הלוואות לעסק חדש

יועצת עסקית בפגישה על לקוח

האם אתה חולם על הקמת עסק חדש ומעוניין להיות עצמאי מצליח המרוויח בכבוד? זקוק להלוואה ראשונית לצורך גיוס הכסף הנדרש להקמת עסק עצמאי חדש? ובכן, עליך לדעת כי יש מגוון פתרונות מימון שיאפשרו לך להקים את העסק עליו אתה חולם.

 

מי מציע הלוואות להקמת עסקים חדשים?

כדי להגשים חלום ולהקים עסק חדש בארץ עליך לערוך תכנית עסקית ולגייס או ההון הנדרש לשכירת משרד, רכישת ציוד וגיוס הון ראשוני שיאפשר לך להתמודד עם ההוצאות השוטפות עד ליצירת רווחים. יזמים רבים בתחילת דרכם המעוניינים להקים עסק עצמאי חדש אינם בעלי הון ולכן עליהם להסתייע במקורות מימון שונים.

כדי לקבל הלוואה לעסק חדש תוכל לפנות לאחד הבנקים, לא בהכרח לבנק בו מתנהל כרגע חשבון העו"ש שלך, ובאפשרותך לקבל הלוואה בתנאים משתלמים גם מחברות מימון חוץ בנקאיות כגון חברות האשראי, בתי הלוואות שונים וחברות מימון פרטיות. מעבר לכך, תוכל להגיש בקשה לקבלת הלוואה לעסקים חדשים דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה או לפנות לאחת הקרנות הפילנתרופיות המציעות אף הן מגוון הלוואות ליזמים בתחילת דרכם.

הלוואה לעסק מתחיל בתנאים משתלמים

הקמת עסק חדש כרוכה בהוצאות לא מבוטלות, לכן יש להיערך לכך פיננסית מראש. באמצעות הלוואה לעסק חדש ניתן לגייס את המימון הנדרש להקמת העסק תוך פריסת תשלומי ההחזר לתקופה ארוכה על מנת שלא להכביד על תזרים ההוצאות השוטפות. גם אם בכוונתך לקחת הלוואה קטנה עליך לזכור כי הלוואה יש להחזיר, לכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף כדי להשוות עלויות ותנאים.

חשוב להדגיש כי בנקים וחברות מימון חוץ בנקאיות חוששים לכספם, לכן הם עלולים לדרוש ריביות גבוהות, ערבויות, ביטחונות שונים, הוכחת הון עצמי ויכולת החזר, תכנית עסקית מפורטת ומסמכים נוספים. לכן, חשוב כי תפנה ליועץ הלוואות שאינו מייצג את האינטרסים של הבנקים וזה יסייע לך לקבל הצעות משתלמות ואטרקטיביות.

בנוסף, יועץ הלוואות יוכל לסייע לך להגיש את המסמכים הנדרשים לקבלת הלוואה לעסק מתחיל דרך קרנות בערבות המדינה או קרנות פילנתרופיות. עם זאת, כדאי לדעת כי הליך קבלת ההלוואה יחסית ארוך ובסיום ההליך לא מובטח לך כי תקבל אישור להלוואה או כי תקבל את הסכום שביקשת. לכן, מומלץ להשוות בין הלוואות לעסקים שבנקים מציעים לבין הלוואות מחברות מימון חוץ בנקאיות הפועלות בהיתר ממשרד האוצר וגופי מימון חוץ בנקאיים נוספים.

ייעוץ מקצועי יסייע לך לקבל מידע על מסלולי הלוואה המתאימים עבורך, מידע אודות גובה הריביות בכל מסלול הלוואה, אפשרויות לפריסת תשלומים, יתרונות וחסרונות בכל הלוואה ומידע בעל ערך רב נוסף. כבעל עסק הנך נדרש לקבל החלטות רבות בתחום הפיננסי, אך רצוי לקבלן בעזרת יועץ מקצועי ומנוסה.

מעוניין להקים עסק חדש ומצליח ואתה זקוק להלוואה בתנאים משתלמים? אם כן, השאר פרטים בטופס שבאתר וצוות המומחים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לך, ללא עלות או התחייבות מצדך, למצוא את ההלוואה המתאימה והאטרקטיבית ביותר עבורך.

למה אנחנו?

 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים
 • פריסת תשלומים
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • נעמה פורר 6.10.2014
  "אין לתאר כמה קשה להשיג הלוואה לעסק חדש, אבל מסתבר שידע זה כוח. הקריאה באתר העשירה אותי במידע ועימו פניתי לקבלת הלוואה. מיותר לציין שהשגתי הלוואה בתנאים טובים במיוחד"
  צלמית תמונת פרופיל
 • שלום כהן 6.6.2016
  "המומחים של האתר הצליחו לשפר לי את ההצעה הטובה ביותר שקיבלתי להלוואה להקמת העסק שלי"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יעקב פיטר 8.2.2016
  "כשפותחים עסק צריך תזרים מזומנים גבוה, אבל הבנקים לרוב לא משתפים פעולה. מומחי האתר פרשו בפניי מאגר רחב, מתוכו בחרתי כמה הלוואות בתנאים משתלמים יותר והצלחתי לחסוך הון בעמלות!"
  צלמית תמונת פרופיל