הלוואה עד 100,000 ₪ לעסקים

100,000 ש

עסקים רבים בארץ, קטנים, בינוניים וגדולים, זקוקים לפתרונות מימון ואשראי נוחים, מהירים ומשתלמים. עד לפני כמה שנים נאלצו בעלי העסקים לפנות רק אל הבנקים על מנת לקחת הלוואות לעסק שלהם, אך כיום המציאות שונה ויש בפניהם עוד מגוון אפשרויות ומסלולי הלוואות נוחים.

לכן, אסור למהר ולקחת הלוואה מהבנק אלא יש לבחון היטב את כל האפשרויות והפתרונות הקיימים, על מנת לקבל החלטה פיננסית נכונה ומשתלמת.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאה אלף ₪ לעסקים?

הבנקים מציעים מגוון הלוואות לעסקים, אך לא בהכרח פתרון זה משתלם עבור העסק. בעלי עסקים המסוגלים להעמיד ערבויות כנגד ההלוואה יכולים כיום לקבל הלוואות משתלמות גם מחברות מימון חוץ בנקאיות, ביניהן חברות אשראי, חברות מימון פרטיות, בתי הלוואות ועוד. חשוב להדגיש כי חברות המימון הפרטיות פועלות בהיתר משרד האוצר ונתונות לפיקוחו, ואין מדובר בהלוואות שוק אפור עם ריבית גבוהה ורצחנית.

בנוסף, אנשי עסקים יכולים לקבל הלוואה עד מאה אלף שקלים מהקרן להלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה. יש להגיש את הטפסים המתאימים, להעמיד עד 30% ביטחונות, ובמידה וההלוואה מאושרת ניתן לקבל את הכסף במסלול מהיר וליהנות מריבית נמוכה ומפריסת תשלומים רחבה. כמו כן, יש קרנות נוספות, חלקן פילנתרופיות, המציעות מגוון הלוואות עד 100,000 ש"ח לעסקים. בין הקרנות השונות ניתן למנות את קרן אור, שמש, קורת, להב וקרנות נוספות.

לכן, חשוב כי בעלי עסקים יפנו לגורם מקצועי המכיר את כל סוגי ההלוואות לעסקים ויוכל לסייע להם לקבל החלטה פיננסית נכונה ובעיקר משתלמת כלכלית.

מי צריך הלוואה עד 100,000 ₪ לעסקים?

המציאות הכלכלית המורכבת והמאתגרת של היום, והקושי לגייס אשראי, הביאו לכך כי עסקים בכל סדר גודל זקוקים לפתרונות מימון מהירים למטרות שונות. מרבית העסקים בארץ מתמודדים עם קשיי הון חוזר, בעיות בתזרים המזומנים, חריגה ממסגרת האשראי בבנק ועוד. בנוסף, לעתים נקרית על הדרך הזדמנות עסקית מצוינת שלא רוצים להחמיץ, ובאמצעות הלוואה מהירה ניתן לנצל את ההזדמנות המשתלמת.

אם אתם מחפשים הלוואה עד 100,000 ש"ח לעסקים וזקוקים למידע ולייעוץ, השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יבצע עבורכם סקר שוק מקיף, ותוך זמן קצר תקבלו מספר הצעות להלוואה בתנאים נוחים המותאמת למאפיינים הייחודיים וליכולת ההחזר שלכם.  

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל