כרטיס אשראי שופרסל – מה זה נותן לכם בעצם?

בחור מחזיק כרטיס אשראי שופרסל

כרטיס שופרסל – הטבות לא רק בסופרמרקט

עושים קניות בשופרסל ונתקלים בנציג בחולצה לבנה ועט, שמתקרב אליכם בחיוך? אז רגע לפני שאתם מצטרפים לכרטיס אשראי של שופרסל (מספר טלפון 5254* – אינטרנט www.shufersal.co.il), לימדו כאן מה הכרטיס באמת מעניק לכם, אילו הטבות תוכלו לקבל בעקבות שימוש בכרטיס וכיצד האח הגדול קשור לעניין (לא, לא ההוא מנווה אילן).

כרטיס אשראי שופרסל – מעניק לכם מגוון הטבות

למרות שמו, כרטיס אשראי שופרסל אינו שייך רק לרשת שופרסל, אלא הוא כרטיס משולב של רשת שופרסל, חברת הדלק פז וחברת האשראי לאומי קארד. כרטיס שופרסל נועד להעניק לכם הטבות, הנחות ולתגמל אתכם כלקוחות נאמנים. כמו כרטיסים רבים אחרים, גם כרטיס אשראי שופרסל מעניק לכם, בין השאר, מסגרת אשראי חוץ בנקאית.

מה כרטיס שופרסל מעניק לכם

כרטיס אשראי של שופרסל מעניק לכם, קודם כל, מסגרת אשראי חוץ בנקאית. בנוסף, תוכלו לקבל מוצרים והטבות שונות נוספים. כך למשל, תוכלו לקבוע את גובה החיוב החודשי, לקבל הנחות ברכישות מוצרים ברשתות השותפות וגם לקחת חלק במבצעים שונים המשתנים מעת לעת, להנות מתנאי תשלום נוחים ועוד. בעתיד מתוכננים גם מבצעים והנחות בתחום הסלולר, הביטוח והפיננסים.

אם ברצונכם להצטרף לכרטיס אשראי שופרסל תהנו מפטור מלא מעמלת כרטיס ומדמי חבר מועדון למשך שנה. בתום השנה יהיה עליכם לשלם עמלות בהתאם לתנאי ההצטרפות שלכם. בנוסף, תוכלו להנות מהתנאים הבאים: