים בחברות גדולות המרבים לנסוע לחו"ל.

VISA Gold – כרטיס אשראי זהב יוקרתי מסוג ויזה. ישראכרט איננה משווקת משמעותית כרטיס זה, אך מעניקה אותו ללקוחות הדורשים אותו במיוחד.

כרטיס אשראי שחור

אחד הכרטיסים היותר מיוחדים של חברת ישראכרט הוא מה שמכונה כרטיס ישראכרט שחור. למעשה זהו לא כרטיס ישראכרט אלא כרטיס מאסטרקארד מסוג  World Signia – כרטיס נחשב לאלפיון העליון שמאפשר שירותי קונסיירז' ועוד שירותים יוקרתיים. עלות החזקתו של הכרטיס השחור כמה מאות שקלים לחודש והיתרון המרכזי בהחזקתו, מלבד שלל השירותים שמציעה ישראכרט הינו עצם העובדה שלבחור שלידך בבר אין אחד כזה בארנק (קרוב לוודאי).

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל