הלוואה עד 500,000 ש"ח לעסקים

קוביות עם האותיות של המילה הלוואה לעסק

עסקים רבים זקוקים לפתרונות מימון משתלמים כמו הלוואות עד 500,000 ש"ח לעסקים. יש מגוון גדול של הלוואות עד חמש מאות אלף שקלים לעסקים למטרות שונות כמו הקמת עסק חדש, השקעה או הרחבת עסק קיים, רכישת ציוד, הון חוזר, לצרכי מימון יצוא ועוד.

איך ניתן לקבל הלוואה של חמש מאות אלף ₪ לעסקים?

כדי לקחת הלוואה לעסק חשוב לבחון את כל האפשרויות הקיימות, ניתן לקחת הלוואה נוחה עם ריבית אטרקטיבית בסכום של עד 500,000 ש"ח דרך הקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. כמו כן, יש קרנות סיוע, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית, המציעות הלוואות נוחות עד 500,000 ש"ח לעסקים בפריפריה, ליזמים המעוניינים להקים עסקים חדשים בתחומים שונים וכדומה.

בנוסף, חלק מהבנקים מציעים הלוואות נוחות לעסקים הזקוקים לסכום עד 500,000 שקל למטרות שונות, לדוגמה לרכישת רכב מסחרי או רכב אחר, לרכישת ציוד להקמת קו ייצור חדש, לצרכי הון חוזר וכיוצא בזה. לכל הלוואה יש תנאי סף שונים, חשוב לקחת הלוואה המתאימה לצרכי העסק ומאפייניו. לכן, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי ממומחים לנושא, כך ניתן גם לשפר משמעותית את הסיכוי לקבלת ההלוואה, ואפשר לשפר תנאים.

בדיקת זכאות להלוואה

בנקים, קרנות סיוע פילנתרופיות, חברות מימון חוץ בנקאיות וגופים ממשלתיים שונים כגון הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, כל אלו ועוד מציעים מגוון הלוואות לעסקים בסכומים של עד 500,000 שקלים. במקרים מסוימים כדאי לקחת הלוואה מחברה חוץ בנקאית או מאחת מקרנות הסיוע ולא דרך הבנק, בגלל התנאים, ובגלל שההלוואה אינה פוגעת במסגרת האשראי של העסק.

כדי לבדוק זכאות להלוואה לעסק עד 500,000 ₪ חשוב לפנות ליועץ הלוואות מקצועי ומנוסה שאינו מייצג את האינטרסים של הבנק או גוף פיננסי אחר. היועץ מסייע לעסק לבחון את כל האפשרויות, להכין את המסמכים הנדרשים להגשת הבקשה ולערוך מעין מיני מכרז כדי לקבל הצעות אטרקטיביות, להשוות ביניהן ולקבל החלטה נכונה ומותאמת לצרכי העסק ויכולת ההחזר שלו.

חשוב להדגיש כי הלוואה עד חמש מאות אלף ש"ח לעסקים אינה דבר של מה בכך, כל הלוואה יש להחזיר. תנאי ההלוואות משתנים בין הגופים הפיננסיים השונים, יש הלוואות לתקופה של 24- 72 חודשים, חלקן עם אפשרות ל-6 חודשי גרייס.

הלוואות נוספות שניתן לקבל בעזרת האתר

100,000 ש"ח

200,000 ש"ח

300,000 ש"ח

400,000 ש"ח

בעזרת צוות המומחים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית גם העסק שלך יכול לקבל הלוואה נוחה ומותאמת אישית. השאר פרטיך באתר ונשמח לסייע לך לקבל הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים ובהתאמה לצרכים הייחודיים שלך. אנו מסייעים מדי שנה למאות עסקים לקבל הלוואות נוחות, המומחים שלנו מכירים את כל האפשרויות הקיימות, ובעזרתנו תוכל לשפר משמעותית את הסיכוי לקבל הלוואה לעסק.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל