קרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים

בעל עסק שמח אחרי פגישה בנוגע לתכנון אשראי עסקי

בשנים האחרונות, בעלי עסקים קטנים ויזמים מתקשים יותר ויותר לגייס אשראי בבנקים בגלל דרישות מופרזות לביטחונות ושעבוד נכסים קיימים. בהיעדר אופציות אחרות, לווים פוטנציאליים רבים בוחרים לפנות לשוק החוץ בנקאי וגם קרנות ממשלתיות שונות.

אחת מן הקרנות שאותן ניתן לציין בתחום המסחר הבינלאומי, היא הקרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים. מטרתה היא לסייע לחברות ישראליות שרוצות להשתתף בפרויקטים בינלאומיים שונים, אך נתקלות פעמים רבות בבעיות תקציביות, חוסר מימון וייעוץ מקצועי שלא עונה על הדרישות.

הקרן לסיוע לפרויקטים ומכרזים בין לאומיים

אם כך, הפעילות של הקרן, שפועלת במסגרת משרד הכלכלה, עוזרת לחברות הישראליות במימון ההוצאות שלהן כאשר הן פונות לפרויקטים ומכרזים בחו"ל. ההנחה היא, כי המדינה רק תרוויח לטווח ארוך מההתרחבות העסקית לחו"ל ולכן יש לעודד גישה של חברות רבות יותר לפרויקטים בין לאומיים. יש לציין, כי החברות הניגשות למכרז, צריכות להחזיר את כספי הקרן רק במקרה והן זוכות במכרז, מה שמהווה הזדמנות עסקית מצוינת לחברות אלו.

אנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מעוניינים לקשר בין לווים עסקיים פוטנציאליים לבין גופים שמציעים את מסלולי האשראי המשתלמים ביותר במשק. בנוסף לכך, המומחים שלנו יכולים לסייע לך בפנייה לקרנות ממשלתיות שונות וכך לשפר את הסיכויים שלך להגיע להלוואה המבוקשת.

קרנות נוספות שתוכלו לקבל מהן הלוואה לעסק

קרן תבור

קרן סולם

אם אתה חושב לקחת הלוואה עסקית בזמן הקרוב, הגעת למקום הנכון. יועצי האתר יעזרו לך לגיס הלוואה משלמת לעסק. כל מה שעליך לעשות, הוא למלא את פרטיך בעמוד זה ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר במהירות האפשרית.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל