קרן הלוואות סולם

הלוואות לעסקים מקרן סולם

עסקים רבים במגזר הערבי סובלים ממצוקת אשראי בגלל חשש הבנקים לתת להם הלוואות. ישנם בנקים הרואים בעסקים במגזר הערבי כבעלי סיכון גבוה לכן הם מסרבים לבקשתם לקבל הלוואות או מציעים פתרונות מימון ואשראי עם ריביות גבוהות ובתנאים שאינם אטרקטיביים עבור העסק. כדי לסייע להקמת עסקים חדשים ולעסקים קיימים במגזר הערבי הוקמה קרן סולם.

קרן הלוואות סולם הוקמה על ידי המרכז היהודי ערבי לפיתוח כלכלי, מטרת הקרן לסייע ליזמים להקים עסקים קטנים ובינוניים חדשים ולהרחבת עסקים קיימים במגזר בכל ענפי המסחר והתעשייה. גובה הסיוע דרך קרן סולם הוא עד 135,000 ₪, נתן לקבל הלוואה לתקופת החזר עד חמש שנים בריבית פריים + 2%, ישנה אפשרות לגרייס לתקופה של עד שלושה חודשים.

קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי 

קרן הלוואת סולם מסייעת לעסקים רבים במגזר הערבי, בין היתר גם למיזמים ולעסקים משותפים בין יהודים לערבים. הקרן מעניקה ערבות בגובה 50% מסכום ההלוואה, הבנק המלווה הוא בנק מרכנתיל דיסקונט. הלווה נדרש להחתים 2 ערבים על הלוואות מעל 60,000 ₪, וערב אחד להלוואות הנמוכות מסכום זה.

ראוי לציין כי קרן סולם נוטה לסייע לנשים ערביות המעוניינות ליזום ולהקים עסקים חדשים או להשקיע בעסקים קיימים. הקרן דורשת מהיזם להשתמש בכסף אך ורק למטרות ההשקעה שנקבעו מראש. יש להגיש בקשה מסודרת עם כל הטפסים הנדרשים, לרבות תוכנית עסקית, דוח יתרות בנק מעודכן, שלושה דוחות מע”מ אחרונים ועוד.

במרבית המקרים ניתן לקבל את הסיוע תוך חודש עד חודשיים מרגע הפנייה וקבלת כל המסמכים הנדרשים. כדי לשפר סיכויים לקבל הלוואות דרך קרן סיוע לעסקים במגזר הערבי מומלץ לפנות לחברה מקצועית המלווה את היזם לאורך הדרך עד לאישור הסיוע. קרן הלוואות סולם מסייעת לעסקים רבים במגזר הערבי, תנאי ההלוואה נוחים, אך בגלל הבקשות הרבות חשוב למלא את הטפסים נכון כדי להימנע מעיכובים ובעיות.

מומלץ לקריאה נוספת – קרנות והלוואות לעסקים בערבות המדינה

לפרטים נוספים אודות קרן הלוואות סולם, להגשת בקשה לקרן ולקבלת פתרונות מימון נוספים לעסקים במגזר הערבי, השאר פרטיך באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יסייע לך לקבל הלוואות דרך הקרן או מקרנות סיוע אחרות, בתנאים נוחים ומשתלמים, וללא עיכובים מיותרים.

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל