קרן בנק אוצר החייל

לוגו בנק אוצר החייל

בנק אוצר החייל זכה במכרז של החשב הכללי למתן הלוואות מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, כמו כן הבנק מלווה 7 קרנות ייעודיות לעידוד עסקים של הסוכנות היהודית והוא מציע גם חבילות אשראי לעסקים בכל הארץ ומגוון הלוואות אטרקטיביות לעסקים.

בתוכנית אוצר לעסקים מציע בנק אוצר החייל מסגרת אשראי כוללת עד 1 מיליון ₪ לפי חלוקה של 50% מסגרת אשראי להון חוזר ו-50% הלוואה לתקופה של עד 60 חודשים בריבית פריים+ 2.9%. בנק אוצר החייל מציע גם פתרונות אשראי לעסקים קטנים עד לסך של 1 מיליון ₪, 50% להון חוזר ו-50% הלוואה עד 60 חודשים בריבית פריים+ 3.6%.

הלוואות נוחות לעסקים בבנק אותר החייל

בנק אוצר החייל מקבוצת הבינלאומי מעוניין לסייע ליזמים ולעסקים קיימים, קטנים, בינוניים וגדולים, לכן הוא מציע מגוון הלוואות ופתרונות מימון ואשראי. באמצעות הבנק ניתן לקבל מגוון הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל או לבחור בהלוואה דרך אחת הקרנות שהבנק מלווה. הבנק מסייע לעסקים לקבל החלטות נכונות ולהתמודד בהצלחה עם אתגרים שונים כמו אשראי הון חוזר, אפשר לקחת בבנק גם הלוואות ייעודיות לבעלי מקצועות חופשיים כמו רופאים, אדריכלים, עורכי דין ורואי חשבון. הבנק מציע לעסקים גם הלוואה אטרקטיבית לרכישת רכב או משאית לצרכי העסק, בסכום של עד 500,000 ₪, לתקופה של עד 60 חודשים.

כדי לקבל אישור להלוואה דרך קרן בנק אוצר החייל יש לעמוד בתנאים המקדימים ולספק את הביטחונות הנדרשים. יש לצרף לבקשה תוכנית עסקית, דוחות המעידים על יציבות פיננסית של העסק ומסמכים נוספים בהתאם לדרישת הבנק.

כדי לשפר סיכויים לקבל אישור להלוואה לעסק של בנק אוצר החייל מומלץ לפנות לצוות היועצים שלנו במרכז הישראלי לצרכנות פיננסית. נשמח לסייע גם לכם לקבל הלוואות לעסקים של בנק אוצר החייל והלוואות מגופים פיננסיים נוספים, למידע נוסף ולהצעה אטרקטיבית השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם. הייעוץ הראשוני ללא עלות או התחייבות מצדכם.

לקריאה על קרנות נוספות:

קרן BDSK בערבות המדינה

קרן דיסקונט לעסקים

קרן פועלים לעסקים בערבות המדינה

למה אנחנו?

 • סכומים גדולים
  אנו יכולים לגייס לך עד 8 מיליון ש"ח דרך קרנות מדינה
 • פריסת תשלומים
  פריסת תשלומים נוחה ל-5 שנים עם אופציה לגרייס
 • מסלול מהיר
  הלוואות סולו בנקאיות במסלול מהיר עד לסכום של 250,000 ש"ח
 • פר הצלחה
  אנו עובדים במודל פר הצלחה, אתה משלם רק עם גייסנו כסף
 • הצלחה מובטחת
  95% הצלחה בגיוס אשראי לעסקים

לקבלת הצעה להלוואה לעסק

לקוחותינו מספרים

 • הילה מרשק 13.7.2016
  "ידעתי שיש הלוואות ממש טובות בערבות מדינה, אבל לא ידעתי איך משיגים אותן. באתר למדתי שגם אני זכאית, צריך לדעת איך לעשות את זה נכון ובעזרת מי
  צלמית תמונת פרופיל
 • גיא לוטן 22.5.2016
  "הבנק אישר הלוואה אבל רצה ריבית קטלנית. מומחי האתר האירו את עיניי והסבירו שאני יכול להיעזר בקרן שתומכת בעסקים קטנים בערבות המדינה. רק מהעצה הזאת חסכתי מאות אלפי שקלים
  צלמית תמונת פרופיל
 • פזית ינאי 18.6.2015
  "רציתי להזניק את העסק שלי קדימה אבל לא היה לי תקציב. בפורטל קיבלתי את כל המידע על הלוואות לעסקים. בזכות זה הצלחתי להשיג הלוואה בריבית שפויה, והצלחתי להרים את העסק
  צלמית תמונת פרופיל