קרן פנסיה מבטחים החדשה – כל מה שחשוב לדעת

לוגו של מנורה מבטחים

האם כדאי לבחור בקרן פנסיה מבטחים החדשה?

  
קרן פנסיה מבטחים החדשה היא קרן הפנסיה הגדולה בישראל, על זה אין ויכוח. אך האם הגודל מעיד על האיכות? לא כולן יעידו כך. האם יש חשיבות לגודל בעולם החיסכון הפנסיוני? יצאנו לבדוק הכצעקתה. התשובות מעורבות.

 קרן הפנסיה מבטחים – לגודל יש יתרון

לקרן הפנסיה מבטחים יש את מספר המבוטחים הרבה בישראל, מבין שאר קרנות הפנסיה. למעשה כמחצית מהמבוטחים בישראל מבוטחים בקרן זו.
בחיסכון פנסיוני מסוג קרן פנסיה יש יתרון במספר גדול של מבוטחים מאחר והביטוח בקרן פנסיה הינו ביטוח הדדי. ביטוח הדדי משמעו כי הסיכון שכספי הקרן יצטמצמו קשור בבריאותם ובאורך חייהם של המבוטחים בה. אם חלק גדול מהמבוטחים חולה לפתע, הקרן נזקקת לשלם קצבת נכות לרבים מעמיתיה והסכומים שנבצרו בה מצטמקים. זה ישפיע על קצבת הזקנה שתקבל מהקרן כעמית בריא שיצא לפנסיה.
על כן יש טענה כי קרן פנסיה קטנה עלולה לסבול ממימד זה, ובפרט כאשר חבריה נמנים על פרופיל מסוים (לא מומלץ למשל לחסוך בקרן פנסייה ייעודית לאוהבי ספורט אתגרי, בשל פרופיל סיכון גבוה של החברים בה).
מבין קרנות הפנסיה, קרן פנסיה מבטחים החדשה כוללת את מספר החברים הרב ביותר ולכן פיזור הסיכון התיאורטי הוא מקסימלי.

חברות רבות בחרו בקרן הפנסיה מבטחים החדשה

כמעט עשרת אלפים חברות וארגונים בחרו בקרן הפנסיה מבטחים החדשה כקרן הפנסיה לעובדים שלהם (למרות שהעובדים יכולים להחליף קרן פנסיה אם ירצו בכך). בחירתם הנבונה היא כי בארגונים אלו דואגים לעובדיהם ולכן בחרו גוף רציני והמנוהל נכון לצורך הפקדת כספי קרן הפנסיה של העובדים. לרוב, הארגונים הללו גם יודעים כיצד לבחון קרנות פנסיה ואיך לבצע השוואה בין קרנות פנסיה.

למבטחים החדשה גב פיננסי – חברת מנורה

קרן פנסיה מבטחים החדשה היא בבעלות חברת הביטוח מנורה. זוהי חברה גדולה ומוכרת בשוק הישראלי והגב הפיננסי חשוב במקרים רבים לחברות העוסקות בקרנות פנסיה.

לקרן עשרים סניפים בארץ

יש יתרון במיקומם של הסניפים הפרוסים בארץ בשל העובדה שאם חלילה תזדקקו לעזרת הקרן לפדיון פנסיית נכות או פנסיית שארים, כנראה שמצבכם הנפשי או הפיסי אינו במיטבו כרגע והסניף קרוב יקל עליכם בפנייה לקרן.

אבל זכרו שדווקא קרן פנסיה גדולה עשויה להשתדל פחות

כדאי לזכור שלגודל יש גם חסרונות. במקרים רבים דווקא הקטנים יותר מתאמצים יותר, גמישים יותר וחכמים יותר. ייתכן ששחקנים קטנים יותר, אבל לא מדי, (למשל קרן מקפת וקרן מיטבית הינן שחקניות גדולות יחסית) יוכלו להציג תשואות טובות יותר מהקרן הגדולה והיציבה.

יצירת קשר עם קרן פנסיה מבטחים החדשה

אם אתם רוצים לפנות לקרן הפנסיה מבטחים החדשה, אתם יכולים לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט שלהם, או בטלפון: 1-700-700-064
אם אתם מתלבטים עדיין בבחירת קרן פנסיה, כדאי לכם לקרוא את המאמר על בחירת קרן פנסיה
אם אתם רוצים שקרנות הפנסיה יתאמצו להשיג אתכם ולא הפוך, מלאו טופס באתר ותוכלו פעמים רבות להשיג הצעה טובה יותר, שכן האתר מתווך בינכם לכמה קרנות פנסיה ויוצר כך תחרות. מלאו פרטיכם כעת