הלוואה עד 300,000 ש"ח לעסקים

מחשבון עם הכיתוב הלוואה

בעת האחרונה, ובעיקר לאחר המשבר הכלכלי בעשור הקודם, בעלי עסקים רבים מתלוננים על קשיים שהם חווים בגיוס אשראי בנקאי. אף על פי כן שהריבית במשק אמורה דווקא להטיב עימם, הבנקאים מקשיחים את הדרישות ועונים בסירוב ללקוחות עסקיים חסרי ביטחונות ברמה גבוהה. הקושי לקבל הלוואה מהבנק פוגע כמובן גם בלקוחות הרגילים, שמתקשים לגייס כסף לצריכה, אך כאשר מדובר על לקוחות עסקיים, אשראי הוא הכרחי לצורך המשך פעילות העסק.

הלוואות עד 300,000 שקל לעסקים – האופציות הבנקאיות

במידה והעובדים העצמאיים ובעלי העסקים עומדים בקריטריונים הנוקשים של הבנקים, הם יכולים פעמים רבות למצוא חלק מהמסלולים הנ"ל:

 • הלוואה עסקית בניהול אישי – זהו מסלול פופולארי בבנקים הגדולים, כאשר מדובר למעשה על אשראי גמיש במיוחד, שבו הלקוח יכול לבחור את תאריכי החזר ההלוואה, לשנות אותם במידת הצורך ואף לעדכן את סכומי הכסף שיש באפשרותו להחזיר. אין שום צורך בביטחונות או ערבים מצד הלווה, קיים פטור מעמלות וגם הפירעון המוקדם מתבצע ללא כל קנס.
 • אפיק הלוואה עסקית לכל מטרה – מבחינת תנאי ההלוואה, מדובר במסלול הגמיש ביותר שמוצע על ידי הבנקים ללקוחות השונים. תקופת ההחזר יכולה להתבצע במשך תקופה ארוכה מאד, כאשר הדבר כרוך באישור של הבנק. ההגשה של בקשת האשראי יכולה להיעשות במגוון ערוצים שונים, כמו אתר האינטרנט, אפליקציה בסלולר, שיחה טלפונית או הגעה פיזית לסניף. עלויות הריבית נקבעות על פי רמת הסיכון של הלווה וגובה הסכום המבוקש.

איך ניתן לקבל הלוואה של שלוש מאות אלף ₪ לעסקים באפיקים חוץ בנקאיים?

בין היתרונות העיקריים של הלוואות חוץ בנקאיות, חייבים להזכיר את הגמישות הרבה של המסלולים לעומת האפשרויות הבנקאיות. מכיוון שחברות חוץ בנקאיות לא נאלצות לעמוד בביקורת הדוקה של בנק ישראל, יש באפשרותן להציע מסלולים בריבית גבוהה יותר כדי לפצות על סיכוני האשראי, לפרוס את ההחזרים לתקופות ארוכות ואף לתת גרייס על התשלומים לתקופות קצרות. במקרים רבים, גם לקוחות שקיבלו סירוב על בקשת אשראי מהבנק, עומדים בקריטריונים לנטילת הלוואה דומה בחברה חוץ בנקאית.

מבחינת דרישות המלווים, הרי שהתנאים משתנים מחברה לחברה, אך לווה עסקי יצטרך להציג בדרך כלל תזרים הכנסות בתקופה האחרונה, להצהיר על נכסים שקיימים ברשותו. ככל שמצבו הפיננסי יציב יותר, תנאי האשראי יהיו אטרקטיביים יותר עבורו.

פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מציע לקוראים קישור למוסדות בנקאיים וחוץ בנקאיים שונים שמעניקים הלוואות לעצמאים ובעלי עסקים. עם זאת, יש לזכור כי לכל לקוח פוטנציאלי ישנם צרכים ומאפיינים ייחודיים משלו. הם קשורים בין השאר ליכולת ההכנסה שלו, היסטוריית האשראי ופוטנציאל השתכרות עתידי. כל בקשת הלוואה נבחנת בצורה אינדיבידואלית בהתאם למדיניות הקיימת בחברה המלווה.

במידה ואתה רוצה לעשות השוואה בין המסלולים הזמינים של הלוואות עסקיות בישראל, תוכל לעשות זאת ללא כל עלות או התחייבות. לשם כך, אנו קוראים לך להשאיר את פרטיך בעמוד זה והנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי.

מומלץ לקריאה נוספת

הלוואות סיוע לעסקים

הלוואות בערבות המדינה

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל