הלוואות בערבות המדינה – ההלוואות הכי משתלמות

אדם ממלא בקשה להלוואה בערבות המדינה

הלוואה בערבות מדינה וקרן בערבות המדינה – וודאי שמעתם על כך פעמים רבות. המושגים מוזכרים בחדשות, בשיחות סלון, בפרסומים אלו או אחרים ובעוד כהנה וכהנה מקרים.

אחד החסמים המשמעותיים בדרכם של עסקים קטנים ובינוניים הוא הגישה להון זמין. הלוואות בערבות המדינה ניתנות בכדי לעודד עסקים אלה ובמטרה להקל עליהם את הגישה להון החיוני כל כך להתפתחות ולהתרחבות העסק. מצד אחד, מנגנון זה דורש מהעסקים הלווים ביטחונות מועטים ביותר ואילו מצד שני, הוא מבטיח כי הבנק המלווה ייהנה מערבותה של המדינה על חלק מההלוואה, כך שגם אם הלווה ייתקל בכשל ולא יוכל לשלם את ההלוואה, הבנק יובטח על ידי המדינה.

כך, הפכו הלוואות קרנות מדינה אלה לכלי נפוץ הנמצא בעיקר בשימושם של עסקים שמיצו את מסגרות האשראי המאושרות להם על ידי הבנקים אולם זקוקים לאשראי נוסף לצורך צמיחה והתפתחות.

במה שונה הלוואה בערבות המדינה מהלוואה בנקאית רגילה?

בראש ובראשונה, הלוואות מדינה דורשות העמדת ביטחונות מועטים יותר ביחס להלוואות בנקאיות רגילות, וזאת משום שהמדינה "משלימה" את הביטחונות הנדרשים באמצעות ערבותה. שנית, ברגע שעסק מקבל אישור להלוואה כגון זו הבנקים ששים בדרך כלל לתת אותה, שכן הם נהנים מביטחונות חזקים בדמות ערבות המדינה. שלישית, המחיר של הלוואות אלה בדרך כלל מעט יקר יותר מהלוואות בנקאיות רגילות, אולם המחיר נתון למשא ומתן בין העסק לבין הבנק.

למה כדאי לשים לב כאשר מתעניינים בהלוואות בערבות המדינה?

למתעניינים בהלוואות בערבות מדינה כדאי לתת את הדעת למספר נקודות חשובות.

ערבות בעלים: בעליו של עסק לווה יידרשו לתת ערבות בעלים מלאה ולפחות בגובה ההלוואה. במידה והעסק ייקלע לקשיים, הבנק יפעל ראשית למימוש ערבות הבעלים ורק לאחר מכן למימוש ערבות המדינה.

בחינה מקצועית: בכדי לבחון התאמת עסק לתנאי ההלוואה מתקיים תהליך מקצועי של בחינת נתוני העסק ומטרת ההלוואה על ידי גוף מתאם. בדרך כלל יש למלא שאלון מטעם אותו הגוף ולצרף אליו שורה ארוכה של מסמכים. מילוי מלא ויסודי של הטופס לצד צירוף כל המסמכים הנדרשים מקל בדרך כלל על התהליך ומזרז אותו.

אורות אדומים: קיימים מספר אורות אדומים שמונעים זכאות לקבלת הלוואה בערבות המדינה. במידה ולעסק חשבון מוגבל, או במידה וכבר ניתנה לו הלוואה בערבות המדינה שנפרסה מחדש עקב אי עמידה בתשלומים, הרי שלא תאושר לאותו העסק הלוואה נוספת.

משא ומתן: גם בהלוואות מדינה ניתן ואף רצוי לנהל משא ומתן עם הבנק. מחיר ההלוואה, עלויות ועמלות קשורות אליה ואף גובה הביטחונות הנדרש יכולים להיות נתונים למשא ומתן עם הבנק ולשפר משמעותית את עמדת העסק.

יועצים ומלווים: בארץ קיים מספר לא מבוטל של יועצים ושל נותני שירות המסייעים לעסקים לצלוח את נבכי הבירוקרטיה בכל הקשור לתהליך הגשת בקשה להלוואות בערבות מדינה. על אף שהתהליך עצמו אינו קשה, בעלי עסקים רבים סובלים ממחסור של זמן ולכן מעדיפים למסור את ניהול התהליך לידי מישהו בקיא בכך. זה בהחלט אפשרי וזה בהחלט יכול לחסוך זמן, אולם, יש להיזהר ממצגי שווא ומבעלי מקצוע המפזרים הבטחות. לאף אחד אין יכולת להבטיח 100% הצלחה בנושא זה.

מעוניינים בסיוע בקבלת הלוואה בערבות מדינה? השאירו את פרטיכם בטופס שבאתר והמומחים שלנו יסייעו לכם לצלוח את התהליך במהירות.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל