קרן הודו סין

אנשי עסקים בייעוץ לקבלת קרן הודו סין

קרן הודו סין ליצואנים הוקמה ביוזמת מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה. הקרן הוקמה במטרה לסייע ליצואנים לחדור לשווקים המתקדמים והמתפתחים בהודו וסין, להגביר את החשיפה למוצרים השונים המשווקים על ידי יצואנים בישראל, וכדי להגדיל את מספר היצואנים מישראל הפועלים בשווקים הכלכליים המתעוררים בסין ובהודו.

קרן סיוע תלת שנתית ליצואנים

תוכנית הודו-סין היא יוזמה מבורכת של משרד הכלכלה והתעשייה. למימוש הפוטנציאל הקיים בשווקים המתעוררים בהודו וסין הוקמה קרן סיוע ליצואנים בישראל, הקרן מסייעת ליצואנים לחדור לשווקים אלה, להגדיל את פעילות החברות הישראליות בהודו ובסין, להגביר את היקפי היצוא והיקפי הסחר עם הודו וסין, ולסייע ליצואנים במימון הקמת נציגויות במדינות היעד, במימון יועץ מקומי, במימון הוצאות בטא-סייט להתאמת המוצרים לשווקים במדינת היעד ועוד.

במסגרת קרן הודו וסין ליצואנים ניתן לקבל מימון בהיקף גבוה עד לסכום של 2.5 מיליון ₪ לתקופה של 3 שנים. תוכנית הודו-סין מיועדת לחברות ישראליות בינוניות עד גדולות עם היקף מכירות של 20 עד 200 מיליון ש"ח, העומדות בתנאי הסף, כל עוד הן מייצאות לפחות 10% מהיקף המכירות. התוכנית מיועדת לחברות המסוגלות להתחייב לפעילות ארוכת טווח במדינות היעד, וזאת במטרה לסייע להן לבסס את פעילותן בהודו ו/או בסין.

עיקרי תוכנית הודו-סין

באמצעות קרן הודו סין ניתן לקבל סיוע תלת שנתי להקמת נציגות שיווקית במדינות היעד, הודו וסין. ניתן לקבל סיוע מהקרן לצרכי השתתפות בעלויות הצבת עובד חברה במדינת היעד, הסיוע הניתן הינו בשיעור עד 50% מעלות העובד, לא יותר מ-480,000 ₪ לשנה במשך שלוש שנים. כמו כן, ניתן לקבל מהקרן סיוע להשתתפות עד 50% מעלויות ההעסקה של יועץ מקומי, לא יותר מ-160,000 ₪ לשנה במשך 3 שנים, 50% השתתפות בעלויות הלוגיסטיקה להפעלת משרד במדינת היעד, לא יותר מ-60,000 ₪ לשנה במשך 3 שנים, או קבלת מענק חד פעמי להקמת בטא סייט, עד 50% מהעלות הנדרשת ולא יותר מ-400,000 ₪.

כדי לקבל את המענק או המימון הנדרש ליצואן יש לעמוד בתנאי הסף, ביניהם יכולת טכנולוגית ושיווקית מוכחת, יציבות פיננסית, התאמת המוצר לשווקים בהודו וסין, פוטנציאל גידול מכירות במדינת היעד, תרומה לצמיחת המשק הישראלי ועוד. חשוב לדעת כי חברה ישראלית המקבלת את המענק מחויבת לשלם תמלוגים בשיעור עד 3% על ההכנסה שנוספה לה כתוצאה ממכירות במדינת היעד.

כדי לשפר סיכויים לקבלת הסיוע דרך קרן הודו סין השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם. צוות היועצים של המרכז לצרכנות פיננסית יסייע לכם להגיש את הבקשה ולשפר סיכויים לקבלת הסיוע על מנת שתוכלו לחדור לשווקים במדינות היעד הודו וסין. הייעוץ באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותך:
הקרן לעידוד השיווק בחו"ל
הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים
קרן סיוע ליצואנים

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל