קרן סיוע ליצואנים

יצואנים שקיבלו הלוואה לעסק שלהם

מדינת ישראל מודעת לקשיי היצואנים ולמצוקת האשראי שלהם, על מנת להקל עליהם וכדי לעודד יצוא הוקמה קרן סיוע ליצואנים המציעה הלוואות אטרקטיביות עם ריבית נמוכה ובערבות המדינה. חשוב להדגיש כי מימון יצוא הוא נטל רב על היצואנים בארץ, עליהם לממן השקעות בציוד, פעולות שיווק בשווקים בינלאומיים, והם זקוקים גם להלוואות לצורך הון חוזר.

קרן ליצואנים בערבות המדינה

הלוואות דרך bdi קרן ליצואנים נועדו לסייע לעסקים שניהולם ועיקר עסקיהם נמצא בישראל, כל עוד העסק מייצא לפחות 5% ממחזור המכירות שלו לשוק העולמי. ניתן לקבל הלוואות מימון יצוא לעסקים בתחומים שונים כגון מוצרי תעשייה, חקלאות, תוכנה, תעשיית הסרטים, עבודות קבלנות ושירותים מקצועיים שונים.

קרן ליצואנים מציעה הלוואות לעסקים שמחזור המכירות שלהם בשנה הקודמת להגשת הבקשה אינו עולה על 15 מיליון דולר בשנה. קרן סיוע ליצואנים מציעה הלוואות עד 100,000 דולר לעסקים עם מחזור מכירות שנתי עד חצי מיליון דולר, והלוואות עד מיליון דולר או עד 20% מגובה המחזור השנתי לעסקים עם מחזור מכירות שנתי בין 500,000 דולר ועד 15 מיליון דולר.

עסקים רבים לוקחים הלוואות מימון יצואנים עם תקופת אשראי עד חמש שנים כולל תקופת גרייס עד 12 חודשים, ההלוואות ניתנות בערבות 70% מהמדינה לכן הן נחשבות אטרקטיביות עבור יצואנים רבים.

ריבית בהתאם לשיקול דעת ועדת האשראי

כדי לקבל הלוואה אטרקטיבית דרך קרן סיוע ליצואנים יש להגיש את הטפסים הנדרשים לבדיקה מקדמית בגין עמידת היצואן בתנאי הסף. הגוף המתאם bdi מבצע את הבדיקה ולאחר אישור הבקשה נדרש היצואן להגיש תוכנית עסקית. יש לצרף מסמכים רלוונטיים כמו דוחות ותצהירים שונים. מילוי נכון של הטפסים על ידי אנשי מקצוע מסייע ליצואן לקצר תהליכים ולשפר סיכויים לקבל את המימון הנדרש עבורו.

צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה ליצואנים רבים בארץ לקבל פתרונות מימון ואשראי בתנאים אטרקטיביים, דרך קרן הסיוע ליצואנים, מקרנות נוספות ומגופים פיננסיים אחרים.

למידע נוסף על אפשרויות מימון נוספות לעסקים

הלוואות סולו לעסקים

מימון וגיוס אשראי לעסקים ולחברות

למידע נוסף ולפתרונות מימון יצואנים בתנאים נוחים השאירו פרטים באתר. צוות המומחים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליכם בהקדם, נשמח לסייע גם לכם לקבל פתרונות מימון ואשראי ייעודיים ליצואנים, בתנאים הטובים והמשתלמים ביותר.

 

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל