הלוואה עד 200,000 ש"ח לעסקים

יזם בשיחת טלפון בנוגע להלוואה

בשנים האחרונות, ניתן לשמוע באופן על תלונות שמופנות לבנקים המסחריים בנושא הקשחת תנאי קבלת האשראי הצרכני והעסקי. הסיבות לכך הן מגוונות, אך ניתן להצביע על שנת 2008 ומשבר הסאב פריים כנקודת המפנה, שלאחריה חל שינוי בקריטריונים לגבי נטילת הלוואות בנקאיות.

כחלק מהפקת המסקנות לאחר המשבר, בנק ישראל הטיל על הגופים הבנקאיים דרישות חדשות שהכריחו אותם לצמצם את חלוקת האשראי לציבור. לפיכך, ייתכן מאד שהכעס של מבקשי האשראי צריך להיות מופנה דווקא לרגולטורים ולא לבנקים עצמם.

מסלולים זמינים של הלוואות עד 200,000 ש"ח לעסקים בבנקים

עובדים עצמאיים ובעלי עסקים שמסוגלים בכל זאת לעמוד בדרישות ולגייס כספים מהבנקים, יכולים למצוא בין השאר את המסלולים הבאים:

 • אשראי עסקי בערוצים ישירים – המסלול נגיש באתרי האינטרנט של הבנקים הגדולים או דרך הסניפים שלהם באופן מהיר במיוחד. לפי הגדרות המסלול, אין צורך כלל בערבים או ביטחונות והלקוח כמובן בוחר את הסכום המתאים לו ביותר. סכום ההלוואה שניתן ליטול עומד על 150 אלף ₪ שיועברו לאחר קבלת האישור.
 • אפיק הלוואה ייחודי לעובדים עצמאים – אופציה זו הינה הולמת במיוחד לקוחות עסקיים, משום שמאפייני ההלוואות מותאמים להעדפות האישיות של כל אחד ומאפשרים גמישות יתרה מבחינת ההחזר. סכום האשראי המקסימאלי במסגרת המסלול הוא מאה אלף ₪ ואילו העלויות של הריבית תלויות בהיסטוריית ניהול החשבון של הלקוח.

איך ניתן לקבל הלוואה של מאתיים אלף ₪ לעסקים באמצעות גופים חוץ בנקאיים?

עובדים שכירים, אשר מקבלים משכורת קבועה, נחשבים מבחינת הבנקים ללווים פחות מסוכנים מבעלי עסקים, אשר הכנסתם תלויה במשתנים רבים. מכיוון שכך, האופציה הטובה ביותר של לווים עסקיים, היא פנייה לגופים חוץ בנקאיים, כמו חברות כרטיסי אשראי, גופי ביטוח ועסקים פרטיים.

חברות אלו, אשר לא נתונות לפיקוח הדוק של הרגולטור, יכולות להיות יותר גמישות בקריטריונים למתן הלוואות וגם פחות נוקשות מבחינת תנאי הסף והמסמכים הנדרשים מהלווים. אולם, צריך לזכור, שהריבית על האשראי תהיה לרוב גבוהה יותר מהממוצע בבנקים כדי לשקף את סיכון האשראי.

המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית עושה מאמצים רבים על מנת להביא את המידע העדכני ביותר לגבי הלוואות עסקיות זמינות ממגוון גופים. הגולשים בפורטל יכולים להשוות בין הצעות אשראי משתלמות לצורך הקמת עסק, מימון הון חוזר, השקעה בפרויקטים חדשים של החברה ועוד.

ברוב המקרים, ישנם תנאי סף מינימאליים שבהם צריך לעמוד הלווה לפני הגשת בקשת האשראי, אך כמובן הדבר אינו מבטיח אישור חיובי מצד הגוף המלווה. הבנקים והגופים הפיננסיים האחרים יבדקו באופן מדוקדק את המאפיינים האישיים של הלווים הפוטנציאליים, וזאת כדי להבטיח כי ההלוואה תוחזר במלואה.

למידע נוסף בנושא

הלוואה לעסק קיים

הלוואה לעסק חדש

חשוב לציין, כי הסתייעות באנשי מקצוע מגדילה את הסיכויים לקבלת הלוואה עסקית בצורה משמעותית. במידה ויש לך תהיות או שאלות לגבי מסלולי אשראי עסקי, נשמח להפנות אותך לגופים המתאימים. השאר את פרטיך האישיים בעמוד זה והנציגים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית ויעזרו להתאים לך הלוואה לעסק.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • דביר 5.10.2016
  באמצעות הכלכלנים של האתר קיבלתי הלוואה של מיליון וחצי ש"ח לעסק בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום 2.5.2016
  האתר חיבר ביני לבין חברת הלוואות שעזרה לי לקבל הלוואה מקרנות מדינה
  צלמית תמונת פרופיל
 • יפעת מנחם 16.5.2015
  בזכות הכלכלנים של האתר שופרה לי ההצעה להלוואה שקיבלתי מהבנק !
  צלמית תמונת פרופיל