כרטיס אשראי שופרסל – מה זה נותן לכם בעצם?

בחור מחזיק כרטיס אשראי שופרסל

כרטיס שופרסל – הטבות לא רק בסופרמרקט

עושים קניות בשופרסל ונתקלים בנציג בחולצה לבנה ועט, שמתקרב אליכם בחיוך? אז רגע לפני שאתם מצטרפים לכרטיס אשראי של שופרסל (מספר טלפון 5254* – אינטרנט www.shufersal.co.il), לימדו כאן מה הכרטיס באמת מעניק לכם, אילו הטבות תוכלו לקבל בעקבות שימוש בכרטיס וכיצד האח הגדול קשור לעניין (לא, לא ההוא מנווה אילן).

כרטיס אשראי שופרסל – מעניק לכם מגוון הטבות

למרות שמו, כרטיס אשראי שופרסל אינו שייך רק לרשת שופרסל, אלא הוא כרטיס משולב של רשת שופרסל, חברת הדלק פז וחברת האשראי לאומי קארד. כרטיס שופרסל נועד להעניק לכם הטבות, הנחות ולתגמל אתכם כלקוחות נאמנים. כמו כרטיסים רבים אחרים, גם כרטיס אשראי שופרסל מעניק לכם, בין השאר, מסגרת אשראי חוץ בנקאית.

מה כרטיס שופרסל מעניק לכם

כרטיס אשראי של שופרסל מעניק לכם, קודם כל, מסגרת אשראי חוץ בנקאית. בנוסף, תוכלו לקבל מוצרים והטבות שונות נוספים. כך למשל, תוכלו לקבוע את גובה החיוב החודשי, לקבל הנחות ברכישות מוצרים ברשתות השותפות וגם לקחת חלק במבצעים שונים המשתנים מעת לעת, להנות מתנאי תשלום נוחים ועוד. בעתיד מתוכננים גם מבצעים והנחות בתחום הסלולר, הביטוח והפיננסים.

אם ברצונכם להצטרף לכרטיס אשראי שופרסל תהנו מפטור מלא מעמלת כרטיס ומדמי חבר מועדון למשך שנה. בתום השנה יהיה עליכם לשלם עמלות בהתאם לתנאי ההצטרפות שלכם. בנוסף, תוכלו להנות מהתנאים הבאים:
 1. הנחה קבועה על חמישה מוצרים נבחרים: אחת ההטבות שתוכלו לקבל מכרטיס שופרסל היא האפשרות לבחור חמישה מוצרים (מתוך רשימה של 100 מוצרים נבחרים)ולקבל עליהם 5% הנחה קבועה בכל רכישה למשך השנה כולה. על המוצרים שבחרתם עליכם לשלם בכרטיס אשראי שופרסל בקופה. אחת לרבעון תוכלו לשנות את רשימת המוצרים הנבחרים הן בסניף שופרסל עצמו והן באמצעות הטלפון או האינטרנט.
 2. צבירת נקודות – כמו בכרטיסי אשראי אחרים, גם כרטיס אשראי שופרסל מעניק לכם צבירה אוטומטית של נקודות עם כל רכישה. את הנקודות תוכלו לנצל בהתאם לתוכנית הנקודות של לאומי קארד לצורך רכישה של מוצרים או קבלת מתנות שונות הנמדדים בנקודות. בנוסף, תוכלו להמיר את הנקודות שתצברו לנקודות טיסה של מועדון אל על ולתוכנית Onepass  של קונטיננטל איירליינס.
 3. קבלת הלוואותגם כרטיס אשראי שופרסל מאפשר לכם לקבל הלוואה לכל מטרה מחברת לאומי קארד, בהתאם לקריטריונים שונים של חברת האשראי וכפוף להיסטורית האשראי וניצולת האשראי שלכם.

 

מי רשאי לקבל כרטיס אשראי שופרסל

כמו כל מוצר פיננסי המעניק אשראי – לא כל אחד יכול להצטרף למועדון כרטיס אשראי שופרסל. למעשה, הצטרפות לכרטיס מותנית באישור של חברת לאומי קארד. מה שאומר, שאם יש לכם הסטוריית אשראי שלילית עם לאומי קארד – לא תוכלו לקבל כרטיס שופרסל. בנוסף, לאומי קארד, כגורם המאשר של כרטיס האשראי, תבדוק את ההיסטוריה הפיננסית שלכם באופן כללי, כגון האם חזרו לכם צ'קים או האם יש לכם חשבון בנק מוגבל וכדומה – על מנת לקבוע האם תוכלו לקבל את הכרטיס או לא. הסיבה היא שאשראי חוץ בנקאי נחשב לאשראי מסוכן יותר לחברת האשראי, מאחר והוא ניתן לכם ללא בטחונות. לאומי קארד, כמו כל חברת אשראי אחרת רוצה להבטיח את ביטחונה ומכאן תהסס לאשר אשראי למי שיש לו היסטוריית אשראי שלילית.

החסרונות בכרטיס שופרסל

זוכרים את האח הגדול? לא, אנחנו לא מתכוונים לתוכנית הטלוויזיה, אלא ל-"אח גדול" מסוג אחר: כל רכישה שאתם עושים ברשת שופרסל באמצעות כרטיס אשראי שופרסל נכנסת למאגר המידע של הרשת והחברות השותפות בכרטיס. מה זה אומר? שופרסל ושותפותיה יודעים בדיוק מה הרגלי הקניה שלכם, כמה אתם מוציאים בממוצע, מה אתם קונים ובאילו חנויות וכדומה. יש שיראו בכך פגיעה בפרטיות, אך מצד שני, שופרסל והחברות השותפות בכרטיס מנצלות את המידע הזה כדי להעניק לכם מבצעים ממוקדים ופרסומות ממוקדות. כך למשל, אם אתם הורים לתינוק ורוכשים חיתולים – יתכן ויציעו לכם מבצעים במחלקת מוצרי תינוקות, אם אתם רוכשים מוצרים צימחוניים – תקבלו הצעות ממוקדות וקופונים למחלקת הטבע. אין דרך להתחמק מאגירת המידע הזו, מאחר והיא חלק בלתי נפרד מהצטרפותכם למועדון לקוחות. יש לציין כי  איסוף המידע עליכם זהה לאיסוף המידע שמתבצע במועדוני לקוחות אחרים, כגון מועדון המשביר לצרכן, לייף סטייל ועוד. עם זאת, קחו בחשבון ששופרסל נוהגת במידע באחריות ועל פי חוק מאגרי מידע.

למה אנחנו?

 • תמיד מעודכן
  חידוש התכנים בתדירות גבוהה מבאתרים אחרים
 • 100% אמינות
  המידע נבדק ומוכח בידי מומחים בלתי תלויים
 • חיסכון משמעותי
  הגולשים שלנו חסכו עד עכשיו מעל 200 אש"ח

לקבלת הצעה

לקוחותינו מספרים

 • אורי בן יפת 5.9.2016
  "עברתי בנק והתלבטתי אם לשמור על הכרטיס אשראי שלי בתור כרטיס חוץ בנקאי, התייעצתי עם נציגי האתר והם עזרו לי להבין את היתרונות והחסרונות. תודה! "
  צלמית תמונת פרופיל
 • אורלי עמר 4.12.2015
  "שנים אומרים לי שאני לא מתנהלת נכון כלכלית כי אני מסתובבת על 4 כרטיסי אשראי, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר, למדתי איך אני יכולה להשתפר בתחום הזה, וואלה, התחלתי להצליח לחסוך"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יניב כהן 15.10.2014
  "לא ההייתי בטוח אם התנאים שקיבלתי בכרטיס האשראי שלי טובים, לאחר ייעוץ עם נציג מהאתר הבנתי בדיוק מה אני צריך לשאול ולברר. אחלה מידע ואחלה אתר! "
  צלמית תמונת פרופיל