כרטיס אשראי לאומי קארד

כרטיס אשראי לאומי קארד

כרטיס לאומי קארד

כרטיס אשראי לאומי קארד הוא כרטיס אשראי שמנפיקה חברת לאומי קארד. בואו לא נתבלבל בין החברה לבין הכרטיס ונעשה קצת סדר בדברים פעם אחת ולתמיד: כרטיס לאומי קארד יכול להיות הן כרטיס ויזה והן כרטיס מאסטרקארד.
המותג הבינלאומי משווק בישראל על ידי לאומי קארד, ולכן הכרטיס גם נקרא כך. יחד עם זאת, רוב כרטיסי לאומי הם כרטיסי ויזה מסיבות היסטוריות דווקא. בנוסף מנפיקה לאומי קארד כרטיסים בלעדיים שלא ניתן לקבל בחברות כרטיסי אשראי אחרות ובעלי מותג בינלאומי ויזה דוגמת Y-Card ו- Free.

 

אם אתם מחפשים כרטיסי אשראי לישראל בלבד, אין צורך לבקש כרטיס מאסטרקארד או ויזה. אפשר להסתפק בכרטיס מקומי שמנפיקה חברת לאומי קארד דוגמת לאומי קלאסי! לעיתים יהיה כרטיס זה זול יותר עבורכם. לתשומת לבכם, חברות כרטיסי אשראי אחרות המתחרות בלאומי קארד הינן ישראכרט וכן כאל.

 

סוגים של כרטיס אשראי ויזה לאומי

הכרטיס המוכר ביותר של לאומי קארד הוא כרטיס ויזה. למידע מלא קראו המאמר ויזה לאומי.
הסוגים השונים של כרטיס ויזה כוללים כרטיסים המשויכים לקהל מסוים דוגמת ויזה לאומי צעיר, ויזה לאומי סטודנט וויזה לאומי חייל, וכן כרטיסים מיוחדים דוגמת ויזה Multi המאפשר לקיחת הלוואת על הכרטיס (גילגול תשלומים). קיימים גם כרטיסי חיוב שאינם כרטיסי אשראי (חשבון הבנק מחויב על כל הוצאה בו במקום ולא בצורה מרוכזת על כל ההוצאות בתאריך קבוע בחודש) דוגמת Y-Card.
ההבדלים בין הכרטיסים קשורים במידת היוקרה של הכרטיס ומסגרת השארי המתאפשרת לו ( מסגרת אשראי – כלומר כמה ניתן להוציא בכרטיס בחודש מסוים).


ויזה לאומי מקומי

זהו הכרטיס הפשוט המאפשר רכישות ומשיכת מזומנים בארץ בלבד.


ויזה לאומי בינלאומי

זהו כרטיס אשראי בינלאומי מסוג ויזה, המאפשר רכישות ומשיכת מזומנים בכל העולם (מרבית המדינות מכבדות כרטיס זה).


ויזה לאומי זהב

זהו כרטיס יוקרתי בינלאומי המאפשר רכישות בארץ ובחול. בנוסף לרכישה עצמה, נהנה מחזיק הכרטיס מתחושת עליונות קלה על בעלי כרטיסים "רגילים" בנפנפו את כרטיס הזהב בקופה…
אם בעבר ניתנו כרטיסי זהב רק ללקוחות מעטים, הרי שכיום, כמעט כל בעל משכורת בינונית ויציבה יכול לבקש כרטיס כזה. הטבה אמיתית שקיימת לכרטיסי זהב, היא מסגרת אשראי גבוהה יותר (כלומר אפשר להוציא בכרטיס בחודש מסוים סכומים גבוהים יחסית).

{{afteruLoanForm}}


ויזה לאומי פלטיניום

זהו כרטיס סופר יוקרתי בינלאומי המאפשר רכישות בארץ ובחול. כרטיס זה מעצים את אותן התחושות שהזכרנו בכרטיס זהב, והינו כרטיס אשר רק בעל הכנסה גבוהה יכולים לקבלו. מסגרת האשראי בכרטיסי פלטיניום לרוב גבוהה מאוד.

כרטיס אשראי מולטי

זהו כרטיס אשראי מתגלגל, כלומר הכרטיס מאפשר "לגלגל" חיוב מחודש מסוים למועד מאוחר יותר. כך למשל אם הגדרתם תקרה של הוצאות של שלושת אלפים ₪ והוצאתם ארבעת אלפים ₪. אלף ₪ מתגלגלים לחודש הבא ומתווספים בתוספת ריבית לחיוב העתידי (ואילו החודש תשלמו רק שלושת אלפים ₪). אודות כרטיסים מתגלגלים, כדאי לקרוא המאמר כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים.
 

כל כרטיס אשראי כמעט אפשר לגלגל

ניתן לבקש שכמעט כל כרטיס יהיה כרטיס מתגלגל. כלומר אם יש לכם כרטיס שופרסל, הוא יכול להיות כרטיס שופרסל מולטי. כרטיסי מולטי קיימים תחת המותגים ויזה כמו גם מאסטרקארד ומשמשים ככרטיסים חוץ בנקאיים.

כרטיס אשראי לאומי

חברת לאומי קארד מאפשרת כרטיסים מיוחדים לאוכלוסיות ספציפיות. חלק מהכרטיסים הינם כרטיס ויזה וחלק הינם כרטיסים מקומיים שאינם מסוג כרטיס ויזה.


לאומי קארד מאסטרקארד

זהו כרטיס לאומי קארד מסוג מאסטרקארד אשר מעניק הטבות שונות ללקוחותיו. זהו כרטיס חדש יחסית ללאומי ומאפשר ללקוחות לאומי ליהנות מהטבות בחו"ל הרלוונטיות למחזיקי כרטיס מאסטרקארד.
 

לאומי קארד FREE

כרטיס Free הינו כרטיס אשראי מסוג ויזה ללא עמלות אך גם ללא הטבות ומיועד לאילו ששונאים לצבור נקודות ולשם עמלות גם יחד. זהו הכרטיס הראשון בארץ אשר לא כולל עמלות אחזקה ובכללן עמלת חיוב נדחה (עסקה רגילה בתשלומים).


כרטיס
Y-Card

זהו למעשה כלל לא כרטיס אשראי, כי אם כרטיס חיוב נטען או באנגלית pre-paid. כרטיס זה טוענים בכסף (כמו מכשירי טוקמן בסלולאר) והצעיר שמחזיק בהם יכול להשתמש בהם כמו בכרטיס אשראי (לגהץ). היתרון להורים ולילדים ברור.
 

ויזה לאומי

כרטיסים אלו הינם כרטיסי לאומי קארד מסוג ויזה:


ויזה לאומי חייל

כרטיס אשראי ויזה המונפק לחיילים בשירות סדיר ובקבע ומעניק להם הטבות מיוחדות בבתי עסק רלוונטים לחיילים.


ויזה לאומי צעיר

כרטיס אשראי המיועד לבני נוער ומעניק הטבות בבתי עסק הרלוונטים להם.


ויזה לאומי זהב עסקי

כרטיס אשראי ויזה עסקי הינו כרטיס יוקרתי לתחום העסקי המאפשר ביצוע עסקאות בארץ ובעולם.


ויזה לאומי סטודנט

כרטיס אשראי ויזה סטודנט הינו כרטיס המיועד לקהל הסטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה בישראל. כרטיס זה מעניק הנחות בבתי עסק הרלוונטים לסטודנטים.

כרטיסי מועדונים שונים

כרטיסי מועדונים מאפשרים הטבות שונות לחברי המועדון. אם אתם נמנים על אוכלוסיה מיוחדת כגון עובדי מכון וויצמן, נמל אשדוד או אל על וכדומה, ייתכן שההטבות רלוונטיות עבורכם וכדאי לכם להזמין כרטיס ויזה המשויך למועדון מסוים. הכרטיסים של המועדונים יכולים להיות גם כרטיסים בינלאומיים ולא רק כרטיסים מקומיים, יש לוודא לגבי כל כרטיס ומועדון לגופו.

כרטיס אשראי שופרסל

כרטיס זה מיועד ללקוחות שופרסל ומעניק הטבות שונות ברכישת מוצרים ברשת כמו גם הטבות בתדלוק בתחנות פז ועוד.


סטודנט קארד

Student Card הינו כרטיס המנפיקה חברת לאומי קארד ואיננו כרטיס ויזה. כרטיס זה מעניק הנחות רבות לקהל הסטודנטים ומשמש גם כתעודת סטודנט רשמית של התאחדות הסטודנטים.


ארגונים ומקומות עבודה

כאמור לועדים רבים יש כרטיסים מיוחדים דוגמת קרנות השוטרים, עובדי אל על, מכון וויצמן, נמל אשדוד ועוד. רצוי לברר במקום העבודה שלכם אם קיים כרטיס ייעודי בעל הטבות רלוונטיות.


מקסימום תל אביב

זהו כרטיס אשראי המהווה גם את כרטיס התושב של תל אביב יפו. הכרטיס כולל הטבות רבות בבתי עסק באיזור תל אביב.


ממסי – לאומי קארד

הכרטיס כולל חברות במועדון ממסי המספק ייעוץ בתכנון טיולים, הנחות על רכישת ציוד למטיילים ועוד


כרטיסי מועדונים נוספים

לכל הארגונים והמועדונים הללו קיימים כרטיסים ספציפים: מועדון חבר, מועדון יחד, מועדון משק, מועדון יותר, מועדון עורכי הדין, מועדון רואי החשבון.

 

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל