קרנות פילנתרופיות להלוואות לעסקים

איש עסקים מאושר שקיבל הלוואה מקרן פילנתרופית

כל היזמים והעסקים בארץ זקוקים להלוואות כדי להקים חברות חדשות, לצרכי מימון הפעילות השוטפת והון חוזר, להשקעות, להרחבת העסק לרכישת ציוד וכדומה. יש מגוון אפשרויות ופתרונות מימון לעסקים קטנים ובינוניים, וכדאי לדעת כי לא תמיד צריך למהר לבנק כדי לקחת הלוואה מאחר וקיימת אפשרות אטרקטיבית יותר כמו הלוואות לעסקים מקרנות פילנתרופיות.

חשוב להדגיש כי מימון לעסקים הוא תחום מורכב ורחב, יזמים המעוניינים להקים עסק או להרחיב ולמנף עסק קיים זקוקים לפתרונות מימון, מאחר ולרוב אין ביכולתם לגייס הון עצמי מכיסם הפרטי (מהבית). גם הבנקים אינם ממהרים להעמיד אשראי לעסקים קטנים ובינוניים ובשל מצוקת האשראי החליטה הממשלה להקים את הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, והיא מציעה קרנות שונות בערבות המדינה, אך קיים פתרון נוסף שחשוב להכיר – קרנות מימון פילנתרופיות.

הלוואות מקרנות פילנתרופיות

נכון להיום, יש למעלה מ- 20 קרנות פילנתרופיות בישראל המציעות מגוון מסלולי הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים, בתנאים אטרקטיביים. ראוי לציין כי לעתים פתרון המימון היחיד והאופציה היחידה עבור העסק היא הלוואה מקרנות פילנתרופיות. לרוב, יזמים ועסקים מגיעים לקרנות המימון הפילנתרופיות רק לאחר שסורבו להלוואות שביקשו מהבנקים או מחברות מימון חוץ בנקאיות, לכן כדאי לדעת כי עסקים רבים בארץ חייבים תודה לקרנות פילנתרופיות שעמדו לצדם בתחילת דרכם או ברגעי המשבר וסייעו להם.

רשימת קרנות פילנתרופיות מוכרות ועיקריות

הליך בקשת הלוואות לעסקים מקרנות פילנתרופיות מחייב הכרות עם תנאי הסף ומאפייניה של הקרן אליה מעוניינים לפנות. לכן, רצוי ללמוד את הנושא לעומק ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מיועצים המתמחים בנושא.

בין קרנות המימון הפילנתרופיות העיקריות ניתן למנות את הגופים הבאים:

 • קרן קורת– קרן פילנתרופית גדולה ומוכרת שהוקמה בשנת 1994 במטרה לסייע לעסקים קטנים בישראל, במקרים מסוימים היא מסייעת גם לעסקים בינוניים. קרן קורת מציעה מגוון מסלולי הלוואה בהיקפים שונים ולתקופות החזר שונות, לעתים עם הטבות נוספות כמו הלוואה ללא ריבית.
 • קרן שמש– מציעה הלוואות אטרקטיביות ליזמים עד גיל 35, ניתן לקבל הלוואה עד 90,000 ₪ ללא ריבית לתקופה של חמש שנים.
 • קרן נתן– הקרן הוקמה בשנת 2008 במטרה לסייע ליזמים חדשים ללא יכולת כספית, מטרת הקרן לאפשר ליזמים המעוניינים להקים עסק חדש וראשון, כל עוד הם תושבי ואזרחי המדינה וחסרים במקורות מימון (הון עצמי, בנקים וכיוצא בזה).
 • קרן נס– קרן הלוואות פילנתרופית המיועדת לעסקים בדרום הארץ ושייכת לסוכנות היהודית.
 • קרן לעולה העצמאי– קרן לעולים חדשים (עד 10 שנים מיום עלייתם) ולתושבים חוזרים המציעה אשראי להקמת או לפיתוח עסקים קטנים.
 • קרן הגליל– קרן הלוואות לעסקים קטנים הממוקמים בגליל, הקרן פועלת משנת 2004 ומציעה הלוואות עד 160,000 ₪ לתקופה של ארבע שנים.

כאמור, יש מגוון רחב של קרנות פילנתרופיות בישראל המציעות הלוואות אטרקטיביות. צוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ישמח לסייע לכם להגיש בקשה לקרנות רלוונטיות על מנת לקבל הלוואה אטרקטיבית לצרכים ולמאפיינים הייחודיים שלכם. השאירו פרטים באתר וצוות היועצים שלנו יחזור אליכם בהקדם.

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • ברק בן זאב 27.7.2016
  "לקבל סיוע מקרנות פילנתרופיות הוא כמו לזכות בלוטו, רק מעטים זוכים. בזכות הטיפים באתר הצלחתי להשיג את הסיוע הזה לעסק שלי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אפרת קציר 17.12.2015
  "אני מקדמת מיזם בתחום החינוך, אבל לא ידעתי איך לפנות לקרנות הסיוע. מומחי האתר סייעו לי במילוי הטפסים, הגשתי וקיבלתי הלוואה בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • חמוטל ברמן 20.6.2015
  "ידעתי שאני עומדת בקריטריונים של הקרנות הפילנתרופיות אבל הבקשות שלי נדחו. נכנסתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ובעזרת המומחים הצלחתי להגיש שוב בקשה ולקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל