קרן לסיוע לעסקים קטנים במסלול מהיר עד 100,000 ₪

הלוואה עד 100 אלף ש

עסקים קטנים בכל הארץ מתמודדים עם מצוקת אשראי קשה בגלל מדיניות הבנקים, לכן כדאי לדעת כי קיימת אפשרות לקבל הלוואות אטרקטיביות דרך קרן לסיוע לעסקים קטנים במסלול מהיר עד 100,000 ש”ח. קרן מסלול מהיר בערבות המדינה מציעה הלוואה בתנאים נוחים עד 100,000 ש”ח לעסקים בעלי מחזור שנתי עד 3 מיליון ש”ח. תקופת ההלוואה ל-5 שנים, עם אפשרות לגרייס לתקופה של עד 6 חודשים.

הלוואה אטרקטיבית במסלול מהיר

חשוב לציין כי הלוואה דרך קרן הסיוע לעסקים קטנים מיועדת להקמת עסק חדש או להשקעה בעסק קיים. יש לעמוד בדרישות המוקדמות ובתנאי הסף כדי לקבל את ההלוואה, לדוגמה לעסק אין חובות לרשויות המס, הוא אינו מצוי הבליך כינוס נכסים, ונדרשת גם השקעת הון עצמי בשיעור 20% מסכום ההלוואה להקמת עסק חדש או 20% מסך ההשקעה.

כדי לקבל הלוואה דרך קרן מסלול מהיר יש לפנות לאחד מארבעת הבנקים שזכו במכרז של החשב הכללי במשרד האוצר, אפשר לפנות ישירות לגוף המתאם, לאחר הגשת המסמכים הנדרשים נציגי הגוף המתאם קובעים פגישה עם היזם או בעל העסק, ולאחר מכן הם מעבירים המלצה לבנק באמצעותו הוגשה בהקשה להלוואה. הבנק מבצע בדיקה כלכלית, ולאחר דיון טלפוני בין הגורמים השונים היזם או בעל העסק מקבלים תשובה האם ההלוואה מאושרת.

תנאי הקרן

כאמור, הקרן מציעה הלוואה נוחה לעסקים קטנים בהקמה ולעסקים קיימים, כל עוד עומדים בדרישות הסף. הסכום המקסימלי להלוואה הוא 100,000 ₪, תקופת ההלוואה עד 5 שנים, הריבית נקבעת על ידי הבנק בכפוף לשיקול דעתו ועל פי החלטת ועדת האשראי של הקרן. בשונה מהלוואות רגילות דרך הקרן לעסקים קטנים בערבות המדינה, במסלול המהיר נערך דיון טלפוני כדי לקבל החלטה ולאשר את ההלוואה, מסלול זה מהיר ומאפשר לעסק לקבל את ההלוואה תוך זמן קצר. בעלי העסק נדרשים להעמיד ביטחונות בשיעור 25%, באפשרותם גם להחתים ערב נוסף על מלוא הסכום.

לשיפור הסיכויים לקבלת הלוואה מהירה ואטרקטיבית דרך קרן לסיוע לעסקים קטנים במסלול מהיר ולמידע נוסף בנושא, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם. צוות המומחים של פורטל מידע- המרכז לצרכנות פיננסית מסייע מדי שנה לעסקים רבים בכל הארץ לקבל הלוואות נוחות ומותאמות לצרכי העסק וליהנות ממגוון פתרונות מימון ואשראי בתנאים אטרקטיביים, נשמח לסייע גם לכם ללא עלות וללא התחייבות.

דברים נוספים שיכולים לעניין אותכם:
הלוואות לעסקים
הלוואות לעסק חדש
הלוואות בערבות המדינה – ההלוואות הכי משתלמות

 

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל