הקרן לעידוד השיווק לחו"ל

קוביות המרכיבות את המילה ייצוא לעידוד השייוק לחו

הקרן לעידוד השיווק לחו"ל הוקמה על ידי מדינת ישראל במטרה לסייע ליצואנים ולעודד אותם לשווק מוצרים ושירותים בשווקים הבינלאומיים. במקרים רבים עשויים היצואנים לחוש בודדים במערכה בגלל הקשיים הרבים עמם הם מתמודדים, לדוגמה קשיים הנובעים מרגולציות ומביורוקרטיה מסואבת ומורכבת, קשיי מימון, קושי לגייס הון לצרכי שיווק ויצירת מסה קריטית על מנת לחדור לשווקים חדשים או קיימים בחו"ל ועוד.

הקרן לעידוד השיווק לחו"ל מציעה סיוע אטרקטיבי לעסקים שטרם התחילו לייצא וברצונם לחדור לשווקים בינלאומיים שונים וכן ליצואנים המעוניינים להגדיל את סך היצוא שלהם. הקרן מציעה סיוע בשני מסלולים עיקריים:

 • מסלול סיוע ליצואן הבודד (קטן או בינוני).
 • מסלול סיוע למאגד, כלומר לקבוצת חברות מתחומים דומים אשר מעוניינות לשתף פעולה לצרכי ולמטרות שיווק מעבר לים.

סיוע דרך קרן המאגדים

במסגרת תכניות הסיוע ליצואנים הוחלט על הקמת קרן מאגדים במטרה לסייע ליצואנים מתחילים או קיימים בפעילויות קידום השיווק שלהם בחו"ל, הסיוע ניתן למאגד של לפחות חמש חברות מתחומים דומים על מנת לסייע להם במאמצי השיווק וקידום המכירות בחו"ל. התנאי הוא שמחזור המכירות של כל אחד מהיצואנים הוא עד 100 מיליון ₪ בשנה, התמיכה ניתנת לתקופה של שלוש שנים.

מסלולי סיוע ליצואנים קטנים ובינוניים

באמצעות הקרן לעידוד השיווק לחו"ל יכול עסק המעוניין להתחיל לייצא או יצואן קטן שהיקפי המכירות שלו בחו"ל היו עד 7 מיליון ₪ בשנה החולפת, לקבל סיוע אטרקטיבי ומענק עד לסכום של 500,000 ₪ או עד 50% מסך ההוצאות המוכרות על ידי מנהלי הקרן, במסלול יצואן בינוני הסיוע ניתן בשיעור של עד 50% מסך הוצאות השיווק המוכרות אך לא יותר מ-2 מיליון ₪.

צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לכם להגיש את הטפסים הנדרשים על מנת לקבל את הסיוע האטרקטיבי. כמו כן, נשמח להציג בפניכם פתרונות מימון ואשראי המיועדים ליצואנים מתחילים או קיימים, השירות ללא עלות או התחייבות מצדכם.

מידע נוסף שיכול לעניין אותכם:

הקרן החדשה לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים
קרנות פילנתרופיות להלוואת לעסקים
קרן BDSK בערבות המדינה
קרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בינלאומיים

 

למה אנחנו?

 • חסכון משמעותי
  הלוואות בריביות הטובות ביותר בשוק
 • 100% מקצועיות
  אנו עובדים עם חברות הייעוץ העסקי המובילות בשוק
 • שביעות רצון
  מעל 70% מהגולשים שלנו מצאו יועץ בעזרת האתר

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • גולן שרעבי
  "העסק החדש שלי כמעט קרס. ברגע האחרון פניתי לייעוץ מקצועי ובלתי תלוי באתר. גם הצלתי את העסק שלי וגם חסכתי כמעט 4,000 שקלים בשנה אחת!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • לימור נחמיאס
  "ליווי עסקי הוא אבן דרך בבניית עסק ובשמירה על יציבותו. קיבלתי הרבה טיפים מהמומחים באתר וייעול ההתנהלות הכלכלית שלי גרמה לי להגביר את המכירות בכ-17% תוך שלושה חודשים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • יהב אלמוג
  "בשוק כל יועץ לוקח סכומים לא הגיוניים ויוצא שאתה עובד בשביל לשלם לו. במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית נותנים ללא עלות מידע שלא יסולא בפז. עד כה חסכתי כ-7,500 שקלים!"
  צלמית תמונת פרופיל
 • אלינור בן אברהם
  "השוק מוצף מידע מוטה ולפעמים מטעה. המידע שמומחי האתר מספקים הוא אובייקטיבי לחלוטין. באמצעות מומחה מטעמם הוצאתי את העסק מהקשיים
  צלמית תמונת פרופיל