חשבונית מס – מה זה אומר בדיוק?

מטבעות והמילה מיסים

חשבונית מס – הלב של רישום ההכנסות בחברה שלך

כבעל חברה, אתה ודאי יודע כי אחרי שסיפקת שירות או מוצר ללקוח שלך עליך להמציא לו חשבונית מס, אחרת כדאי שתוודא שאין אף אחד נוסף מתחת לשולחן. במידה ואתה עדיין לא מודע לעניין הזה של חשבוניות מס, אנחנו כאן בשביל לספר לך. אז חשבונית מס היא דרישה לתשלום, ובמילים אחרות: הדרישה הכתובה והחוקית שלך מהלקוח לשלם את הסכום שהוא חייב לך. חשוב שתדע, כי חשבונית המס היא הבסיס לרישום של כל ההכנסות של החברה שלך, ומכאן היא מהווה גם בסיס לדו"חות האחרים של החברה, כמו דו"ח מע"מ ומקדמות מס. ואיך אפשר להפיק את חשבונית המס, אתה שואל? את חשבונית המס אפשר להפיק ידנית (באמצעות פנקס חשבוניות מוכן) או באמצעות תוכנה (תוכנת כספית למשל).
למעשה, אין צורך להיבהל. הוצאת חשבונית מס היא לא עסק מסובך: אם תענה על כמה דרישות בסיסיות, תגלה שבאמצעות ניהול נכון של מערך החשבוניות שלך תוכל לנהל את החשבונות שלך ביעילות ובפשטות.

למה אנחנו?

 • 100% מקצועיות
  כל היועצים שלנו הם רואי חשבון או יועצי מס מוסמכים
 • תהליך פשוט
  אנו נטפל לך בכל הבירוקרטיה מול הרשויות
 • כסף על הרצפה
  33,004,689 זה סכום ההחזרים שהצלחנו להחזיר בשנה האחרונה

לקבלת הצעה להחזר מס

לקוחותינו מספרים

 • יואב אורגד 15.6.2016
  "אני עובד בשתי עבודות ובאמצעות המידע באתר גיליתי שאני משלם מס מיותר. ישר פניתי לרשות המסים בעיר שלי. המידע נבדק ונמצא שאני צודק. קיבלתי החזר על סך כ-35,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אריאלה גרינברג 16.2.2016
  "אני עצמאית ולא עבדתי תקופה ארוכה, ובכל זאת מס הכנסה דרש את המוקדמות החודשיות. בעקבות מאמר שקראתי באתר הצלחתי להפחית במוקדמות ואפילו לקבל החזר מס שלילי!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • ניר לוינשטיין 20.6.2014
  "קניתי דירה ראשונה ושילמתי המון מס. באתר מצאתי מידע בדוק שהראה לי כי יש פרצות שאני יכול להשתמש בהן. בקיצור, קיבלתי החזר מס של קרוב ל-50,000 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל