ביטוח חקלאי אגודה שיתופית חקלאית

נציג חברת ביטוח חקלאי

ביטוח חקלאי – לחברי קיבוץ, אבל לא רק…

 הכל התחיל בגץ קטן. כתוצאה משריפות שעוררה רכבת העמק המנדטורית בשנות השלושים של המאה העשרים, הוקמה אגודה שיתופית מרכזית בע"מ – להלן, ביטוח חקלאי – המשמשת כיום חברת ביטוח לכל דבר. אם אתם חברי משק, אולי לא תצטרכו ביטוח חקלאי לביטוח הרכב, אבל היי – תוכלו לבטח את תנובת החלב של הפרות. מהו ביטוח חקלאי ומה זה אומר? כל מה שרציתם לדעת ומה שלא ידעתם שקיים.

 חברת ביטוח חקלאי – לא לחקלאים בלבד

למרות ששמה עלול להסגירה, חברת ה"ביטוח חקלאי" היא חברת ביטוח לכל דבר. בחברה זו תוכלו לבטח לא רק את הרפת שלכם אלא גם את הרכב שלכם, הבית שלכם, הכוורת שלכם – ואפילו לחסוך לפנסיה באמצעות קרן הפנסיה "עתודות". שורשי עברה של חברה זו נעוצים בשנות ה-30 ברכבת העמק המנדטורית (שגרמה לשריפות בשדות החיטה של המתיישבים). היום נמצאת החברה בלב תל אביב, ברח' החשמונאים 93, ומציעה ביטוחים מגוונים לכל המעוניין. לבירורים נוספים תוכלו לפנות למספר הטלפון 03-5632828.

 אילו ביטוחים אפשר לרכוש באמצעות ביטוח חקלאי

חברת ביטוח חקלאי היא חברה באיגוד חברות הביטוח ובעלת רישיון לעסוק בכל סוגי הביטוח. באמצעות החברה תוכלו לרכוש ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח רכוש ועוד. יתרונו הגדול של הביטוח החקלאי הוא פעילותו אל מול מגזרי החקלאות, המושבים והקיבוצים. עבודת הביטוח תוך כדי ראיה מקרוב, היכרות והבנה מיטבית של הצרכים היחודיים של מגזרים אלו. כך למשל, החברה משווקת למגזר הקיבוצי מגוון פוליסות רכוש וחבויות לקיבוצים, לתעשייה ולעסקים הקשורים אליהם. כמו כן משווקת החברה גם פוליסות רכב, בעלי חיים, ותאונות אישיות לחברים.

בין כל היתר החברה מספקת ביטוח במקרי שריפות לשדות וליבולים, ביטוח אספקה למשקים, טרקטורים, כלי רכב וביטוחי תעשיה וחבויות.
חברת הביטוח החקלאי אינה משווקת פוליסות לביטוח חיים, בריאות וביטוח ימי.

מדוע כדאי לפנות לביטוח חקלאי

חברת ביטוח חקלאי נמצאת בבעלות של 279 קיבוצים, מושבים ואגודות במגזר ההתישבותי. מכאן, שביטוח חקלאי היא המומחית הגדולה ביותר בכל הנוגע למורכבות הנדרשת בטיפול בתעשייה הקיבוצית, במפעלים ובמשקים חקלאיים. אז אם אתם חברי קיבוץ, בעלי משק חקלאי, מפעל וכדומה –חברת הביטוח החקלאי היא חברת הביטוח המתאימה ביותר עבורכם. אין ספק שחברה הנמצאת בבעלות קיבוצית ומקיימת אינטראקציה שוטפת עם בני המגזר הקיבוצי והמושבי באופן שגרתי, תדע קצת יותר טוב מה הם הצרכים שלכם מאשר חברת ביטוח "מעונבת" שאינה מחוברת לעולם הצרכים והעיסוקים הייחודיים שהמגזר מקיים. לאור כל אלו נוספת היכרותה עם הסכנות היחודיות למגזר אשר תורמת למקצועיותה בתחום.

מחירי חברת 'ביטוח חקלאי' משתלמים לכל דעה ויוצרים תחרות משמעותית אל מול חברות הביטוח המסורתיות וזאת כי החברה היא חלק מאגודה שיתופית ולמעשה היא מהווה חלק בלתי נפרד מקהילה קטנה.
כמו כן, גם אם אתם לקוחות פרטיים שהקשר היחיד שלהם לקיבוץ הוא הטיול שעשיתם עם המורה שולה לקיבוץ בכיתה ד' – חברת "ביטוח חקלאי" תוכל לתת לכם הצעה תחרותית לביטוח רכב, דירה או ביטוח רכוש, אותם היא מוכרת בדיוק כמו חברות הביטוח המסורתיות.

הביטוחים שניתן לרכוש באמצעות ביטוח חקלאי

 

למה אנחנו?

 • חיסכון משמעותי
  באמצעות השוואה חכמה תוכלו לחסוך כ20% במחיר ביטוח הפולסיה
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק
 • בשורה התחתונה
  מעל 80% מגולשי האתר רכשו פוליסת ביטוח באמצעות האתר

לקבלת הצעה לביטוח

לקוחותינו מספרים

 • יוסי פרץ 16.9.2016
  "חיפשתי חברת ביטוח שתיתן לי הצעה משתלמת, באתר מצאתי את הרשימה המלאה של חברות הביטוח. קיבלתי הצעות זולות ב-25% פחות ממה שהציע לי הסוכן
  צלמית תמונת פרופיל
 • זהבית חלמיש 14.4.2015
  "חיפשתי מידע אמין ואובייקטיבי על חברות ביטוח בישראל. באתר קיבלתי כל מה שרציתי, וגם הנחה בביטוח מכיוון שפניתי דרך האתר. משתלם ביותר!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • רונן גורביץ 16.7.2012
  "כשחידשתי את הביטוח לרכב, רציתי שתהיה לי תמונה רחבה של חברות הביטוח בישראל. מצאתי באתר רשימה מלאה ומתוכה איתרתי את הפוליסה המדויק לצרכי. חסכתי לפחות 20% מהתשלום השנתי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אביב בן פורת 8.8.2016
  "האתר מציג תמונה מקיפה של חברות הביטוח ולכן קל מאוד לזהות את ההצעה המתאימה והזולה ביותר. השוותי וחסכתי!
  צלמית תמונת פרופיל