הלוואות סיוע לעסקים

יזם בשיחת טלפון בנוגע להלוואה

עסקים רבים סובלים ממצוקת אשראי בגלל מדיניות הבנקים לכן המדינה החליטה על הקמת קרן סיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. בנוסף, ישנם בנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים המציעים הלוואות סיוע לעסקים לאחר בדיקת הבקשה ובהתאם למאפייני העסק, אופיו ויכולת ההחזר שלו.

הלוואת סיוע לעסקים מאפשרת לחברה להשקיע ברכישת ציוד חדש להרחבת הייצור ולשיפור השירות, לממש הזדמנויות כלכליות שונות, להשקיע במחקר ופיתוח, לפתח אריזות חדשות עם עיצוב מתקדם, למנף את פעילות העסק כדי לכבוש שווקים חדשים בארץ ובחו"ל, למטרת הון חוזר ולמגוון צרכים נוספים.

הלוואות סיוע לעסקים בתנאים נוחים

כל עסק חייב לקחת הלוואות מדי פעם כדי לשרוד כלכלית ועל מנת להשקיע בחברה ולהרחיב אותה. כדי למנף את העסק ועל מנת לשרוד ולעבור בשלום תקופות קשות, לדוגמה בעת מלחמה ומצב ביטחוני רעוע, בעל העסק חייב לאתר קרן סיוע לעסקים המציעה הלוואות נוחות עם ריביות אטרקטיביות ותקופת החזר ארוכה. ניתן לבחור בין קרנות סיוע בערבות המדינה לבין פתרונות מימון ואשראי שבנקים וחברות מימון אחרות מציעות. כמו כן, יש קרנות סיוע פילנתרופיות, חלקן בניהול הסוכנות היהודית.

כדי לשפר סיכויים ולקבלת הלוואת סיוע לעסקים בתנאים נוחים ובהתאם לצרכים הייחודיים של בעל העסק מומלץ לפנות לגורם מקצועי המתמחה בנושא. כאן נכנסים לתמונה יועצי ההלוואות של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית, המומחים שלנו סייעו עד כה לאלפי עסקים בארץ לקבל הלוואת סיוע אטרקטיבית ומותאמת אישית.

למידע נוסף, לשאלות ולהצעה אטרקטיבית להלוואת סיוע מקרנות, מבנקים ומגופים פיננסיים נוספים, השאירו פרטים באתר. המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסי יחזרו אליכם בהקדם , וללא עלות או התחייבות תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית ופתרונות מימון משתלמים.

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל