קרן הגליל

איש עסקים מושיט שטרות דולרים להלוואה

מתכננים להקים עסק חדש בגליל או זקוקים להלוואה אטרקטיבית לעסק הקיים? קרן הגליל היא קרן פילנתרופית פרטית שהוקמה בשנת 2004 על ידי בוב גוטסמן במטרה לסייע לעסקים בגליל וליצור מקומות עבודה חדשים באזור. הקרן מציעה הלוואות בתנאים נוחים במיוחד, ניתן לקבל הלוואה אטרקטיבית בסכומים שבין 100-170 אלף ₪ לתקופה של עד 48 חודשים.

בנוסף, ישנה אפשרות לקבל הלוואות נוחות דרך קרן הגליל המערבי, ההלוואות מיועדות לבעלי עסקים קיימים באזור וליזמים המעוניינים להקים עסק חדש בגליל המערבי. קרן גליל מערבי מציעה הלוואה עד 300 אלף ₪ לתקופה של עד 6 שנים, עם אפשרות לשנה גרייס, בתנאי ריבית פריים + 1.5%.

הלוואות אטרקטיביות ליזמים ולעסקים קטנים ובינוניים בגליל

עסקים באזור הגליל מתמודדים עם מצוקת אשראי קשה, הם זקוקים לפתרונות מימון מתקדמים ונוחים בגלל המיקום של העסק בפריפריה והקושי לגייס הלוואות נוחות דרך הבנקים. במרוצת השנים הוקמו מספר קרנות כדי לעודד יזמים להקים עסקים חדשים בגליל ועל מנת לסייע לעסקים קיימים לצמוח, לגדול ולהתרחב.

בעזרת היועצים המנוסים של פורטל המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ניתן לשפר סיכויים לקבלת הלוואות אטרקטיביות דרך קרן הגליל או דרך קרן גליל מערבי. חשוב לדעת כי קרן הגליל פרטית והנהלתה מורכבת מנציגים בכירים בתעשייה, מטרת הקרן לעודד הגירת הון, ידע ואנשי מקצוע לאזור הגליל, לעודד יזמות ויצירת מקומות עבודה חדשים באזור ולתרום להתפתחות הגליל מבחינת כלכלית ועסקית. כאמור, הקרן מציעה הלוואות עד 170 אלף ש"ח לתקופה של עד 4 שנים, ההלוואה ללא ריבית והצמדה, יש להחתים שני ערבים ולשלם דמי טיפול ועמלת פתיחת תיק.

קרן הגליל המערבי מנוהלת על ידי הסוכנות היהודית, ניתן לקבל דרכה הלוואה נוחה עד 300 אלף ₪ לתקופה של 6 שנים, הלווה זוכה לביטחונות עד 70% בערבות הקרן, בכפוף להחלטת ועדת האשראי של הקרן וסיכום עם הבנק המלווה.

השאר פרטיך באתר וצוות היועצים של המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית יחזור אליך בהקדם עם מידע נוסף. נשמח לסייע לך לקבל הלוואות אטרקטיביות דרך קרן הגליל המערבי, קרן הגליל או קרנות אחרות. השירות באתר הינו ללא עלות וללא התחייבות.

קרנות נוספות שיכולות לעניין אותך:
קרן הודו סין
קרן בנק אוצר החייל
קרן לסיוע לעסקים קטנים במסלול מהיר עד 100,000 ש"ח

למה אנחנו?

 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • ברק בן זאב 27.7.2016
  "לקבל סיוע מקרנות פילנתרופיות הוא כמו לזכות בלוטו, רק מעטים זוכים. בזכות הטיפים באתר הצלחתי להשיג את הסיוע הזה לעסק שלי
  צלמית תמונת פרופיל
 • אפרת קציר 17.12.2015
  "אני מקדמת מיזם בתחום החינוך, אבל לא ידעתי איך לפנות לקרנות הסיוע. מומחי האתר סייעו לי במילוי הטפסים, הגשתי וקיבלתי הלוואה בתנאים מעולים
  צלמית תמונת פרופיל
 • חמוטל ברמן 20.6.2015
  "ידעתי שאני עומדת בקריטריונים של הקרנות הפילנתרופיות אבל הבקשות שלי נדחו. נכנסתי למרכז הישראלי לצרכנות פיננסית ובעזרת המומחים הצלחתי להגיש שוב בקשה ולקבל הלוואה"
  צלמית תמונת פרופיל